2e klasse - Speeldag 19 (2023 - 2024)
Speeldag 19 | ||||
---|---|---|---|---|
26/01 20:00 | Francs Borains | 3-0 | SK Beveren | |
Yanis Massolin 3' | 1-0 | |||
Corenthyn Lavie 14' | 2-0 | |||
Yanis Massolin 60' | 3-0 | |||
26/01 20:00 | SL16 FC | 0-4 | Lommel SK | |
0-1 | 61' Zalan Vancsa | |||
0-2 | 71' Leon Lalic | |||
0-3 | 73' Arthur Sales | |||
0-4 | 90' Igor Vetokele | |||
27/01 16:00 | Jong Genk | 3-0 | RSCA Futures | |
Noah Adedeji-Sternberg 16' | 1-0 | |||
Noah Adedeji-Sternberg 39' | 2-0 | |||
Wilson Da Costa 88' | 3-0 | |||
27/01 18:15 | Seraing | 1-1 | Lierse Kempenzonen | |
Pape Moussa Fall (pen) 21' | 1-0 | |||
1-1 | 76' Thibaut Van Acker (pen) | |||
27/01 20:00 | FCV Dender EH | 0-0 | Patro Eisden Maasmechelen | |
28/01 13:30 | Beerschot | 3-0 | Club Brugge NXT | |
Thibaud Verlinden 24' | 1-0 | |||
Tom Reyners 33' | 2-0 | |||
Charly Keita 58' | 3-0 | |||
28/01 16:00 | Luik FC | 0-2 | Zulte Waregem | |
0-1 | 13' Matheus Machado | |||
0-2 | 71' Alioune Ndour | |||
28/01 19:15 | KV Oostende | 0-1 | SK Deinze | |
0-1 | 27' Jellert Van Landschoot |
Statistieken
Speeldag 19 | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal gespeelde matchen: | 8/8 | |
Aantal doelpunten: | 18 | 10-8 |
Penalty's: | 2 | 1-1 |
Aantal owngoals: | 0 | |
Aantal gele kaarten: | 25 | 13-12 |
Aantal rode kaarten: | 3 | 1-2 |
Toeschouwers: | 0 |
Download kalender 2e klasse
Download alle wedstrijden van 2e klasse naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Beerschot | 30 | 56 |
2. | FCV Dender EH | 30 | 54 |
3. | SK Deinze | 30 | 53 |
4. | Lommel SK | 30 | 52 |
5. | Zulte Waregem | 30 | 51 |
6. | Patro Eisden Maasmechelen | 30 | 51 |
7. | Luik FC | 30 | 49 |
8. | SK Beveren | 30 | 45 |
9. | Club Brugge NXT | 30 | 37 |
10. | Jong Genk | 30 | 37 |
11. | Lierse Kempenzonen | 30 | 35 |
12. | RSCA Futures | 30 | 34 |
13. | KV Oostende | 30 | 32 |
14. | Francs Borains | 30 | 32 |
15. | Seraing | 30 | 28 |
16. | SL16 FC | 30 | 17 |