Word fan! 0

Info

Naam: Çıkırıkçı
Voornaam: Orhan
Nationaliteit: Turkije
Geboortedatum: 15/04/1967

Trainer

04/06/2018 12/03/2019 ?stanbulspor
01/01/2020 ... ?stanbulspor
01/01/2020 ... ?stanbulspor

Ploegen

01/08/1988 30/06/1989 Eskisehirspor Staff
26/06/1989 11/10/2001 Trabzonspor Staff
01/01/1990 31/12/1997 Turkije Staff
11/10/2001 31/05/2002 Akçaabat Sebatspor Staff