Voetbal

Jupiler Pro League 1e klasse B Beker van België Champions League Europa League WK 2022 Bundesliga Premier League Ligue 1 Serie A Nederlandse Eredivisie Primera Division

Jupiler Pro League Jupiler Pro League Betfirst
Beerschot Beerschot 16:30 Zulte Waregem Zulte Waregem
2.40 3.65 3.05
Seraing Seraing 18:30 Eupen Eupen
2.55 3.50 2.90
Cercle Brugge Cercle Brugge 20:45 KV Oostende KV Oostende
1.55 4.50 6.25
1e klasse B 1e klasse B Betfirst
SK Deinze SK Deinze 20:45 Virton Virton
1.44 4.35 5.75
Scottish Premier League Scottish Premier League Betfirst
Ross County FC Ross County FC 13:30 Rangers FC Rangers FC
Aberdeen Aberdeen 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC
Celtic Glasgow Celtic Glasgow 16:00 Dundee United Dundee United
Dundee Dundee 16:00 Saint Mirren Saint Mirren
Hearts Hearts 16:00 Motherwell Motherwell
Hibernian Hibernian 16:00 Livingston Livingston
Super League Super League Betfirst
FC Zürich FC Zürich 18:00 Servette Servette
Young Boys Bern Young Boys Bern 20:30 Lugano Lugano
Super League Super League Betfirst
Panathinaikos Panathinaikos 14:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
Lamia Lamia 14:00 OFI Kreta OFI Kreta
Ionikos Ionikos 16:15 Atromitos Atromitos
First Division Betfirst
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 16:00 AEK Larnaca AEK Larnaca
Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Ligat Ha'Al Betfirst
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 14:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
Ashdod FC Ashdod FC 16:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 17:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
Hapoel Haifa Hapoel Haifa 18:50 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
Liga I Betfirst
SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 13:00 Gaz Metan Media? Gaz Metan Media?
Academica Clinceni Academica Clinceni 16:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
Rapid Bucureşti Rapid Bucureşti 19:00 UTA Arad UTA Arad
The Championship The Championship Betfirst
Barnsley Barnsley 16:00 Bournemouth Bournemouth
Fulham Fulham 16:00 Blackpool Blackpool
Luton Town Luton Town 16:00 Blackburn Blackburn
Middlesbrough Middlesbrough 16:00 Coventry City Coventry City
Millwall Millwall 16:00 West Bromwich West Bromwich
Preston North End Preston North End 16:00 Bristol City Bristol City
QPR QPR 16:00 Reading Reading
Hull City Hull City 16:00 Swansea Swansea
Peterborough United Peterborough United 18:30 Sheffield United Sheffield United
Eerste Divisie Eerste Divisie Betfirst
Excelsior Excelsior 16:30 Emmen Emmen
Eindhoven Eindhoven 18:45 MVV MVV
African Cup of Nations African Cup of Nations Betfirst
Gambia Gambia 17:00 Kameroen Kameroen
Burkina Faso Burkina Faso 20:00 Tunesië Tunesië
Segunda Division Segunda Division Betfirst
Amorebieta Amorebieta 16:00 Girona FC Girona FC
SD Eibar SD Eibar 18:15 Huesca Huesca
Lugo Lugo 18:15 Burgos CF Burgos CF
Real Oviedo Real Oviedo 21:00 Almeria Almeria
Scottish Championship Scottish Championship Betfirst
Arbroath Arbroath 16:00 Partick Thistle Partick Thistle
Hamilton Academical Hamilton Academical 16:00 Ayr United Ayr United
Kilmarnock Kilmarnock 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T.
Queen of the South Queen of the South 16:00 Dunfermline Dunfermline
Coupe de France Coupe de France Betfirst
Versailles Versailles 16:15 Toulouse Toulouse
Nancy Nancy 16:15 Amiens Amiens
Reims Reims 18:30 Bastia Bastia
Marseille Marseille 21:00 Montpellier Montpellier
Jupiler Pro League Jupiler Pro League Betfirst
Beerschot Beerschot 16:30 Zulte Waregem Zulte Waregem
2.40 3.65 3.05
Seraing Seraing 18:30 Eupen Eupen
2.55 3.50 2.90
Cercle Brugge Cercle Brugge 20:45 KV Oostende KV Oostende
1.55 4.50 6.25
1e klasse B 1e klasse B Betfirst
SK Deinze SK Deinze 20:45 Virton Virton
1.44 4.35 5.75
Scottish Premier League Scottish Premier League Betfirst
Ross County FC Ross County FC 13:30 Rangers FC Rangers FC
Aberdeen Aberdeen 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC
Celtic Glasgow Celtic Glasgow 16:00 Dundee United Dundee United
Dundee Dundee 16:00 Saint Mirren Saint Mirren
Hearts Hearts 16:00 Motherwell Motherwell
Hibernian Hibernian 16:00 Livingston Livingston
Super League Super League Betfirst
FC Zürich FC Zürich 18:00 Servette Servette
Young Boys Bern Young Boys Bern 20:30 Lugano Lugano
Super League Super League Betfirst
Panathinaikos Panathinaikos 14:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
Lamia Lamia 14:00 OFI Kreta OFI Kreta
Ionikos Ionikos 16:15 Atromitos Atromitos
First Division Betfirst
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas 16:00 AEK Larnaca AEK Larnaca
Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 18:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Ligat Ha'Al Betfirst
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 14:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
Ashdod FC Ashdod FC 16:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
Hapoel Nazareth Illit Hapoel Nazareth Illit 17:00 Maccabi Petach Tikva Maccabi Petach Tikva
Hapoel Haifa Hapoel Haifa 18:50 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
Liga I Betfirst
SC FC Voluntari SA SC FC Voluntari SA 13:00 Gaz Metan Media? Gaz Metan Media?
Academica Clinceni Academica Clinceni 16:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
Rapid Bucureşti Rapid Bucureşti 19:00 UTA Arad UTA Arad
The Championship The Championship Betfirst
Barnsley Barnsley 16:00 Bournemouth Bournemouth
Fulham Fulham 16:00 Blackpool Blackpool
Luton Town Luton Town 16:00 Blackburn Blackburn
Middlesbrough Middlesbrough 16:00 Coventry City Coventry City
Millwall Millwall 16:00 West Bromwich West Bromwich
Preston North End Preston North End 16:00 Bristol City Bristol City
QPR QPR 16:00 Reading Reading
Hull City Hull City 16:00 Swansea Swansea
Peterborough United Peterborough United 18:30 Sheffield United Sheffield United
Eerste Divisie Eerste Divisie Betfirst
Excelsior Excelsior 16:30 Emmen Emmen
Eindhoven Eindhoven 18:45 MVV MVV
African Cup of Nations African Cup of Nations Betfirst
Gambia Gambia 17:00 Kameroen Kameroen
Burkina Faso Burkina Faso 20:00 Tunesië Tunesië
Segunda Division Segunda Division Betfirst
Amorebieta Amorebieta 16:00 Girona FC Girona FC
SD Eibar SD Eibar 18:15 Huesca Huesca
Lugo Lugo 18:15 Burgos CF Burgos CF
Real Oviedo Real Oviedo 21:00 Almeria Almeria
Scottish Championship Scottish Championship Betfirst
Arbroath Arbroath 16:00 Partick Thistle Partick Thistle
Hamilton Academical Hamilton Academical 16:00 Ayr United Ayr United
Kilmarnock Kilmarnock 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T.
Queen of the South Queen of the South 16:00 Dunfermline Dunfermline
Coupe de France Coupe de France Betfirst
Versailles Versailles 16:15 Toulouse Toulouse
Nancy Nancy 16:15 Amiens Amiens
Reims Reims 18:30 Bastia Bastia
Marseille Marseille 21:00 Montpellier Montpellier

Beheer favorieten

Geen wedstrijden gevonden.


Laatste voetbalnieuws

Kies zelf hoe je het nieuws wil bekijken. Klik op het icoontje van je keuze om de lay-out te wijzigen.

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties