Voetbal

Jupiler Pro League 1e klasse B Beker van België Champions League Europa League EK 2020 Bundesliga Premier League Ligue 1 Serie A Nederlandse Eredivisie Primera Division
Jupiler Pro League Jupiler Pro League Betfirst
Eupen Eupen 18:00 Standard Standard
4.15 3.80 1.87
Waasland-Beveren Waasland-Beveren 20:00 Cercle Brugge Cercle Brugge
2.35 3.55 3.00
KV Mechelen KV Mechelen 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem
1.91 3.90 3.80
Moeskroen Moeskroen 20:30 KRC Genk KRC Genk
3.45 3.60 2.10
1e klasse B 1e klasse B Betfirst
Lommel SK Lommel SK 17:00 Union SG Union SG
3.35 3.50 1.95
Beerschot Beerschot 20:30 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
1.77 3.55 3.90
Premier League Premier League Betfirst
West Ham Utd West Ham Utd 13:30 Tottenham Tottenham
4.30 4.25 1.80
Bournemouth Bournemouth 16:00 Wolverhampton Wolverhampton
2.75 3.40 2.70
Arsenal Arsenal 16:00 Southampton Southampton
1.51 4.70 6.40
Brighton Brighton 16:00 Leicester City Leicester City
3.95 3.70 2.00
Crystal Palace Crystal Palace 16:00 Liverpool FC Liverpool FC
7.25 4.65 1.49
Everton Everton 16:00 Norwich City Norwich City
1.42 5.10 8.00
Watford Watford 16:00 Burnley Burnley
2.35 3.40 3.25
Manchester City Manchester City 18:30 Chelsea Chelsea
1.44 5.00 7.25
Primera Division Primera Division Betfirst
CD Leganés CD Leganés 13:00 Barcelona Barcelona
7.25 4.70 1.44
Real Betis Real Betis 16:00 Valencia CF Valencia CF
2.45 3.50 2.90
Granada Granada 18:30 Atlético Madrid Atlético Madrid
5.15 3.20 1.91
Real Madrid Real Madrid 21:00 Real Sociedad Real Sociedad
1.38 5.45 7.75
Bundesliga Bundesliga Betfirst
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 15:30 Freiburg Freiburg
1.51 4.60 6.35
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 15:30 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
2.05 3.65 3.55
Werder Bremen Werder Bremen 15:30 FC Schalke 04 FC Schalke 04
2.50 3.70 2.75
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 15:30 Bayern München Bayern München
14.00 7.75 1.19
Union Berlin Union Berlin 15:30 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
3.50 3.60 2.10
RB Leipzig RB Leipzig 18:30 1. FC Köln 1. FC Köln
1.35 5.50 8.75
Serie A Serie A Betfirst
Atalanta Atalanta 15:00 Juventus Juventus
3.10 3.50 2.30
AC Milan AC Milan 18:00 Napoli Napoli
3.15 3.55 2.30
Torino Torino 20:45 Inter Milaan Inter Milaan
4.60 3.60 1.83
Nederlandse Eredivisie Nederlandse Eredivisie Betfirst
Utrecht Utrecht 18:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
2.90 3.65 2.30
Zwolle Zwolle 19:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
1.77 4.15 4.10
Ajax Ajax 19:45 Heracles Heracles
1.11 9.50 21.00
ADO Den Haag ADO Den Haag 20:45 Willem II Willem II
2.70 3.65 2.40
Ligue 1 Ligue 1 Betfirst
Lyon Lyon 17:30 Nice Nice
1.43 4.75 7.75
Stade Brestois Stade Brestois 20:00 Nantes Nantes
2.95 3.10 2.60
Metz Metz 20:00 Reims Reims
2.90 3.00 2.75
Amiens Amiens 20:00 Strasbourg Strasbourg
2.45 3.05 3.25
Angers Angers 20:00 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
1.71 3.75 5.35
Dijon Dijon 20:00 Rennes Rennes
2.90 3.35 2.50
Scottish Premier League Scottish Premier League Betfirst
Celtic Glasgow Celtic Glasgow 16:00 Livingston Livingston
Hibernian Hibernian 16:00 Motherwell Motherwell
Kilmarnock Kilmarnock 16:00 Hearts Hearts
Saint Mirren Saint Mirren 16:00 Ross County FC Ross County FC
Russische Premier League Russische Premier League Betfirst
Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 09:30 Terek Grozny Terek Grozny
2.15 3.35 3.50
Rubin Kazan Rubin Kazan 12:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
7.00 4.00 1.50
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 14:30 Rostov FK Rostov FK
2.30 3.20 3.25
Beker van Portugal Beker van Portugal Betfirst
Sertanense FC Sertanense FC 15:00 SC Farense SC Farense
SC Espinho SC Espinho 16:00 Arouca Arouca
Academico Viseu FC Academico Viseu FC 16:00 Feirense Feirense
FC Famalicao FC Famalicao 17:45 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
1.51 3.90 5.20
Braga Braga 19:30 Gil Vicente Gil Vicente
1.29 4.75 8.25
FC Vizela FC Vizela 21:45 SL Benfica SL Benfica
Betfirst
Charlton Athletic Charlton Athletic 13:30 Cardiff City Cardiff City
Blackburn Blackburn 16:00 Barnsley Barnsley
Brentford Brentford 16:00 Reading Reading
Bristol City Bristol City 16:00 Nottingham Forest Nottingham Forest
Derby County Derby County 16:00 Preston North End Preston North End
Huddersfield Town Huddersfield Town 16:00 Birmingham City Birmingham City
Luton Town Luton Town 16:00 Leeds United Leeds United
Stoke City Stoke City 16:00 Wigan Wigan
Swansea Swansea 16:00 Millwall Millwall
West Bromwich West Bromwich 16:00 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 13:00 Sandhausen Sandhausen
1.74 3.75 4.85
Hamburger SV Hamburger SV 13:00 Dynamo Dresden Dynamo Dresden
1.35 5.05 8.75
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden 13:00 Holstein Kiel Holstein Kiel
3.10 3.60 2.20
RC Lens RC Lens 15:00 Sochaux Sochaux
1.95 3.10 4.65
Serie B Serie B Betfirst
Benevento Benevento 15:00 Crotone Crotone
2.30 3.15 3.25
Juve Stabia Juve Stabia 15:00 Salernitana Salernitana
2.55 3.05 3.00
Livorno Livorno 15:00 ASD Trapani Calcio ASD Trapani Calcio
2.00 3.25 4.10
Pordenone Pordenone 15:00 Perugia Perugia
2.55 3.05 3.00
Empoli Empoli 18:00 Venezia Venezia
1.83 3.35 4.85
Segunda Division Segunda Division Betfirst
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 16:00 Real Zaragoza Real Zaragoza
1.91 3.45 4.25
Deportivo Deportivo 18:00 AD Alcorcon AD Alcorcon
2.10 3.05 3.95
Racing Santander Racing Santander 18:00 Extremadura UD Extremadura UD
2.10 3.10 4.00
Huesca Huesca 20:00 Ponferradina Ponferradina
Beker van Schotland Beker van Schotland Betfirst
Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot 14:45 Arbroath Arbroath
Stranraer Stranraer 16:00 Dunfermline Dunfermline
4.55 3.90 1.57
Dumbarton Dumbarton 16:00 Forfar Athletic Forfar Athletic
Elgin City Elgin City 16:00 Alloa Athletic Alloa Athletic
4.75 4.30 1.50
Greenock Morton FC Greenock Morton FC 16:00 Brora Rangers Brora Rangers
Queen of the South Queen of the South 16:00 Queen's Park Queen's Park
Stirling Albion Stirling Albion 16:00 Clyde Clyde
Bonnyrigg Rose Athletic Bonnyrigg Rose Athletic 16:00 Montrose Montrose
Raith Rovers Raith Rovers 16:00 Peterhead Peterhead
Formartine United Formartine United 16:00 East Kilbride East Kilbride
Partick Thistle Partick Thistle 16:00 Penicuik Athletic Penicuik Athletic
Albion Rovers Albion Rovers 16:00 Airdrie United Airdrie United
Edinburgh City Edinburgh City 16:00 Annan Athletic Annan Athletic
Inverurie Loco Works Inverurie Loco Works 16:00 Broxburn Athletic Broxburn Athletic
East Fife East Fife 16:00 BSC Glasgow BSC Glasgow
Scottish Championship Scottish Championship Betfirst
Inverness C.T. Inverness C.T. 16:00 Dundee Dundee

Laatste voetbalnieuws

Kies zelf hoe je het nieuws wil bekijken. Klik op het icoontje van je keuze om de lay-out te wijzigen.

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties