Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

AD Alcorcon - Extremadura UD ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 2774

Beoordeel

AD Alcorcon   Extremadura UD
Daniel Jiménez López -
Carlos Bellvis Llorens -
David Fernandez Cortazar   66' -
Héctor Rodas Ramírez   28' -
Laureano Sanabria Ruiz -
Richard Boateng   88' -
Jaime Gavilán   64' -
David González -
Eddy S. Pascual Israfilov   31' -
Marco Sangalli Fuentes -
Juan Muñoz Muñoz -
Unai Elgezabal Udondo   28' -
Francisco Sandaza   64' -
Borja Galán González   66' -
 
Casto Espinosa Barriga -
Ángel Bastos Teijeira -
Alejandro Díez Salomón -
José Antonio Pardo Lucas -
Fernando García Puchades   60' -
Borja Niñerola Granero -
Roberto Olabe del Arco   86' -
Fausto Antonio Tienza Nuñez   84' -
Alfredo Ortuño Martínez   50' -
Alberto Perea Correoso   77' -
Jorge Giovani Zarfino Calandria   45+3'   47' -
Jose Antonio Reyes   60' -
. Kike   77' -
Emmanuel González Rodríguez   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
17/05 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 4-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Real Zaragoza - Sporting Gijon
18/05 16:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Extremadura UD Extremadura UD AD Alcorcon - Extremadura UD
18/05 20:30 Elche CF Elche CF 3-0 Tenerife Tenerife Elche CF - Tenerife
19/05 02:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 Malaga Malaga Reus Deportiu - Malaga
19/05 12:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Almeria Almeria Real Mallorca - Almeria
19/05 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-0 Numancia Numancia Real Oviedo - Numancia
19/05 18:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 3-2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
19/05 18:00 Cádiz CF Cádiz CF 0-0 Osasuna Osasuna Cádiz CF - Osasuna
19/05 20:00 Lugo Lugo 1-0 Deportivo Deportivo Lugo - Deportivo
19/05 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 4-3 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
20/05 21:00 Albacete Albacete 0-1 Granada Granada Albacete - Granada
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 39 78
2. Granada Granada 39 74
3. Malaga Malaga 40 68
4. Albacete Albacete 39 68
5. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
6. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 39 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Ruibal García 11
7. Sporting Gijon Đurđević 11
8. Albacete Bela 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Osasuna Villar Vázquez 11