Club Brugge op zoek naar 20e eindzege in Brugse Metten: vol huis, mooie tegenstander, drie afwezigen

Aernout Van Lindt
Aernout Van Lindt
| 0 reacties
Club Brugge op zoek naar 20e eindzege in Brugse Metten: vol huis, mooie tegenstander, drie afwezigen
Foto: © photonews

Nog een week en het voetbalseizoen kan beginnen. Traditiegetrouw krijgen we dan op Jan Breydel ook al spektakel te zien, deze keer tegen een wel erg mooie tegenstander. Op naar een 20e eindzege in de Brugse Metten?

De Jaarbeursstedenbeker van het seizoen 1967-1968. In de eerste ronde speelt Club Brugge zijn eerste Europese wedstrijden ooit tegen Sporting Lissabon. Meer dan 50 jaar later staan beide teams opnieuw tegenover elkaar in de Brugse Metten.

Drie afwezigen

De voorbije jaren waren er meer seizoenen zonder dan mét Brugse Metten, het gevolg van drie Supercups die blauw-zwart de voorbije vier jaren mocht/moest spelen. Dit jaar is dat niet aan de orde, dus kan Sporting op bezoek komen. 

Jelle Vossen, Brandon Mechele en Kaveh Rezaei blijven uit voorzorg aan de kant bij blauw-zwart. De wedstrijd zal afgeladen vol zitten, want de match is uitverkocht.

Meer nieuws

Meer nieuws

Vriendschappelijk

 Voorbereiding
Zelzate FC Zelzate FC 0-2 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Racing Club Gent Racing Club Gent 0-2 KAA Gent KAA Gent
Zelzate FC Zelzate FC 0-4 KAA Gent KAA Gent
KSV Kortrijk KSV Kortrijk 1-4 KV Kortrijk KV Kortrijk
Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 2-6 Sint-Truiden Sint-Truiden
RWD Molenbeek RWD Molenbeek 0-1 Anderlecht Anderlecht
Hamme VW Hamme VW 2-4 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Katelijne-Waver Katelijne-Waver 0-10 KV Mechelen KV Mechelen
Brasschaat KFC Brasschaat KFC 0-3 Antwerp Antwerp
KFC Heist KFC Heist 1-9 Club Brugge Club Brugge
Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen
Petegem S. Petegem S. 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
RCS Brainois RCS Brainois 0-5 Standard Standard
RWD Molenbeek RWD Molenbeek 0-0 Cercle Brugge Cercle Brugge
KSK Heist KSK Heist 0-3 Antwerp Antwerp
Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-3 Sint-Truiden Sint-Truiden
Zwevezele Zwevezele 0-3 KV Oostende KV Oostende
Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 1-10 Lommel SK Lommel SK
SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-4 Moeskroen Moeskroen
Eppegem FC Eppegem FC 2-4 KV Mechelen KV Mechelen
Kontich FC Kontich FC 0-7 Beerschot Beerschot
Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-4 Sint-Truiden Sint-Truiden
Anderlecht Anderlecht 1-2 Oleksandria Oleksandria
KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-3 KV Kortrijk KV Kortrijk
Lutlommel VV Lutlommel VV 0-13 Lommel SK Lommel SK
KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-6 KAA Gent KAA Gent
Fola Esch Fola Esch 3-0 Virton Virton
Dikkelvenne Dikkelvenne 0-6 KAA Gent KAA Gent
Eendracht Termien Eendracht Termien 2-5 KRC Genk KRC Genk
Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Kortrijk KV Kortrijk
SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-6 Anderlecht Anderlecht
Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-3 KV Mechelen KV Mechelen
Namen UR Namen UR 1-6 Standard Standard
Zulte Waregem Zulte Waregem 1-3 OH Leuven OH Leuven
Torhout Torhout 1-7 Club Brugge Club Brugge
SV Temse SV Temse 1-7 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Cercle Brugge Cercle Brugge 1-1 KV Oostende KV Oostende
Houtvenne Houtvenne 0-6 Westerlo Westerlo
ASV Geel ASV Geel 0-11 Union SG Union SG
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3-0 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
Uerdingen Uerdingen 1-1 Antwerp Antwerp
RVC Hoboken RVC Hoboken 0-6 Beerschot Beerschot
Meppen Meppen 2-2 Antwerp Antwerp
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 0-0 Sint-Truiden Sint-Truiden
Honved Boedapest Honved Boedapest 1-1 Moeskroen Moeskroen
Eupen Eupen Geannuleerd Victoria Rosport Victoria Rosport
ASV Geel ASV Geel 0-5 Lommel SK Lommel SK
SønderjyskE SønderjyskE 1-1 Standard Standard
La Louviere  La Louviere 0-2 Charleroi Charleroi
Bregel Sport Bregel Sport 1-10 KRC Genk KRC Genk
Heracles Heracles 0-1 Club Brugge Club Brugge
SVB Driehoek SVB Driehoek 0-12 Beerschot Beerschot
Svelta Melsele Svelta Melsele 0-7 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
Sporting Hasselt Sporting Hasselt Geannuleerd Beerschot Beerschot
FCV Dender EH FCV Dender EH 1-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
KSK Heist KSK Heist 0-0 KV Mechelen KV Mechelen
Ferencváros Ferencváros 0-2 Moeskroen Moeskroen
VVV-Venlo VVV-Venlo 3-3 Sint-Truiden Sint-Truiden
KV Kortrijk KV Kortrijk 2-0 OH Leuven OH Leuven
Ajax Ajax 5-2 Anderlecht Anderlecht
F91 Dudelange F91 Dudelange 4-3 Virton Virton
Willem II Willem II 2-1 KV Oostende KV Oostende
Oleksandria Oleksandria 2-2 Standard Standard
Aris Saloniki Aris Saloniki 0-3 KAA Gent KAA Gent
Lichtervelde Lichtervelde 0-4 Roeselare Roeselare
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5-2 Club Brugge Club Brugge
Eupen Eupen 1-1 Victoria Victoria
KV Kortrijk KV Kortrijk 1-1 Valenciennes Valenciennes
Beringen Beringen 0-12 KRC Genk KRC Genk
Westerlo Westerlo 2-0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
Cercle Brugge Cercle Brugge 1-4 Monaco Monaco
SK Deinze SK Deinze 0-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
Lommel SK Lommel SK 3-1 Eindhoven Eindhoven
FC Duffel FC Duffel 0-2 Beerschot Beerschot
OH Leuven OH Leuven 4-4 KV Mechelen KV Mechelen
1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 1-1 Antwerp Antwerp
Sigma Olomouc Sigma Olomouc 0-2 Moeskroen Moeskroen
Sporting Lokeren Sporting Lokeren 5-0 Monaco Monaco
Westerlo Westerlo 2-0 Boluspor Boluspor
Maccabi Tel Aviv U19 Maccabi Tel Aviv U19 0-2 Union SG Union SG
Beerschot Beerschot 0-0 Valenciennes Valenciennes
Sint-Truiden Sint-Truiden 1-2 RC Lens RC Lens
Charleroi Charleroi 2-5 Utrecht Utrecht
Antwerp Antwerp 2-0 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
OH Leuven OH Leuven 2-2 Eupen Eupen
Lommel SK Lommel SK 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
Antwerp Antwerp Geannuleerd Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Wingene Wingene 2-4 Roeselare Roeselare
SL Benfica SL Benfica 1-2 Anderlecht Anderlecht
KRC Genk KRC Genk 4-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
RKC RKC 3-1 KV Mechelen KV Mechelen
ADO Den Haag ADO Den Haag 0-0 KV Kortrijk KV Kortrijk
Club Brugge Club Brugge 1-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
Zwolle Zwolle Geannuleerd KAA Gent KAA Gent
Uerdingen Uerdingen 1-2 Charleroi Charleroi
KV Kortrijk KV Kortrijk 1-2 NAC NAC
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 3-4 Eupen Eupen
Standard Standard 0-2 Strasbourg Strasbourg
Antwerp Antwerp 0-0 Valenciennes Valenciennes
OH Leuven OH Leuven 0-2 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
Cercle Brugge Cercle Brugge 1-1 RC Lens RC Lens
MVV MVV 1-1 Lommel SK Lommel SK
FC SaarbrĂĽcken FC SaarbrĂĽcken  4-1 Virton Virton
Heerenveen Heerenveen 2-2 KV Mechelen KV Mechelen
Sint-Truiden Sint-Truiden 4-2 KAA Gent KAA Gent
Zulte Waregem Zulte Waregem 2-2 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
KV Oostende KV Oostende 0-4 Moeskroen Moeskroen
Westerlo Westerlo 5-1 Eindhoven Eindhoven
KRC Genk KRC Genk 3-0 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
Club Brugge Club Brugge 3-2 Union SG Union SG
Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten 1-7 Eupen Eupen
Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 KV Oostende KV Oostende
Metz Metz 2-1 Charleroi Charleroi
Standard Standard 3-3 MVV MVV
RC Lens RC Lens 3-0 Waasland-Beveren Waasland-Beveren
NAC NAC 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
Sint-Truiden Sint-Truiden 1-2 Lommel SK Lommel SK
Beerschot Beerschot 2-0 Panachaiki Panachaiki
Roeselare Roeselare 1-1 Moeskroen Moeskroen
KSK Heist KSK Heist 1-2 Westerlo Westerlo
KAA Gent KAA Gent 2-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Geannuleerd KV Mechelen KV Mechelen
Antwerp Antwerp 3-2 Utrecht Utrecht
Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 0-12 Moeskroen Moeskroen
Auxerre Auxerre 1-0 Cercle Brugge Cercle Brugge
Roeselare Roeselare 4-1 KV Kortrijk KV Kortrijk
Eupen Eupen 3-1 OFI Kreta OFI Kreta
Alemannia Aachen Alemannia Aachen 0-5 Virton Virton
Troyes Troyes 1-2 Charleroi Charleroi
Club Brugge Club Brugge P2-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
Hamburger SV Hamburger SV 2-2 Anderlecht Anderlecht
FC Twente FC Twente 0-0 OH Leuven OH Leuven
Cappellen Cappellen 2-1 Lommel SK Lommel SK
Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Willem II Willem II
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0-1 KV Oostende KV Oostende
Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-3 Union SG Union SG
KV Kortrijk KV Kortrijk 4-0 Excelsior Excelsior
Beerschot Beerschot 2-1 Panathinaikos Panathinaikos
Reims Reims 1-1 KAA Gent KAA Gent
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 10-1 Herselt Herselt
Standard Standard 2-1 Nice Nice
Westerlo Westerlo 2-1 KRC Genk KRC Genk
Sporting Lokeren Sporting Lokeren 0-0 Panachaiki Panachaiki
KV Oostende KV Oostende 4-1 OFI Kreta OFI Kreta
SK Deinze SK Deinze 1-1 Club Brugge Club Brugge
Virton Virton 0-2 Charleroi Charleroi
Anderlecht Anderlecht 1-3 PAOK PAOK
Rupel Boom Rupel Boom 0-1 Beerschot Beerschot
OH Leuven OH Leuven 4-0 Leicester City Leicester City
Knokke Knokke 2-2 Roeselare Roeselare
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-4 Westerlo Westerlo
Lommel SK Lommel SK 2-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0-1 Beerschot VAC Beerschot VAC
Lommel SK Lommel SK 2-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
KRC Genk KRC Genk 1-3 Al Raed Al Raed
Standard Standard 1-1 Union SG Union SG
Anderlecht Anderlecht 1-2 Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf
FC Duffel FC Duffel 0-2 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 0-6 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
Nijlen Nijlen 1-4 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
Eendracht Termien Eendracht Termien 20/08 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen