2e klasse - Speeldag 12 (2023 - 2024)
Speeldag 12 | ||||
---|---|---|---|---|
10/11 20:00 | SL16 FC | 3-1 | Jong Genk | |
0-1 | 6' Ibrahima Sory Bangoura | |||
Daan Dierckx 21' | 1-1 | |||
32' | 2-1 | |||
Brahim Ghalidi (pen) 64' | 3-1 | |||
10/11 20:00 | FCV Dender EH | 2-0 | Club Brugge NXT | |
Ali Akman 34' | 1-0 | |||
Ali Akman 50' | 2-0 | |||
11/11 16:00 | Seraing | 1-2 | Beerschot | |
0-1 | 9' Tom Reyners | |||
0-2 | 49' Mardochee Nzita | |||
Désiré Segbé Azankpo (pen) 53' | 1-2 | |||
11/11 20:00 | KV Oostende | 1-0 | Francs Borains | |
Ewan Henderson 89' | 1-0 | |||
11/11 20:00 | RSCA Futures | 1-3 | SK Deinze | |
0-1 | 34' Amando Lapage | |||
0-2 | 79' Lennart Mertens | |||
0-3 | 82' Lennart Mertens | |||
Tristan Degreef 89' | 1-3 | |||
12/11 13:30 | Luik FC | 2-4 | Lierse Kempenzonen | |
Adriano Bertaccini 17' | 1-0 | |||
Alessio Cascio 23' | 2-0 | |||
2-1 | 33' Obbi Oularé | |||
2-2 | 76' Thibaut Van Acker | |||
2-3 | 85' Thibaut Van Acker | |||
2-4 | 88' Alexandre De Bruyn | |||
12/11 16:00 | SK Beveren | 2-2 | Lommel SK | |
0-1 | 28' Arthur Sales | |||
0-2 | 85' Igor Vetokele | |||
Sheldon Bateau 90+2' | 1-2 | |||
Sam De Grand 90+4' | 2-2 | |||
12/11 19:15 | Patro Eisden Maasmechelen | 0-3 | Zulte Waregem | |
0-1 | 40' Matheus Machado | |||
0-2 | 64' Robbe Decostere | |||
0-3 | 86' Ruud Vormer |
Statistieken
Speeldag 12 | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal gespeelde matchen: | 8/8 | |
Aantal doelpunten: | 27 | 12-15 |
Penalty's: | 2 | 2-0 |
Aantal owngoals: | 3 | |
Aantal gele kaarten: | 0 | 0-0 |
Aantal rode kaarten: | 0 | 0-0 |
Toeschouwers: | 0 |
Download kalender 2e klasse
Download alle wedstrijden van 2e klasse naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Beerschot | 30 | 56 |
2. | FCV Dender EH | 30 | 54 |
3. | SK Deinze | 30 | 53 |
4. | Lommel SK | 30 | 52 |
5. | Zulte Waregem | 30 | 51 |
6. | Patro Eisden Maasmechelen | 30 | 51 |
7. | Luik FC | 30 | 49 |
8. | SK Beveren | 30 | 45 |
9. | Club Brugge NXT | 30 | 37 |
10. | Jong Genk | 30 | 37 |
11. | Lierse Kempenzonen | 30 | 35 |
12. | RSCA Futures | 30 | 34 |
13. | KV Oostende | 30 | 32 |
14. | Francs Borains | 30 | 32 |
15. | Seraing | 30 | 28 |
16. | SL16 FC | 30 | 17 |