Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Ural - Lokomotiv Moskou ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 20647

Beoordeel

Ural   Lokomotiv Moskou
Yaroslav Godzyur -
Mikhail Merkulov -
Denis Polyakov -
Stefan Strandberg   64'   66'   66' -
Eric Cosmin Bicfalvi   39': ASSIST -
Petrus Boumal Mayega   90+3' -
Artem Fidler -
Denis Kulakov -
Andrei Panyukov   39'   76' -
Othman El Kabir   80' -
Varazdat Haroyan   76' -
Vladimir Iljin   80' -
 
Guilherme Alvin Marinato   46': OWNGOAL -
Vedran Corluka -
Briane Oladapo Idovu -
Solomon Kverkvelia -
Grzegorz Krychowiak -
Aleksey Miranchuk -
Anton Miranchuk   21'   64': PENALTY -
Mikhail Lysov -
Ederzito António Macedo Lopes -
Fedor Smolov -
Rifat Zhemaletdinov   21': ASSIST -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+3   Gele kaart voor Petrus Boumal Mayega
80   Othman El Kabir
Vladimir Iljin
76   Andrei Panyukov
Varazdat Haroyan
66   Rode kaart voor Stefan Strandberg
64   Doelpunt van Anton Miranchuk
64   Gele kaart voor Stefan Strandberg
46   Doelpunt van Guilherme Alvin Marinato
39   Doelpunt van Andrei Panyukov (Eric Cosmin Bicfalvi)
21   Doelpunt van Anton Miranchuk (Rifat Zhemaletdinov)
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
18/05 13:00 Ufa Ufa 0-2 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg Ufa - Gazovik Orenburg
18/05 15:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-0 Terek Grozny Terek Grozny CSKA Moskou - Terek Grozny
18/05 18:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-2 Spartak Moskou Spartak Moskou Kriliya Sovetov - Spartak Moskou
19/05 10:30 Ural Ural 2-2 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Ural - Lokomotiv Moskou
19/05 13:00 Yenisey Yenisey 2-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou Yenisey - Dinamo Moskou
19/05 15:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-3 Krasnodar Krasnodar Arsenal Tula - Krasnodar
19/05 18:00 Rostov FK Rostov FK 1-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Rostov FK - Zenit St Petersburg
20/05 18:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala Rubin Kazan - Anzhi Makhachkala
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 29 61
2. Krasnodar Krasnodar 29 53
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 29 53
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 29 49
5. CSKA Moskou CSKA Moskou 29 48
6. Arsenal Tula Arsenal Tula 29 45
7. Rostov FK Rostov FK 29 41
8. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 29 40
Topschutters Betfirst

Geen doelpunten