Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Córdoba CF   Gimnàstic Tarragona
Marcos Lavín Rodríguez -
Jose Manuel Fernandez Reyes -
Jesús María Herrero Gómez -
José Luis Muñoz León   68' -
Alejandro Menendez Diez -
Javier Lara Grande   20'   61': ASSIST -
(Miguel Ángel de las Cuevas Barberá) Miguel   46' -
Alejandro Vallejo Mínguez -
Alejandro Alfaro Ligero   34'   22': ASSIST   27'   61' -
Joaquín Araujo Delgado   27': ASSIST   71' -
Andrés Martín García   22'   77' -
Alejandro Carbonell Vallés   66'   46' -
Federico Piovaccari   71' -
Rafael González Rodríguez   77' -
 
Isaac Becerra Alguacil -
Mohamed Djetei   29' -
Abraham Minero Fernandez   19'   88': ASSIST -
Ousseynou Thioune   32' -
Pol Valentín Sancho -
Mikel Villanueva Álvarez -
Imanol García Lugea   66' -
Javi Márquez Moreno Javi Márquez   51' -
José Kanté Martínez   46' -
Ikechuwku Uche   63' -
Fabián Ariel Noguera -
Pol Prats Moragrega   32'   88'   90': ASSIST   29' -
Luis Javier Suárez Charris   63': ASSIST   90'   46' -
Miguel Palanca   51' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
17/05 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 4-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Real Zaragoza - Sporting Gijon
18/05 16:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Extremadura UD Extremadura UD AD Alcorcon - Extremadura UD
18/05 20:30 Elche CF Elche CF 3-0 Tenerife Tenerife Elche CF - Tenerife
19/05 02:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 Malaga Malaga Reus Deportiu - Malaga
19/05 12:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Almeria Almeria Real Mallorca - Almeria
19/05 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-0 Numancia Numancia Real Oviedo - Numancia
19/05 18:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 3-2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
19/05 18:00 Cádiz CF Cádiz CF 0-0 Osasuna Osasuna Cádiz CF - Osasuna
19/05 20:00 Lugo Lugo 1-0 Deportivo Deportivo Lugo - Deportivo
19/05 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 4-3 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
20/05 21:00 Albacete Albacete 0-1 Granada Granada Albacete - Granada
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 39 78
2. Granada Granada 39 74
3. Malaga Malaga 40 68
4. Albacete Albacete 39 68
5. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
6. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 39 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Ruibal García 11
7. Sporting Gijon Đurđević 11
8. Albacete Bela 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Osasuna Villar Vázquez 11