Francisco Javier Rodríguez Vílchez

Info

Naam: Rodríguez Vílchez
Voornaam: Francisco Javier
Nationaliteit: Spanje
Geboortedatum: 17/06/1978

Ploegen

01/07/2004 30/06/2005 Albacete
01/07/2008 30/06/2009 Alicante CF
01/07/2017 25/02/2020 Lugo

Trainer

02/06/2011 29/06/2013 Almeria Trainer
29/06/2013 09/12/2014 Almeria Trainer
13/12/2016 11/06/2017 UCAM Murcia Trainer
01/07/2017 05/06/2018 Lugo Trainer
27/06/2018 03/08/2018 Córdoba CF Trainer
10/10/2018 31/05/2019 Huesca Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten