Jupiler Pro League Jupiler Pro League
RWDM RWDM 1-1 OH Leuven OH Leuven Einde
STVV STVV 1-0 Westerlo Westerlo Einde
KV Mechelen KV Mechelen 3-0 KV Kortrijk KV Kortrijk Einde
2e klasse 2e klasse
RSCA Futures RSCA Futures 2-1 FCV Dender EH FCV Dender EH Einde
KV Oostende KV Oostende 1-4 Club Brugge NXT Club Brugge NXT Einde
Luik FC Luik FC 1-1 SL16 FC SL16 FC Einde
Premier League Premier League
Aston Villa Aston Villa 4-2 Nottingham Forest Nottingham Forest Einde
Brighton Brighton 1-1 Everton Everton Einde
Crystal Palace Crystal Palace 3-0 Burnley Burnley Einde
Manchester United Manchester United 1-2 Fulham Fulham Einde
Bournemouth Bournemouth 0-1 Manchester City Manchester City Einde
Arsenal Arsenal 4-1 Newcastle United Newcastle United Einde
La Liga La Liga
Granada Granada Uitg Valencia CF Valencia CF
Barcelona Barcelona 4-0 Getafe Getafe Einde
Alaves Alaves 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Einde
Almeria Almeria 2-2 Atlético Madrid Atlético Madrid Einde
Bundesliga Bundesliga
Union Berlin Union Berlin 2-2 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim Einde
Werder Bremen Werder Bremen 1-1 Darmstadt 98 Darmstadt 98 Einde
VFB Stuttgart VFB Stuttgart 1-1 1. FC Köln 1. FC Köln Einde
Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 5-2 VfL Bochum VfL Bochum Einde
Bayern MĂĽnchen Bayern MĂĽnchen 2-1 RB Leipzig RB Leipzig Einde
Serie A Serie A
Sassuolo Sassuolo 2-3 Empoli Empoli Einde
Salernitana Salernitana 0-2 Monza Monza Einde
Genoa Genoa 2-0 Udinese Udinese Einde
Nederlandse Eredivisie Nederlandse Eredivisie
RKC RKC 0-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard Einde
Zwolle Zwolle 1-7 PSV PSV Einde
NEC NEC 2-0 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam Einde
Ligue 1 Ligue 1
Lorient Lorient 0-1 Nantes Nantes Einde
Strasbourg Strasbourg 0-3 Stade Brestois Stade Brestois Einde
Scottish Premier League Scottish Premier League
Hibernian Hibernian 2-1 Dundee Dundee Einde
Kilmarnock Kilmarnock 2-0 Aberdeen Aberdeen Einde
Saint Mirren Saint Mirren 2-0 St Johnstone FC St Johnstone FC Einde
Ross County FC Ross County FC 3-2 Livingston Livingston Einde
Rangers FC Rangers FC 5-0 Hearts Hearts Einde
Major League Soccer
Columbus Crew Columbus Crew 1-0 Atlanta United FC Atlanta United FC Einde
Los Angeles FC Los Angeles FC 1-0 Seattle Sounders Seattle Sounders Rust
Philadelphia Union Philadelphia Union 01:30 Chicago Fire Chicago Fire
D.C. United D.C. United 01:30 New England Revolution New England Revolution
Charlotte FC Charlotte FC 01:30 New York City FC New York City FC
Orlando City Orlando City 01:30 CF Montreal CF Montreal
Houston Dynamo Houston Dynamo 02:30 Sporting Kansas City Sporting Kansas City
FC Dallas FC Dallas 02:30 San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
Austin FC Austin FC 02:30 Minnesota United Minnesota United
T-Mobile Bundesliga T-Mobile Bundesliga
Rheindorf Altach Rheindorf Altach 1-2 Hartberg Hartberg Einde
LASK Linz LASK Linz 0-1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC Einde
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 7-0 Austria Lustenau Austria Lustenau Einde
Super League Super League
Sankt Gallen Sankt Gallen 1-0 FC Stade Lausanne-Ouchy FC Stade Lausanne-Ouchy Einde
Yverdon Yverdon 0-2 FC Basel FC Basel Einde
Grasshoppers Grasshoppers 0-1 Luzern Luzern Einde
First League First League
Slovan Liberec Slovan Liberec 3-3 Jablonec 97 Jablonec 97 Einde
Teplice Teplice 2-2 MFK Karviná MFK Karviná Einde
BanĂ­k Ostrava BanĂ­k Ostrava 1-1 Bohemians 1905 Bohemians 1905 Einde
Hradec Králové Hradec Králové 0-0 Mladá Boleslav Mladá Boleslav Einde
Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-0 FC Fastav ZlĂ­n FC Fastav ZlĂ­n Einde
Super League Super League
Lamia Lamia 1-3 AEK Athene AEK Athene Einde
Panserraikos FC Panserraikos FC 0-0 Atromitos Atromitos Einde
Parva liga
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1-2 Hebar Hebar Einde
Liga I
UTA Arad UTA Arad 1- Petrolul Ploie?ti Petrolul Ploie?ti Einde
Viitorul Constanta Viitorul Constanta 1-1 Otelul Galati Otelul Galati Einde
Politehnica Ia?i Politehnica Ia?i 3-1 Rapid BucureĹźti Rapid BucureĹźti Einde
Super Liga
Radnik Surdulica Radnik Surdulica 1-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Einde
Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 3-0 Cukaricki Cukaricki Einde
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo 2-3 Ba?ka Topola Ba?ka Topola Einde
Ligat Ha'Al
Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1-2 Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin Einde
Hapoel Hadera Hapoel Hadera 1-1 Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem Einde
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 0-0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya Einde
Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-0 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Einde
The Championship The Championship
Hull City Hull City 1-1 West Bromwich West Bromwich Einde
QPR QPR 2-1 Rotherham United Rotherham United Einde
Middlesbrough Middlesbrough 0-2 Plymouth Argyle Plymouth Argyle Einde
Ipswich Town Ipswich Town 3-1 Birmingham City Birmingham City Einde
Blackburn Blackburn 1-1 Norwich City Norwich City Einde
Watford Watford 1-2 Huddersfield Town Huddersfield Town Einde
Southampton Southampton 1-2 Millwall Millwall Einde
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 2-1 Bristol City Bristol City Einde
Sunderland Sunderland 1-2 Swansea Swansea Einde
Cardiff City Cardiff City 2-1 Stoke City Stoke City Einde
2. Bundesliga 2. Bundesliga
VFL OsnabrĂĽck VFL OsnabrĂĽck 1-0 Hannover 96 Hannover 96 Einde
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig 1-1 Hertha Berlin Hertha Berlin Einde
Kaiserslautern Kaiserslautern 0-4 Karlsruher SC Karlsruher SC Einde
1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 3-0 FC Schalke 04 FC Schalke 04 Einde
Ligue 2 Ligue 2
Saint-Etienne Saint-Etienne 2-1 Annecy FC Annecy FC Einde
Ajaccio Ajaccio 0-0 Amiens Amiens Einde
Bordeaux Bordeaux 1-0 Guingamp Guingamp Einde
Auxerre Auxerre 1-1 Bastia Bastia Einde
Valenciennes Valenciennes 0-2 Rodez Rodez Einde
Troyes Troyes 1-2 Dunkerque Dunkerque Einde
Concarneau Concarneau 1-3 Laval Laval Einde
Grenoble Grenoble 0-1 Pau Pau Einde
Quevilly Quevilly 0-0 Paris FC Paris FC Einde
Serie B Serie B
Cittadella Cittadella 1-2 Catanzaro Catanzaro Einde
Sudtirol Sudtirol 1-0 Bari Bari Einde
FeralpiSalo FeralpiSalo 0-1 Ascoli Ascoli Einde
Cremonese Cremonese 2-2 Palermo Palermo Einde
Brescia Brescia 0-0 Reggiana Reggiana Einde
Ternana Ternana 0-0 Lecco Lecco Einde
Pisa Pisa 1-2 Venezia Venezia Einde
Como Como 1-1 Parma Parma Einde
Segunda Division Segunda Division
Levante Levante Uitg Andorra Andorra
Scottish Championship Scottish Championship
Greenock Morton FC Greenock Morton FC 2-1 Airdrieonians Airdrieonians Einde
Dundee United Dundee United 3-1 Queen's Park Queen's Park Einde
Ayr United Ayr United 1-2 Raith Rovers Raith Rovers Einde
Arbroath Arbroath 1-1 Inverness C.T. Inverness C.T. Einde
Segunda Liga Segunda Liga
SL Benfica SL Benfica 2-0 Vilaverdense FC Vilaverdense FC Einde
Jupiler Pro League Jupiler Pro League
Club Brugge Club Brugge 13:30 Anderlecht Anderlecht
KAA Gent KAA Gent 16:00 Antwerp Antwerp
Union SG Union SG 18:30 Standard Standard
Eupen Eupen 19:15 Cercle Brugge Cercle Brugge
2e klasse 2e klasse
Beerschot Beerschot 13:30 Seraing Seraing
Jong Genk Jong Genk 16:00 Lommel SK Lommel SK
Francs Borains Francs  Borains 19:15 Zulte Waregem Zulte Waregem
Premier League Premier League
Wolverhampton Wolverhampton 14:30 Sheffield United Sheffield United
La Liga La Liga
Cádiz CF Cádiz CF 14:00 Celta De Vigo Celta De Vigo
Real Betis Real Betis 16:15 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
Girona FC Girona FC 17:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Real Madrid Real Madrid 17:00 Sevilla Sevilla
UD Las Palmas UD Las Palmas 18:30 Osasuna Osasuna
Bundesliga Bundesliga
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 15:30 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Borussia Dortmund Borussia Dortmund 17:30 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim
FC Augsburg FC Augsburg 19:30 Freiburg Freiburg
Serie A Serie A
Juventus Juventus 12:30 Frosinone Frosinone
Cagliari Cagliari 15:00 Napoli Napoli
Lecce Lecce 18:00 Inter Milaan Inter Milaan
AC Milan AC Milan 20:45 Atalanta Atalanta
Nederlandse Eredivisie Nederlandse Eredivisie
Excelsior Excelsior 12:15 Vitesse Vitesse
FC Twente FC Twente 14:30 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Almere City Almere City 14:30 Feyenoord Feyenoord
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 16:45 Ajax Ajax
FC Volendam FC Volendam 20:00 Heerenveen Heerenveen
Ligue 1 Ligue 1
RC Lens RC Lens 13:00 Monaco Monaco
Toulouse Toulouse 15:00 Lille OSC Lille OSC
Nice Nice 15:00 Clermont FC Clermont FC
Le Havre Le Havre 15:00 Reims Reims
PSG PSG 17:05 Rennes Rennes
Marseille Marseille 20:45 Montpellier Montpellier
Primeira Liga Primeira Liga
Estrela Amadora Estrela Amadora 19:00 Chaves Chaves
VitĂłria GuimarĂŁes VitĂłria GuimarĂŁes 19:00 Casa Pia AC Casa Pia AC
Vizela Vizela 19:00 Estoril Estoril
SL Benfica SL Benfica 19:00 Portimonense Portimonense
Arouca Arouca 19:00 FC Famalicao FC Famalicao
Boavista Boavista 19:00 Braga Braga
Rio Ave Rio Ave 19:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon
Gil Vicente Gil Vicente 19:00 FC Porto FC Porto
SC Farense SC Farense 19:00 Moreirense Moreirense
Scottish Premier League Scottish Premier League
Motherwell Motherwell 13:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
SĂĽper Lig SĂĽper Lig
Sivasspor Sivasspor 11:30 Pendikspor Pendikspor
Fatih KaragĂĽmrĂĽk Fatih KaragĂĽmrĂĽk 14:00 Alanyaspor Alanyaspor
Trabzonspor Trabzonspor 19:00 Adana Demirspor Adana Demirspor
Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. 19:00 Istanbul BB Istanbul BB
Galatasaray Galatasaray 19:00 Antalyaspor Antalyaspor
Istanbulspor Istanbulspor 19:00 Besiktas Besiktas
Kayserispor Kayserispor 19:00 Ankaragucu Ankaragucu
Samsunspor Samsunspor 19:00 Rizespor Rizespor
Fenerbahçe Fenerbahçe 19:00 Kasimpasa Kasimpasa
Konyaspor Konyaspor 19:00 Hatayspor Hatayspor
Major League Soccer
Los Angeles FC Los Angeles FC 0-0 Seattle Sounders Seattle Sounders Rust
Philadelphia Union Philadelphia Union 01:30 Chicago Fire Chicago Fire
D.C. United D.C. United 01:30 New England Revolution New England Revolution
Charlotte FC Charlotte FC 01:30 New York City FC New York City FC
Orlando City Orlando City 01:30 CF Montreal CF Montreal
Houston Dynamo Houston Dynamo 02:30 Sporting Kansas City Sporting Kansas City
FC Dallas FC Dallas 02:30 San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
Austin FC Austin FC 02:30 Minnesota United Minnesota United
Portland Timbers Portland Timbers 04:30 Colorado Rapids Colorado Rapids
FC Cincinnati FC Cincinnati 20:30 Toronto FC Toronto FC
Nashville SC Nashville SC 23:00 New York Red Bulls New York Red Bulls
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy 03:00 Inter Miami CF Inter Miami CF
OekraĂŻense Premier League OekraĂŻense Premier League
Veres Rivne Veres Rivne 12:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 12:00 FC Minaj FC Minaj
Metalist Kharkov Metalist Kharkov 14:30 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky 17:00 Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr
Superliga Superliga
Hvidovre Hvidovre 14:00 Viborg FF Viborg FF
Vejle Boldklub Vejle Boldklub 14:00 Silkeborg IF Silkeborg IF
Odense BK Odense BK 16:00 Brøndby IF Brøndby IF
Aarhus GF Aarhus GF 18:00 FC Midtjylland FC Midtjylland
T-Mobile Bundesliga T-Mobile Bundesliga
WSG Wattens WSG Wattens 14:30 Sturm Graz Sturm Graz
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 14:30 Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Rapid Wien Rapid Wien 17:00 Austria Wien Austria Wien
Super League Super League
Lugano Lugano 14:15 FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich
Young Boys Bern Young Boys Bern 16:30 Servette Servette
Lausanne Sports Lausanne Sports 16:30 Winterthur Winterthur
First League First League
Slavia Praha Slavia Praha 15:00 FK Pardubice FK Pardubice
Ceske Budejovice Ceske Budejovice 15:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Slovácko Slovácko 18:00 Sparta Praag Sparta Praag
Super League Super League
Giannina Giannina 15:30 OFI Kreta OFI Kreta
Panetolikos Agrinio Panetolikos Agrinio 16:00 PAOK PAOK
Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 17:00 Asteras Tripolis Asteras Tripolis
Aris Saloniki Aris Saloniki 18:30 NFC Volos NFC Volos
Panathinaikos Panathinaikos 19:00 Kifisia FC Kifisia FC
Parva liga
Lokomotiv Sofia Lokomotiv Sofia 13:30 Krumovgrad Krumovgrad
Liga I
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 13:00 Universitatea Cluj Universitatea Cluj
FCSB FCSB 19:00 FC Boto?ani FC Boto?ani
Super Liga
Javor Javor 14:00 Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923 Kragujevac
Napredak Kruševac Napredak Kruševac 16:30 Novi Pazar Novi Pazar
Vojvodina FK Vojvodina FK 18:30 Spartak Subotica Spartak Subotica
Ligat Ha'Al
Ashdod FC Ashdod FC 19:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
2. Bundesliga 2. Bundesliga
Greuther FĂĽrth Greuther FĂĽrth 13:30 1.FC NĂĽrnberg 1.FC NĂĽrnberg
Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf 13:30 Hansa Rostock Hansa Rostock
Hamburger SV Hamburger SV 13:30 Elversberg Elversberg
Serie B Serie B
Modena Modena 16:15 Spezia Spezia
Segunda Division Segunda Division
AD Alcorcon AD Alcorcon 16:15 Tenerife Tenerife
Burgos CF Burgos CF 19:30 Sporting Gijon Sporting Gijon
F.C. Cartagena F.C. Cartagena 19:30 Elche CF Elche CF
SD Eibar SD Eibar 19:30 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
Eldense Eldense 19:30 Racing Ferrol Racing Ferrol
Villarreal B Villarreal B 19:30 Real Zaragoza Real Zaragoza
Mirandés Mirandés 19:30 Huesca Huesca
Racing Santander Racing Santander 19:30 CD Leganés CD Leganés
Valladolid Valladolid 19:30 Real Oviedo Real Oviedo
Amorebieta Amorebieta 21:00 Albacete Albacete
Segunda Liga Segunda Liga
CD Santa Clara CD Santa Clara 19:00 Oliveirense Oliveirense
Paços de Ferreira Paços de Ferreira 19:00 Feirense Feirense
Porto Porto 19:00 Leixões Leixões
CD Tondela CD Tondela 19:00 Uniao de Leiria Uniao de Leiria
CD Mafra CD Mafra 19:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
Vilafranquense Vilafranquense 19:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC
Nacional Nacional 19:00 Penafiel Penafiel
CF Os Belenenses CF Os Belenenses 19:00 Torreense Torreense

Beheer favorieten

Geen wedstrijden gevonden.



Laatste voetbalnieuws

Kies zelf hoe je het nieuws wil bekijken. Klik op het icoontje van je keuze om de lay-out te wijzigen.

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties