Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Real Zaragoza   Sporting Gijon
Cristian Dario Álvarez -
Alberto Guitián Ceballos -
Alejandro José Muñoz Miguel   66': ASSIST -
Carlos Nieto Herrero   70': ASSIST -
José Raúl Gutiérrez Parejo -
Pep Biel Mas Jaume   90+1': ASSIST -
James Omonigho Igbekeme   80' -
Jorge Marcos Pombo Escobar   36'   65' -
Javier Ros Añón -
Álvaro García Vázquez   39'   70'   88' -
Julián Javier Delmás Germán   39': ASSIST -
Giorgi Papunashvili   66'   65' -
Iñigo Eguaras Álvarez   80' -
Marc Gual Huguet   90+1'   88' -
 
Daniel Martín Fernández -
Jean-Sylvain Babin   34' -
André Geraldes de Barros -
Francisco José Molinero Calderón -
Mathieu Peybernes -
Isaac Cofie   74' -
Robin Lod   8'   47'   87' -
Cristian Salvador González -
Álvaro Traver Navarrete   82' -
Alexander Alegría Moreno   47': ASSIST -
Uroš Đurđević   8': ASSIST -
André Alexandre Carreira Sousa   74' -
Pablo Pérez Rodríguez   82' -
Pedro Díaz Fanjul   87' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
17/05 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 4-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Real Zaragoza - Sporting Gijon
18/05 16:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Extremadura UD Extremadura UD AD Alcorcon - Extremadura UD
18/05 20:30 Elche CF Elche CF 3-0 Tenerife Tenerife Elche CF - Tenerife
19/05 02:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 Malaga Malaga Reus Deportiu - Malaga
19/05 12:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Almeria Almeria Real Mallorca - Almeria
19/05 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-0 Numancia Numancia Real Oviedo - Numancia
19/05 18:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 3-2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
19/05 18:00 Cádiz CF Cádiz CF 0-0 Osasuna Osasuna Cádiz CF - Osasuna
19/05 20:00 Lugo Lugo 1-0 Deportivo Deportivo Lugo - Deportivo
19/05 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 4-3 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
20/05 21:00 Albacete Albacete 0-1 Granada Granada Albacete - Granada
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 39 78
2. Granada Granada 39 74
3. Malaga Malaga 40 68
4. Albacete Albacete 39 68
5. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
6. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 39 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Ruibal García 11
7. Sporting Gijon Đurđević 11
8. Albacete Bela 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Osasuna Villar Vázquez 11