Word fan! 47

Vriendschappelijke Wedstrijden 2022 (Wereld)

Op deze pagina kan u terecht voor de vriendschappelijke wedstrijden die in de loop van 2022 gespeeld worden. Voetbalkrant houdt u op de hoogte van alle vriendschappelijke wedstrijden.

Hoewel de prioriteit van de verschillende voetbalclubs ligt op het presteren in kampioenschappen of andere competities, maken ook vrienschappelijke wedstrijden een belangrijk deel uit van het seizoen. Zij dienen bijvoorbeeld om de ploeg klaar te stomen voor een nieuw seizoen. Ook worden ze gebruikt om spelers speelkansen te geven die in de competitiematchen minder aan bod komen of spelers die terugkeren uit blessure wedstrijdritme te laten opdoen.

Via vriendschappelijke duels klaar geraken voor competitie

Het grootste deel van de vriendschappelijke matchen worden afgewerkt in de voorbereiding op de competitie. Dan kunnen trainers youngsters integreren  en verschillende zaken uitproberen en komen ze zo tot de ideale veldbezetting voor hun spelerskern. De resultaten in die vriendschappelijke matchen zijn niet van het grootste belang. Het doel is dan vooral dat deze duels helpen om helemaal klaar te zijn op de openingsspeeldag van de competitie. Als de resultaten wél goed zijn, dan kan dat zeker het vertrouwen binnen een ploeg bevorderen in opbouw naar die competitie.

Het is altijd interessant wanneer twee ploegen uit 1A al tegen mekaar spelen in de voorbereiding. Dan is zo'n vriendschappelijke wedstrijd toch al een klein beetje een waardemeter, afhankelijk van het moment in de voorbereiding waarop er gespeeld wordt. Zo heeft STVV bijvoorbeeld al geoefend tegen Anderlecht en Standard. KV Mechelen trof reeds KV Kortrijk en Antwerp in een oefenpot. Zulte Waregem en Charleroi speelden ook al tegen mekaar.

Galamatchen

Ook uiterst interessant is het wanneer een Belgische club een grote buitenlandse club weet te strikken als sparringpartner. Zulke vriendschappelijke matchen worden ook vaak als galamatchen omschreven. Spelers uit de Belgische competitie kunnen zich dan al eens meten met spelers uit andere landen.

Ook als het seizoen volop aan de gang is, worden er af en toe vriendschappelijke wedstrijden ingelast. Dan dienen ze dus vooral om spelers die door omstandigheden weinig aan de bak komen toch wedstrijdfit te houden of te krijgen of om een periode zonder officiële wedstrijden te overbruggen.

Kalender Vriendschappelijke Wedstrijden 2022

 Speeldag 1
1. FC Köln 1. FC Köln - SV Deutz 05 SV Deutz 05
Sturm Graz Sturm Graz - Opava Opava
Fenerbahçe Fenerbahçe - Istanbulspor Istanbulspor
IK Brage IK Brage - DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 5-4 Paderborn 07 Paderborn 07
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim 2-1 Beerschot Beerschot
Werder Bremen Werder Bremen Geannuleerd STVV STVV
Karlsruher SC Karlsruher SC 0-0 Club Brugge Club Brugge
Werder Bremen Werder Bremen - Viktoria Berlin Viktoria Berlin
FC Groningen FC Groningen - Meppen Meppen
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
Hamburger SV Hamburger SV Geannuleerd NEC NEC
Willem II Willem II Geannuleerd Utrecht Utrecht
Willem II Willem II Geannuleerd Cambuur Cambuur
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden 4-1 KV Mechelen KV Mechelen
KAA Gent KAA Gent 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Austria Wien Austria Wien - SC Mannswoerth SC Mannswoerth
Viborg FF Viborg FF - Hobro Hobro
Hannover 96 Hannover 96 2-2 Werder Bremen Werder Bremen
Feyenoord Feyenoord Geannuleerd Club Brugge Club Brugge
Cercle Brugge Cercle Brugge 1-4 Union SG Union SG
Young Boys Bern Young Boys Bern 6-1 Thun Thun
Werder Bremen Werder Bremen Geannuleerd Cercle Brugge Cercle Brugge
Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - Viktoria Koeln 1904 Viktoria Koeln 1904
Darmstadt 98 Darmstadt 98 4-2 Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Eupen Eupen 1-2 Kaiserslautern Kaiserslautern
Dynamo Dresden Dynamo Dresden 5-0 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Kriens Kriens - Luzern Luzern
FC Basel FC Basel 3-1 Sandhausen Sandhausen
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim 3-1 OH Leuven OH Leuven
Club Brugge Club Brugge 1-0 Puskás Academy Puskás Academy
Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf Geannuleerd Standard Standard
Vitesse Vitesse Geannuleerd Servette Servette
UTA Arad UTA Arad 1-4 Charleroi Charleroi
Anderlecht Anderlecht 2-0 Westerlo Westerlo
Paderborn 07 Paderborn 07 Geannuleerd Heracles Heracles
PSV PSV Geannuleerd Karlsruher SC Karlsruher SC
Anderlecht Anderlecht 3-0 Zulte Waregem Zulte Waregem
Seraing Seraing 5-0 Swift Hesperange Swift Hesperange
Ajax Ajax Geannuleerd Hajduk Split Hajduk Split
Rödinghausen Rödinghausen 1-4 FC Groningen FC Groningen
Luzern Luzern Geannuleerd Puskás Academy Puskás Academy
Wil Wil - Grasshoppers Grasshoppers
Lugano Lugano 1-2 FC Basel FC Basel
Young Boys Bern Young Boys Bern 4-2 Servette Servette
Austria Wien Austria Wien - Wiener SK Wiener SK
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Wuppertal Wuppertal
Luzern Luzern Geannuleerd FC Fehérvár FC Fehérvár
Lugano Lugano Geannuleerd CFR Cluj CFR Cluj
Servette Servette Geannuleerd Hajduk Split Hajduk Split
Sankt Gallen Sankt Gallen - Winterthur Winterthur
Rapid Wien Rapid Wien 4-0 Lafnitz Lafnitz
Rapid Wien Rapid Wien - Vorwaerts Steyr Vorwaerts Steyr
Hobro Hobro - Randers FC Randers FC
Servette Servette Geannuleerd Slavia Praha Slavia Praha
Austria Lustenau Austria Lustenau - WSG Wattens WSG Wattens
Haladas Haladas - Hartberg Hartberg
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6-0 SKU Amstetten SKU Amstetten
Viborg FF Viborg FF - Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Admira Admira - FC Marchfeld Donauauen FC Marchfeld Donauauen
Kolding IF Kolding IF - SønderjyskE SønderjyskE
Lausanne Sports Lausanne Sports - FC Stade Lausanne-Ouchy FC Stade Lausanne-Ouchy
Sion Sion 0-2 Servette Servette
Austria Wien Austria Wien - FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
Austria Wien Austria Wien - TWL Elektra TWL Elektra
Club Africain Club Africain - Lausanne Sports Lausanne Sports
Young Boys Bern Young Boys Bern 5-2 Grasshoppers Grasshoppers
LASK Linz LASK Linz - Grazer AK Grazer AK
FC Vaduz FC Vaduz 0-3 Lugano Lugano
SV Ried SV Ried - Vorwaerts Steyr Vorwaerts Steyr
Sturm Graz Sturm Graz 0-2 FC Fehérvár FC Fehérvár
Luzern Luzern - Winterthur Winterthur
Rheindorf Altach Rheindorf Altach 1-4 Sankt Gallen Sankt Gallen
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich 1-1 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich Geannuleerd Wisla Krakow Wisla Krakow
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Geannuleerd Young Boys Bern Young Boys Bern
Lugano Lugano Geannuleerd Ferencváros Ferencváros
SV Ried SV Ried 1-3 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
Arsenal Tula Arsenal Tula Geannuleerd Kisvarda Kisvarda
Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara - Szeged-Csanad Grosics Akademia Szeged-Csanad Grosics Akademia
Ufa Ufa 0-2 Paksi SE Paksi SE
Young Boys Bern Young Boys Bern 6-0 Sion Sion
Aalborg Aalborg 0-3 Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Rapid Wien Rapid Wien 2-1 Cracovia Cracovia
Legia Warschau Legia Warschau 2-1 Krasnodar Krasnodar
FC Basel FC Basel 3-0 Lausanne Sports Lausanne Sports
FC København FC København - Hvidovre Hvidovre
Hartberg Hartberg 1-2 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Wil Wil - Sankt Gallen Sankt Gallen
Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Emirates Club Emirates Club
FC København FC København - B 93 B 93
Rubin Kazan Rubin Kazan 4-4 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
Odense BK Odense BK - Fredericia Fredericia
FK Sochi FK Sochi - Tom Tomsk Tom Tomsk
Arsenal Tula Arsenal Tula - Szeged-Csanad Grosics Akademia Szeged-Csanad Grosics Akademia
FC Stade Lausanne-Ouchy FC Stade Lausanne-Ouchy - Servette Servette
FC Midtjylland FC Midtjylland 5-1 Esbjerg fB Esbjerg fB
SønderjyskE SønderjyskE - Holstein Kiel II Holstein Kiel II
AC Horsens AC Horsens - Randers FC Randers FC
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3-3 Ludogorets Ludogorets
Grasshoppers Grasshoppers - Winterthur Winterthur
Khimki FC Khimki FC 1-1 BanĂ­k Ostrava BanĂ­k Ostrava
Aalborg Aalborg 2-2 WSG Wattens WSG Wattens
BK Häcken BK Häcken - Norrby Norrby
Silkeborg IF Silkeborg IF - Middelfart Middelfart
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Geannuleerd Sparta Praag Sparta Praag
Terek Grozny Terek Grozny 1-2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Young Boys Bern Young Boys Bern - Winterthur Winterthur
Young Boys Bern Young Boys Bern 3-1 Lausanne Sports Lausanne Sports
DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF - Vaesteraas IK Vaesteraas IK
Brøndby IF Brøndby IF 1-4 Lyngby Lyngby
Rapid Wien Rapid Wien 1-2 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin
Sirius FK Sirius FK 2-1 Ă–rebro Ă–rebro
Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-2 Botev 1912 Plovdiv Botev 1912 Plovdiv
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Wil Wil
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt - Rogaska Rogaska
SV Ried SV Ried - FC Juniors OOe FC Juniors OOe
Luzern Luzern 2-2 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-2 Viborg FF Viborg FF
Lugano Lugano - Chiasso Chiasso
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-2 Admira Admira
Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 1-1 NK Celje NK Celje
LASK Linz LASK Linz 1-2 Maribor NK Maribor NK
Hartberg Hartberg 0-0 Karpaty Lviv Karpaty Lviv
FC Basel FC Basel - Xamax Xamax
Rapid Wien Rapid Wien 1-2 Teplice Teplice
Rostov FK Rostov FK 0-2 Sparta Praag Sparta Praag
Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 Jablonec 97 Jablonec 97
FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh - Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
Rubin Kazan Rubin Kazan 0-0 Wis?a P?ock Wis?a P?ock
Silkeborg IF Silkeborg IF - Raufoss Raufoss
Krasnodar Krasnodar 3-2 Zilina Zilina
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 4-3 Sturm Graz Sturm Graz
Schaffhausen Schaffhausen - Sankt Gallen Sankt Gallen
Ufa Ufa 4-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
Vojvodina FK Vojvodina FK - Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara 2-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
CSKA Moskou CSKA Moskou 0-1 F91 Dudelange F91 Dudelange
FC København FC København - FC Helsingoer FC Helsingoer
Dinamo Kiev Dinamo Kiev Geannuleerd Kalmar FF Kalmar FF
Spartak Trnava Spartak Trnava 1-1 Aalborg Aalborg
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-4 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 5-0 Zilina Zilina
Austria Wien Austria Wien 0-0 FK Sochi FK Sochi
Skive Skive - Randers FC Randers FC
Randers FC Randers FC - Raufoss Raufoss
Hartberg Hartberg Geannuleerd CSKA Sofia CSKA Sofia
Lugano Lugano - Bellinzona Bellinzona
Vejle Boldklub Vejle Boldklub Geannuleerd Esbjerg fB Esbjerg fB
Ural Ural 1-1 Pyunik Pyunik
Sparta Praag Sparta Praag 2-3 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
Union Berlin Union Berlin Geannuleerd Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Union Berlin Union Berlin - Widzew Lodz Widzew Lodz
Bodø Glimt Bodø Glimt 1-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Viking Viking 2-2 Jablonec 97 Jablonec 97
Osasuna Osasuna - Alaves Alaves
Silkeborg IF Silkeborg IF 2-0 Odense BK Odense BK
Rostov FK Rostov FK Geannuleerd Jablonec 97 Jablonec 97
1. FC Köln 1. FC Köln 2-2 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Bialystok Bialystok - Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Cambuur Cambuur - Heracles Heracles
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-1 Bohemians 1905 Bohemians 1905
FC Augsburg FC Augsburg 3-3 Jahn Regensburg Jahn Regensburg
1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 0-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
VfL Bochum VfL Bochum - Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf
Molde FK Molde FK 1-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
AIK AIK - Sollentuna FK Sollentuna FK
BK Häcken BK Häcken - Fredrikstad Fredrikstad
LASK Linz LASK Linz 2-2 Mladost Lu?ani Mladost Lu?ani
Hamburger SV Hamburger SV 1-5 FC Midtjylland FC Midtjylland
Rostov FK Rostov FK 1-2 VFB Stuttgart VFB Stuttgart
Galatasaray Galatasaray - Tuzlaspor Tuzlaspor
Aalesund Aalesund - Brattvaag Brattvaag
Randers FC Randers FC Geannuleerd IF Elfsborg IF Elfsborg
Austria Wien Austria Wien 3-1 Hradec Králové Hradec Králové
Brøndby IF Brøndby IF 2-1 Viborg FF Viborg FF
SV Ried SV Ried 5-2 SKU Amstetten SKU Amstetten
Spartak Moskou Spartak Moskou 2-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Hartberg Hartberg Geannuleerd Lafnitz Lafnitz
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-3 CSKA Sofia CSKA Sofia
LASK Linz LASK Linz 1-2 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 2-2 Tabor Tabor
Malmö FF Malmö FF - Jammerbugt FC Jammerbugt FC
FK Haugesund FK Haugesund - Aasane Aasane
Al Ittihad Al Ittihad - Newcastle United Newcastle United
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3-0 Lafnitz Lafnitz
Sturm Graz Sturm Graz 2-4 NK Radomlje NK Radomlje
FC København FC København 3-0 Flora Tallin Flora Tallin
Hittarps IK Hittarps IK - Helsingborg Helsingborg
IFK Vaernamo IFK Vaernamo - Joenkoepings Soedra Joenkoepings Soedra
Halmstads BK Halmstads BK 0-1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF 3-1 Metta/LU Riga Metta/LU Riga
AGF AGF 7-0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. 1-0 Gjilani Gjilani
Göztepe Göztepe - Altinordu Altinordu
Sirius FK Sirius FK 1-3 Hammarby Hammarby
Sturm Graz Sturm Graz 1-0 Gorica Gorica
Istanbul BB Istanbul BB 1-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Geannuleerd WSG Wattens WSG Wattens
Rapid Wien Rapid Wien 1-0 TrencĂ­n TrencĂ­n
FK Sochi FK Sochi 1-0 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad
Mjällby AIF Mjällby AIF - BK Olympic BK Olympic
Admira Admira 2-3 Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
IFK Norrköping IFK Norrköping 3-1 Brommapojkarna Brommapojkarna
Arsenal Tula Arsenal Tula - Akron Togliatti Akron Togliatti
AC Horsens AC Horsens - SønderjyskE SønderjyskE
Ural Ural - Rodina Rodina
Arsenal Tula Arsenal Tula 1-1 Novi Pazar Novi Pazar
IFK Norrköping IFK Norrköping Geannuleerd Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara - Akademija Pandev Akademija Pandev
VĂĄlerenga IF VĂĄlerenga IF 0-1 Krasnodar Krasnodar
Terek Grozny Terek Grozny 0-1 Llapi Llapi
FC Nordsjælland FC Nordsjælland 3-0 IFK Göteborg IFK Göteborg
Ufa Ufa - Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
Terek Grozny Terek Grozny 2-2 Shkupi Shkupi
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-0 Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
PFC Olexandria PFC Olexandria 3-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Silkeborg IF Silkeborg IF 0-2 Randers FC Randers FC
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-2 RuĹľomberok RuĹľomberok
Khimki FC Khimki FC 1-0 Radnicki Nis Radnicki Nis
Degerfors IF Degerfors IF - BK Forward BK Forward
Rubin Kazan Rubin Kazan Geannuleerd FK Sochi FK Sochi
Spartak Moskou Spartak Moskou 0-0 Riga FC Riga FC
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
CSKA Moskou CSKA Moskou 3-2 Viborg FF Viborg FF
Admira Admira - SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
BK Häcken BK Häcken 0-0 Rostov FK Rostov FK
Aalesund Aalesund - Hødd Hødd
Bodø Glimt Bodø Glimt 1-0 AGF AGF
Brøndby IF Brøndby IF - Vålerenga IF Vålerenga IF
Admira Admira - SV Horn SV Horn
Mjällby AIF Mjällby AIF - HB Koege HB Koege
Hamarkameratene Hamarkameratene - Gjoevik-Lyn Gjoevik-Lyn
Lillestrøm SK Lillestrøm SK 2-0 Stabæk IF Stabæk IF
Sturm Graz Sturm Graz 0-2 Mura Mura
Naestved Naestved - Kalmar FF Kalmar FF
Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 Malmö FF Malmö FF
Rosenborg BK Rosenborg BK 1-2 DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF
Hamarkameratene Hamarkameratene - Ull/Kisa Ull/Kisa
Odense BK Odense BK 0-0 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Austria Wien Austria Wien 2-1 St. Pölten St. Pölten
Silkeborg IF Silkeborg IF 1-0 SønderjyskE SønderjyskE
Vendsyssel FF Vendsyssel FF - Aalborg Aalborg
AIK AIK 3-2 Degerfors IF Degerfors IF
Sandefjord Sandefjord - Fram Larvik Fram Larvik
Khimki FC Khimki FC 0-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Arsenal Tula Arsenal Tula 1-2 Esbjerg fB Esbjerg fB
Helsingborg Helsingborg - Hvidovre Hvidovre
IFK Vaernamo IFK Vaernamo - Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
Molde FK Molde FK - Brattvaag Brattvaag
Viking Viking - Bryne Bryne
Dornbirn Dornbirn - WSG Wattens WSG Wattens
Vendsyssel FF Vendsyssel FF - Aalborg Aalborg
Austria Wien Austria Wien Geannuleerd Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Aston Villa Aston Villa - Molde FK Molde FK
Varbergs BoIS Varbergs BoIS - Falkenbergs FF Falkenbergs FF
Sturm Graz Sturm Graz 0-1 AĹ K Bravo AĹ K Bravo
Hammarby Hammarby 2-0 IFK Göteborg IFK Göteborg
CSKA Moskou CSKA Moskou 1-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Arsenal Tula Arsenal Tula 0-0 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
Terek Grozny Terek Grozny 3-3 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
SønderjyskE SønderjyskE - FC Helsingoer FC Helsingoer
Randers FC Randers FC 2-2 PFC Olexandria PFC Olexandria
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-1 Sirius FK Sirius FK
Sandefjord Sandefjord - Skeid Skeid
Odds Ballklubb Odds Ballklubb 0-1 Lyngby Lyngby
Terek Grozny Terek Grozny - Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
IFK Norrköping IFK Norrköping - Vaesteraas SK Vaesteraas SK
BK Häcken BK Häcken 1-2 Krasnodar Krasnodar
FC Nordsjælland FC Nordsjælland 0-0 Lyngby Lyngby
AGF AGF 6-1 IF Elfsborg IF Elfsborg
Rubin Kazan Rubin Kazan 2-2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Khimki FC Khimki FC Geannuleerd Kairat Almaty Kairat Almaty
AIK AIK - Taeby FK Taeby FK
Ural Ural 1-3 Spartak Moskou Spartak Moskou
Khimki FC Khimki FC - FC Helsingoer FC Helsingoer
Degerfors IF Degerfors IF - Oerebro Syrianska IF Oerebro Syrianska IF
Rostov FK Rostov FK - Linense Linense
CSKA Moskou CSKA Moskou 3-2 Lyngby Lyngby
Spartak Moskou Spartak Moskou - Liwa FC Liwa FC
Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 2-0 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
Khimki FC Khimki FC - Hermannstadt Hermannstadt
Rostov FK Rostov FK 0-2 FK Haugesund FK Haugesund
Kristiansund BK Kristiansund BK 1-1 Mjällby AIF Mjällby AIF
Hammarby Hammarby - Velez CF Velez CF
Helsingborg Helsingborg - Aengelholms FF Aengelholms FF
IFK Vaernamo IFK Vaernamo - Skoevde AIK Skoevde AIK
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
SønderjyskE SønderjyskE - Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Ufa Ufa - Pakhtakor Tashkent Pakhtakor Tashkent
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-1 FK Sochi FK Sochi
AGF AGF 1-2 Viborg FF Viborg FF
Aalesund Aalesund - Tromsø IL Tromsø IL
Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4-2 IFK Göteborg IFK Göteborg
Bodø Glimt Bodø Glimt 3-2 IF Elfsborg IF Elfsborg
Aalborg Aalborg 0-0 SønderjyskE SønderjyskE
Hammarby Hammarby 1-3 Molde FK Molde FK
Silkeborg IF Silkeborg IF - Fremad Amager Fremad Amager
Spartak Moskou Spartak Moskou 1-1 Pyunik Pyunik
FC Nordsjælland FC Nordsjælland Geannuleerd Odds Ballklubb Odds Ballklubb
Randers FC Randers FC 1-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
AIK AIK - GIF Sundsvall GIF Sundsvall
BK Häcken BK Häcken 0-0 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
Hamarkameratene Hamarkameratene - Eidsvold TF Eidsvold TF
Krasnodar Krasnodar 2-0 Malmö FF Malmö FF
Sirius FK Sirius FK 4-1 Flora Tallin Flora Tallin
Oesters IF Oesters IF - Kalmar FF Kalmar FF
Sandefjord Sandefjord - Jerv Jerv
Norrby Norrby - Degerfors IF Degerfors IF
Zorya Zorya 3-2 Odense BK Odense BK
Randers FC Randers FC 2-3 Arsenal Tula Arsenal Tula
Djurgårdens IF Djurgårdens IF 1-0 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Vejle Boldklub Vejle Boldklub - Fredericia Fredericia
Dubai City Dubai City - Ural Ural
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-1 RFS RFS
IFK Norrköping IFK Norrköping 2-0 Örebro Örebro
Real Salt Lake Real Salt Lake 1-4 Viking Viking
Rubin Kazan Rubin Kazan 5-0 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
FK Sochi FK Sochi 1-0 Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
FC Nordsjælland FC Nordsjælland - Helsingborg Helsingborg
Terek Grozny Terek Grozny - Chaika Peschanokopskoye Chaika Peschanokopskoye
Brøndby IF Brøndby IF - Hvidovre Hvidovre
GIF Sundsvall GIF Sundsvall - Ă–stersunds FK Ă–stersunds FK
Terek Grozny Terek Grozny - Chaika Peschanokopskoye Chaika Peschanokopskoye
Dinamo Moskou Dinamo Moskou - Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Molde FK Molde FK 0-2 Rostov FK Rostov FK
Krasnodar Krasnodar 2-3 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
Ural Ural Geannuleerd RFS RFS
Khimki FC Khimki FC - Navbahor Namangan Navbahor Namangan
CSKA Moskou CSKA Moskou 3-0 Murcia Murcia
Ural Ural 2-1 Riga FC Riga FC
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-2 Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
Rubin Kazan Rubin Kazan 2-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
Ufa Ufa 0-0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
FK Sochi FK Sochi 2-1 Kairat Almaty Kairat Almaty
Sandefjord Sandefjord 3-2 Mjøndalen Mjøndalen
Rosenborg BK Rosenborg BK Geannuleerd Flora Tallin Flora Tallin
Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Hamarkameratene Hamarkameratene
Strømsgodset IF Strømsgodset IF - Sogndal Sogndal
Odds Ballklubb Odds Ballklubb - Jerv Jerv
Kristiansund BK Kristiansund BK 0-2 Stabæk IF Stabæk IF
Spartak Moskou Spartak Moskou - Neftekhimik Neftekhimik
Arsenal Tula Arsenal Tula 2-0 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
Spartak Moskou Spartak Moskou 3-1 Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
Helsingborg Helsingborg - FC Helsingoer FC Helsingoer
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - Fredrikstad Fredrikstad
Terek Grozny Terek Grozny - FC Volgar FC Volgar
Khimki FC Khimki FC 3-7 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
Molde FK Molde FK 3-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
Minnesota United Minnesota United 2-2 Viking Viking
Rubin Kazan Rubin Kazan Geannuleerd Astana Astana
CSKA Moskou CSKA Moskou 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
Ufa Ufa 2-1 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad
Krasnodar Krasnodar 2-2 Rostov FK Rostov FK
Rubin Kazan Rubin Kazan 2-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
AIK AIK - Sandvikens IF Sandvikens IF
IFK Göteborg IFK Göteborg - Utsiktens BK Utsiktens BK
Vålerenga IF Vålerenga IF 3-0 Stabæk IF Stabæk IF
Sandefjord Sandefjord - Fredrikstad Fredrikstad
IF Elfsborg IF Elfsborg - Skoevde AIK Skoevde AIK
Lillestrøm SK Lillestrøm SK 1-1 Tromsø IL Tromsø IL
Kristiansund BK Kristiansund BK 3-2 Rosenborg BK Rosenborg BK
Sandnes Sandnes - Jerv Jerv
FK Haugesund FK Haugesund - Start Start
Malmö FF Malmö FF - BK Olympic BK Olympic
Odds Ballklubb Odds Ballklubb Geannuleerd Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
Riga FC Riga FC 1-1 Sandefjord Sandefjord
Helsingborg Helsingborg - Tromsø IL Tromsø IL
Sogndal Sogndal - Aalesund Aalesund
Molde FK Molde FK - Hamarkameratene Hamarkameratene
Jerv Jerv - Linense Linense
Bodø Glimt Bodø Glimt Geannuleerd Vålerenga IF Vålerenga IF
Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Fredrikstad Fredrikstad
Ranheim Ranheim - Rosenborg BK Rosenborg BK
Odds Ballklubb Odds Ballklubb 3-2 Strømsgodset IF Strømsgodset IF
Hamarkameratene Hamarkameratene - Sogndal Sogndal
Helsingborg Helsingborg - Honka Honka
HJK HJK 1-2 Sandefjord Sandefjord
Molde FK Molde FK Geannuleerd Hødd Hødd
Aalesund Aalesund - Molde FK Molde FK
Viking Viking 4-1 Kristiansund BK Kristiansund BK
FK Haugesund FK Haugesund - Sandnes Sandnes
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - KFUM KFUM
IF Elfsborg IF Elfsborg - Utsiktens BK Utsiktens BK
Jerv Jerv - Algeciras Algeciras
VĂĄlerenga IF VĂĄlerenga IF - Sogndal Sogndal
IFK Vaernamo IFK Vaernamo - Mjällby AIF Mjällby AIF
Hødd Hødd - Aalesund Aalesund
Kristiansund BK Kristiansund BK 2-1 Honka Honka
Rosenborg BK Rosenborg BK 0-0 FK Haugesund FK Haugesund
Helsingborg Helsingborg - Joenkoepings Soedra Joenkoepings Soedra
Varbergs BoIS Varbergs BoIS - GAIS GAIS
Hamarkameratene Hamarkameratene - Tromsø IL Tromsø IL
Sirius FK Sirius FK - IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Kalmar FF Kalmar FF Geannuleerd Halmstads BK Halmstads BK
Rosenborg BK Rosenborg BK - Kristiansund BK Kristiansund BK
GIF Sundsvall GIF Sundsvall - Sirius FK Sirius FK
Sogndal Sogndal - Aalesund Aalesund
Kristiansund BK Kristiansund BK 1-1 FK Haugesund FK Haugesund
BK Häcken BK Häcken - Utsiktens BK Utsiktens BK
VĂĄlerenga IF VĂĄlerenga IF - Hamarkameratene Hamarkameratene
IFK Göteborg IFK Göteborg - Norrby Norrby
Aalesund Aalesund - Brann Brann
Helsingborg Helsingborg - Halmstads BK Halmstads BK
Trelleborgs FF Trelleborgs FF - IFK Vaernamo IFK Vaernamo
Sandefjord Sandefjord 1-3 Stabæk IF Stabæk IF
Mjällby AIF Mjällby AIF 3-1 Kalmar FF Kalmar FF
Rosenborg BK Rosenborg BK - Tromsø IL Tromsø IL
BK Häcken BK Häcken - Odds Ballklubb Odds Ballklubb
Rosenborg BK Rosenborg BK 1-2 Tromsø IL Tromsø IL
Fredericia Fredericia - FC Midtjylland FC Midtjylland
Landskrona BoIS Landskrona BoIS - Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Hamarkameratene Hamarkameratene - Aalesund Aalesund
GIF Sundsvall GIF Sundsvall - Dalkurd FF Dalkurd FF
Union Berlin Union Berlin - FK Pardubice FK Pardubice
Feyenoord Feyenoord - RKC RKC
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04 - 1. FC Köln 1. FC Köln
FC Morbio FC Morbio - Lugano Lugano
Aalborg Aalborg - Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf 4-0 FC Twente FC Twente
Heerenveen Heerenveen 1-0 Zwolle Zwolle
Freiburg Freiburg 1-1 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-1 1.FC NĂĽrnberg 1.FC NĂĽrnberg
Viborg FF Viborg FF - Hamburger SV Hamburger SV
Metz Metz 2-0 Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Sankt Gallen Sankt Gallen - Dornbirn Dornbirn
Sturm Graz Sturm Graz - Kapfenberger SV Kapfenberger SV
FC Vaduz FC Vaduz - Rheindorf Altach Rheindorf Altach
Hartberg Hartberg - Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
WSG Wattens WSG Wattens - Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Karlsruher SC Karlsruher SC 6-1 FC Basel FC Basel
Luzern Luzern - Schaffhausen Schaffhausen
1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 - Viktoria Koeln 1904 Viktoria Koeln 1904
Bordeaux Bordeaux - Alaves Alaves
VfL Bochum VfL Bochum - Heracles Heracles
Jahn Regensburg Jahn Regensburg 0-3 Greuther FĂĽrth Greuther FĂĽrth
Halmstads BK Halmstads BK 0-4 IF Elfsborg IF Elfsborg
Rosenborg BK Rosenborg BK - Raufoss Raufoss
Grasshoppers Grasshoppers - Aarau Aarau
Real Jaén Real Jaén 0-5 Granada Granada
CSKA Moskou CSKA Moskou 2-0 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
Rubin Kazan Rubin Kazan - Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
Aalesund Aalesund - Kristiansund BK Kristiansund BK
HJK HJK 2-2 Hammarby Hammarby
Sirius FK Sirius FK - IK Brage IK Brage
Oesters IF Oesters IF - Helsingborg Helsingborg
AIK AIK - Joenkoepings Soedra Joenkoepings Soedra
IFK Göteborg IFK Göteborg - Fredrikstad Fredrikstad
Kalmar FF Kalmar FF - IFK Vaernamo IFK Vaernamo
Norrby Norrby - Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Ă–stersunds FK Ă–stersunds FK - GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Mjällby AIF Mjällby AIF - Trelleborgs FF Trelleborgs FF
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 2-2 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
IFK Norrköping IFK Norrköping - AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
Ă–rebro Ă–rebro 0-5 Degerfors IF Degerfors IF
Vålerenga IF Vålerenga IF 3-3 BK Häcken BK Häcken
Strømsgodset IF Strømsgodset IF - Hamarkameratene Hamarkameratene
Sogndal Sogndal - Brann Brann
Odds Ballklubb Odds Ballklubb 2-0 Sandefjord Sandefjord
Kristiansund BK Kristiansund BK 0-0 Tromsø IL Tromsø IL
Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 0-1 Khimki FC Khimki FC
DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF 0-2 Honka Honka
Bodø Glimt Bodø Glimt Geannuleerd Molde FK Molde FK
Viking Viking 1-0 FK Haugesund FK Haugesund
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 0-3 Utrecht Utrecht
Galatasaray Galatasaray 1-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
KV Oostende KV Oostende - Club Brugge Club Brugge
Fenerbahçe Fenerbahçe 1-0 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Antalyaspor Antalyaspor - Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Fredrikstad Fredrikstad - Odds Ballklubb Odds Ballklubb
Rosenborg BK Rosenborg BK - Stjoerdals Blink Stjoerdals Blink
FC Basel FC Basel 2-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Maccabi Netanya Maccabi Netanya Geannuleerd Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Toluca Toluca - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
A-League All Stars A-League All Stars 2-3 Barcelona Barcelona
Molde FK Molde FK 2-1 AIK AIK
Fredrikstad Fredrikstad - IFK Göteborg IFK Göteborg
Kristiansund BK Kristiansund BK - Stjoerdals Blink Stjoerdals Blink
KVV Zepperen-Brustem KVV Zepperen-Brustem - STVV STVV
Jerv Jerv - Tromsø IL Tromsø IL
Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Hamarkameratene Hamarkameratene
FK Haugesund FK Haugesund - Brann Brann
Odds Ballklubb Odds Ballklubb - KFUM KFUM
FC Thalwil FC Thalwil - FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-4 BK Häcken BK Häcken
Rosenborg BK Rosenborg BK - Aalesund Aalesund
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Baden Baden
BK Häcken BK Häcken 2-0 Halmstads BK Halmstads BK
Varbergs BoIS Varbergs BoIS - Norrby Norrby
Vorwaerts Steyr Vorwaerts Steyr - Kalmar FF Kalmar FF
DjurgĂĄrdens IF DjurgĂĄrdens IF 3-3 Sirius FK Sirius FK
Trelleborgs FF Trelleborgs FF - IFK Göteborg IFK Göteborg
IF Elfsborg IF Elfsborg - Helsingborg Helsingborg
Luzern Luzern - Winterthur Winterthur
Lugano Lugano - FC Collina d'Oro FC Collina d'Oro
FC Basel FC Basel - Xamax Xamax
Sturm Graz Sturm Graz 2-0 Kapfenberger SV Kapfenberger SV
Hartberg Hartberg 2-2 Lafnitz Lafnitz
Ennser Sportklub Ennser Sportklub - LASK Linz LASK Linz
SV Leobendorf SV Leobendorf - St. Pölten St. Pölten
Joenkoepings Soedra Joenkoepings Soedra - Hammarby Hammarby
SV Ried SV Ried 0-3 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Wil Wil
SC Dikkelvenne SC Dikkelvenne - KAA Gent KAA Gent
Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn - Admira Admira
Oesters IF Oesters IF - Hammarby Hammarby
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna - GIF Sundsvall GIF Sundsvall
AIK AIK 3-2 Ă–rebro Ă–rebro
FC Urnaesch FC Urnaesch - Sankt Gallen Sankt Gallen
Oergryte FF Oergryte FF - BK Häcken BK Häcken
Malmö FF Malmö FF - Trelleborgs FF Trelleborgs FF
IFK Vaernamo IFK Vaernamo - Halmstads BK Halmstads BK
Kilmarnock Kilmarnock 1-0 Queen of the South Queen of the South
SKU Amstetten SKU Amstetten - LASK Linz LASK Linz
Helsingborg Helsingborg - Joenkoepings Soedra Joenkoepings Soedra
Rapid Wien Rapid Wien 2-2 Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg P6-4 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
Fenerbahçe Fenerbahçe 2-2 Shkupi Shkupi
Breitenrain Breitenrain - Young Boys Bern Young Boys Bern
Sion Sion - Xamax Xamax
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - Viktoria Koeln 1904 Viktoria Koeln 1904
KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
Young Boys Bern Young Boys Bern - Yverdon Yverdon
Rostov FK Rostov FK 2-0 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
Neftekhimik Neftekhimik - Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Westerlo Westerlo - KAA Gent KAA Gent
Grasshoppers Grasshoppers - Schaffhausen Schaffhausen
Wolfsberger AC Wolfsberger AC - Bad St. Leonhard Bad St. Leonhard
Torpedo Moscow Torpedo Moscow - Tekstilshchik Tekstilshchik
CSKA Moskou CSKA Moskou 0-2 Veles Veles
SV Ried SV Ried 2-0 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - FF CSKA Sofia CSKA Sofia
Sturm Graz Sturm Graz 3-2 Mura Mura
SC Loppersum SC Loppersum - FC Groningen FC Groningen
KRC Harelbeke KRC Harelbeke - KV Oostende KV Oostende
Falkirk Falkirk 1-4 Kilmarnock Kilmarnock
Monaco Monaco 1-0 Cercle Brugge Cercle Brugge
Austria Lustenau Austria Lustenau - Wil Wil
Holstein Kiel Holstein Kiel - FC St. Pauli FC St. Pauli
Wuppertal Wuppertal - VfL Bochum VfL Bochum
FC Midtjylland FC Midtjylland 3-2 Odense BK Odense BK
Brøndby IF Brøndby IF - Hvidovre Hvidovre
1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 - Kiedrich Kiedrich
Bon Boys Bon Boys - FC Twente FC Twente
AGF AGF 2-2 Aalborg Aalborg
PSV PSV - Blau-Weiss Lohne Blau-Weiss Lohne
Club Brugge Club Brugge 3-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
KV Kortrijk KV Kortrijk - KV Mechelen KV Mechelen
Thun Thun 3-3 Sankt Gallen Sankt Gallen
Antwerp Antwerp - Hoogstraten Hoogstraten
Werder Bremen Werder Bremen - Oldenburg Oldenburg
Eendracht Termien Eendracht Termien - KRC Genk KRC Genk
St. Pölten St. Pölten 4-2 Austria Wien Austria Wien
FC Basel FC Basel 3-2 Greuther FĂĽrth Greuther FĂĽrth
Rheindorf Altach Rheindorf Altach 0-1 Luzern Luzern
Sion Sion 1-2 Servette Servette
Buckie Thistle Buckie Thistle - Aberdeen Aberdeen
Spartak Moskou Spartak Moskou 2-2 Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
SC Neusiedl am See 1919 SC Neusiedl am See 1919 - Rapid Wien Rapid Wien
Sturm Graz Sturm Graz - Voitsberg Voitsberg
Kirchberg Kirchberg - WSG Wattens WSG Wattens
LASK Linz LASK Linz 0-2 Cracovia Cracovia
Fenerbahçe Fenerbahçe 4-0 KF Tirana KF Tirana
Anderlecht Anderlecht - STVV STVV
TUS Heiligenkreuz am Waasen TUS Heiligenkreuz am Waasen - Hartberg Hartberg
Racing Union Racing Union - Charleroi Charleroi
Torhout Torhout - KV Oostende KV Oostende
Sp. Petegem Sp. Petegem 0-7 Zulte Waregem Zulte Waregem
FK Sochi FK Sochi 3-5P Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
SV Terwolde SV Terwolde - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Ural Ural - Akron Togliatti Akron Togliatti
FC Koeln II FC Koeln II - Eupen Eupen
Randers FC Randers FC - FC Helsingoer FC Helsingoer
FC Nordsjælland FC Nordsjælland - HB Koege HB Koege
FC Pfaeffikon FC Pfaeffikon - Winterthur Winterthur
Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-1 Veles Veles
Tekstilshchik Tekstilshchik - Khimki FC Khimki FC
FC København FC København 0-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
Terek Grozny Terek Grozny - Zenit Penza Zenit Penza
Crusaders Crusaders 0-3 Saint Mirren Saint Mirren
Rubin Kazan Rubin Kazan 3-1 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara
Young Boys Bern Young Boys Bern - Xamax Xamax
Torpedo Moscow Torpedo Moscow - FC Volgar FC Volgar
Lugano Lugano 4-3 Kaiserslautern Kaiserslautern
Meppen Meppen - Ajax Ajax
Krasnodar Krasnodar 2-0 Rostov FK Rostov FK
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen - Austria Wien Austria Wien
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Geannuleerd Legia Warschau Legia Warschau
FC Vaduz FC Vaduz - Winterthur Winterthur
TSV Schwaben Augsburg TSV Schwaben Augsburg - FC Augsburg FC Augsburg
Rebecq Rebecq 1-3 Union SG Union SG
Ayr United Ayr United - Darvel FC Darvel FC
Cove Rangers Cove Rangers - Banks O'Dee Banks O'Dee
Longridge Town Longridge Town - Bolton Wanderers Bolton Wanderers
Melksham Town Melksham Town - Forest Green Rovers Forest Green Rovers
Hibernian Hibernian 2-0 Hartlepool Hartlepool
Standard Standard 0-2 STVV STVV
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Legia Warschau Legia Warschau
Club Brugge Club Brugge 1-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
Spartak Moskou Spartak Moskou 3-2 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad
Queen's Park Queen's Park - NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
FC Stade Lausanne-Ouchy FC Stade Lausanne-Ouchy - Servette Servette
Fenerbahçe Fenerbahçe - Al-Shamal Al-Shamal
Rapid Wien Rapid Wien 5-2 Lafnitz Lafnitz
Hertha Berlin Hertha Berlin - TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi Berlin
Union Berlin Union Berlin 3-1 Viktoria Berlin Viktoria Berlin
Monaco Monaco 1-1 Sankt Gallen Sankt Gallen
Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Charleroi Charleroi
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-3 Hansa Rostock Hansa Rostock
VfB Huels VfB Huels - FC Schalke 04 FC Schalke 04
VfL Bochum VfL Bochum - FC Monheim FC Monheim
Yverdon Yverdon - Sion Sion
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 0-4 PAOK PAOK
CSKA Moskou CSKA Moskou 0-3 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
Clachnacuddin Clachnacuddin - Inverness C.T. Inverness C.T.
Raith Rovers Raith Rovers 1-2 Queen of the South Queen of the South
Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara - Akron Togliatti Akron Togliatti
FC Midtjylland FC Midtjylland 2-1 Aalborg Aalborg
Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. - Hermannstadt Hermannstadt
FC Basel FC Basel 3-1 FC Boto?ani FC Boto?ani
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 3-0 SKA Energiya Khabarovsk SKA Energiya Khabarovsk
Lugano Lugano 0-1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
Europa FC Europa FC - Hearts Hearts
Charlton Athletic Charlton Athletic 0-1 Kilmarnock Kilmarnock
Hibernian Hibernian 4-2 Burton Albion Burton Albion
Randers FC Randers FC 3-2 Viborg FF Viborg FF
FC St. Pauli FC St. Pauli 0-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
Burnley Burnley 1-0 Rochdale Rochdale
Yverdon Yverdon - Grasshoppers Grasshoppers
St Johnstone FC St Johnstone FC Geannuleerd Aberdeen Aberdeen
Amiens Amiens 1-4 KV Oostende KV Oostende
Istanbul BB Istanbul BB - Kharkiv Kharkiv
Young Boys Bern Young Boys Bern - FC Stade Lausanne-Ouchy FC Stade Lausanne-Ouchy
SV Ried SV Ried 1-1 MĂĽnchen 1860 MĂĽnchen 1860
1. FC Köln 1. FC Köln - TuS Mondorf TuS Mondorf
FC Augsburg FC Augsburg 5-0 Eichstätt Eichstätt
KAA Gent KAA Gent 3-0 Hajduk Split Hajduk Split
RW Essen RW Essen - Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
Meppen Meppen - Cambuur Cambuur
Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod 3-5P FK Sochi FK Sochi
Parkgate FC Parkgate FC - Rotherham United Rotherham United
Undy Athletic Undy Athletic - Newport County Newport County
Penrith AFC Penrith AFC - Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
Hitchin Town Hitchin Town 0-3 Luton Town Luton Town
Dereham Town Dereham Town 0-4 Norwich City Norwich City
Melksham Town Melksham Town 1-6 Bristol Rovers Bristol Rovers
Haringey Borough Haringey Borough 1-2 Leyton Orient Leyton Orient
Tiverton Tiverton - Exeter City Exeter City
Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 0-2 Bradford City Bradford City
Nice Nice Geannuleerd Lausanne Sports Lausanne Sports
Winterthur Winterthur - Schaffhausen Schaffhausen
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich - SC YF Juventus Zuerich SC YF Juventus Zuerich
Sunderland Sunderland 2-0 Gateshead Gateshead
Sunderland Sunderland Geannuleerd Blyth Blyth
Paderborn 07 Paderborn 07 5-2 Ajax Ajax
Odense BK Odense BK - AC Horsens AC Horsens
Lyngby Lyngby - Nykoebing FC Nykoebing FC
Jong AZ Jong AZ - Almere City Almere City
Standard Standard 1-2 RWDM RWDM
Holker Old Boys AFC Holker Old Boys AFC - Barrow Barrow
Fortuna Sittard Fortuna Sittard - Viktoria Koeln 1904 Viktoria Koeln 1904
Feyenoord Feyenoord 0-7 FC København FC København
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1-3 VFL OsnabrĂĽck VFL OsnabrĂĽck
Leamington Leamington 1-3 Coventry City Coventry City
Bishop Auckland Bishop Auckland 0-5 Middlesbrough Middlesbrough
SK Deinze SK Deinze 0-1 Union SG Union SG
Dordrecht Dordrecht - KV Kortrijk KV Kortrijk
Bedford Bedford 0-2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Reading Reading 2-0 Colchester United Colchester United
Crystal Palace Crystal Palace 1-1 Accrington Stanley Accrington Stanley
Watford Watford 1-3 Cambridge United Cambridge United
1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 - Wormatia Worms Wormatia Worms
VfL Bochum VfL Bochum - FC Bocholt FC Bocholt
Brøndby IF Brøndby IF 1-2 AGF AGF
Linfield Linfield 1-2 Saint Mirren Saint Mirren
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt - Nieder-Weisel Nieder-Weisel
Sturm Graz Sturm Graz - FC Liefering FC Liefering
Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. 1-2 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
Freiburg Freiburg - Elversberg Elversberg
VFB Stuttgart VFB Stuttgart - Boeblingen Boeblingen
Montrose Montrose - Arbroath Arbroath
Peterhead Peterhead - Dundee Dundee
Chorley Chorley - Bolton Wanderers Bolton Wanderers
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0-1 Holstein Kiel Holstein Kiel
PSV PSV 2-2 Cercle Brugge Cercle Brugge
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1-1 Hannover 96 Hannover 96
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
PAOK PAOK 1-2 FC Groningen FC Groningen
Club Brugge Club Brugge 2-1 Beerschot Beerschot
FC Schalke 04 FC Schalke 04 - Blau-Weiss Lohne Blau-Weiss Lohne
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3-1 Zwolle Zwolle
Southport Southport 0-2 Blackpool Blackpool
Spartak Moskou Spartak Moskou 3-0 Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
Bamber Bridge Bamber Bridge 0-3 Preston North End Preston North End
Hertha Berlin Hertha Berlin 1-0 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03
Brora Rangers Brora Rangers - Inverness C.T. Inverness C.T.
Kelty Hearts Kelty Hearts - Raith Rovers Raith Rovers
Gainsborough Gainsborough - Lincoln Lincoln
Jersey Bulls Jersey Bulls - Stevenage Stevenage
Nuneaton Borough FC Nuneaton Borough FC - Stockport Stockport
Livingston Livingston 0-3 Greenock Morton FC Greenock Morton FC
Melksham Town Melksham Town - Swindon Town Swindon Town
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt - Hansa Rostock Hansa Rostock
Hamilton Academical Hamilton Academical 1-3 Queen of the South Queen of the South
Evesham United Evesham United 0-4 Cheltenham Town Cheltenham Town
Plymouth Parkway Plymouth Parkway 2-2 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Alfreton Town Alfreton Town 0-0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-11 KV Oostende KV Oostende
Fleetwood Town Fleetwood Town 2-2 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Eastbourne Borough Eastbourne Borough 0-1 Crawley Town Crawley Town
Nantwich Town Nantwich Town 0-3 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Armthorpe Welfare Armthorpe Welfare 0-2 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Folkestone Invicta Folkestone Invicta 0-2 Gillingham Gillingham
Newcastle Town Newcastle Town 1-3 Salford City Salford City
Luzern Luzern 4-1 FC Vaduz FC Vaduz
Austria Lustenau Austria Lustenau - Sankt Gallen Sankt Gallen
RC Lens RC Lens 0-0 Paris FC Paris FC
FC ZĂĽrich FC ZĂĽrich 4-1 Rheindorf Altach Rheindorf Altach
First Vienna FC First Vienna FC - Austria Wien Austria Wien
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 0-3 Portsmouth Portsmouth
1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 1-4 Union Berlin Union Berlin
Rapid Wien Rapid Wien 2-3 AEK Larnaca AEK Larnaca
Hartberg Hartberg 0-4 St. Pölten St. Pölten
Westerlo Westerlo - Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
Rapid BucureĹźti Rapid BucureĹźti 0-2 LASK Linz LASK Linz
Auxerre Auxerre 1-2 Grenoble Grenoble
VV Hoogezand VV Hoogezand - Emmen Emmen
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim - FCA Walldorf FCA Walldorf
OH Leuven OH Leuven - Charleroi Charleroi
Sturm Graz Sturm Graz 1-1 Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Toulouse Toulouse Geannuleerd Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Utrecht Utrecht - Queen's Park Queen's Park
Rostov FK Rostov FK - Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
Fenerbahçe Fenerbahçe 1-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
Servette Servette - Xamax Xamax
Sion Sion 0-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
Oxford City Oxford City 2-5 Oxford Utd Oxford Utd
FC Twente FC Twente 1-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
WSG Wattens WSG Wattens 2-0 1.FC NĂĽrnberg 1.FC NĂĽrnberg
Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4-2 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
Karlsruher SC Karlsruher SC 1-2 Werder Bremen Werder Bremen
Dynamo Dresden Dynamo Dresden 0-0 STVV STVV
Gosport Borough Gosport Borough 1-0 Portsmouth Portsmouth
Krasnodar Krasnodar - Forte Taganrog Forte Taganrog
Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-1 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado
Randers FC Randers FC - Vendsyssel FF Vendsyssel FF
KAA Gent KAA Gent 0-1 Aris Saloniki Aris Saloniki
Torpedo Moscow Torpedo Moscow - SKA Energiya Khabarovsk SKA Energiya Khabarovsk
Khimki FC Khimki FC 0-0 Veles Veles
CSKA Moskou CSKA Moskou 0-2 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod
Leyton Orient Leyton Orient 1-2 West Bromwich West Bromwich
Ural Ural 1-4 Ufa Ufa
Brøndby IF Brøndby IF 1-0 Lyngby Lyngby
Ural Ural - Ufa Ufa
Bolton Wanderers Bolton Wanderers 2-2 Stockport Stockport
Gaziantep B.B. Gaziantep B.B. 2-1 Qäbälä Qäbälä
Erzurum BB Erzurum BB - Konyaspor Konyaspor
Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Annecy FC Annecy FC - Servette Servette
Warta Pozna? Warta Pozna? 1-3 Aalborg Aalborg
Fenerbahçe Fenerbahçe 3-0 FC Fehérvár FC Fehérvár
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg - Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Young Boys Bern Young Boys Bern 0-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Wittenhorst Wittenhorst - VVV-Venlo VVV-Venlo
Heerenveen Heerenveen 4-1 FC Oss FC Oss
Luener SV Luener SV - Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Nivo Sparta Nivo Sparta - Den Bosch Den Bosch
Telstar Telstar - Lisse Lisse
Saint Mirren Saint Mirren - Northampton Town Northampton Town
Saint Mirren Saint Mirren Geannuleerd Hartlepool Hartlepool
Hitchin Town Hitchin Town 0-3 Stevenage Stevenage
Tranent Juniors Tranent Juniors - Hamilton Academical Hamilton Academical
Kilmarnock Kilmarnock - Dunfermline Dunfermline
Bamber Bridge Bamber Bridge 1-5 Wigan Wigan
Stratford Town FC Stratford Town FC 1-2 Burton Albion Burton Albion
Ashton United Ashton United 0-1 Barrow Barrow
East Fife East Fife - Hearts Hearts
Alloa Athletic Alloa Athletic - Queen's Park Queen's Park
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds 0-4 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
Dorking Wanderers Dorking Wanderers 1-2 Sutton United Sutton United
Montrose Montrose - Dundee Dundee
Weston Super Mare Weston Super Mare - Exeter City Exeter City
Stalybridge Stalybridge - Morecambe Morecambe
Livingston Livingston - Linlithgow Rose Linlithgow Rose
Oliveirense Oliveirense - Braga Braga
Bristol City Bristol City 2-0 Cheltenham Town Cheltenham Town
OH Leuven OH Leuven - Beerschot Beerschot
KRC Genk KRC Genk 2-1 Utrecht Utrecht
Puskás Academy Puskás Academy 4-0 St. Pölten St. Pölten
FC Schalke 04 FC Schalke 04 1-0 Verl Verl
Union Berlin Union Berlin - Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
Woergl Woergl - STVV STVV
VfL Bochum VfL Bochum 1-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Monaco Monaco 2-2 Austria Wien Austria Wien
Wolfsberger AC Wolfsberger AC - Grazer AK Grazer AK
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria - Celtic Glasgow Celtic Glasgow
LASK Linz LASK Linz 1-1 MĂĽnchen 1860 MĂĽnchen 1860
Fenerbahçe Fenerbahçe Geannuleerd FC Fehérvár FC Fehérvár
Racing Union Racing Union 2-2 Union SG Union SG
Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen - Willem II Willem II
VitĂłria GuimarĂŁes VitĂłria GuimarĂŁes - Trofense Trofense
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-2 PAOK PAOK
Katwijk Katwijk - Zwolle Zwolle
Shrewsbury Shrewsbury - Qatar SC Qatar SC
Bath City Bath City 1-3 Colchester United Colchester United
Brora Rangers Brora Rangers - Ross County FC Ross County FC
Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic - Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Kendal Town Kendal Town 0-9 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
Brechin City Brechin City - Aberdeen Aberdeen
Sivasspor Sivasspor - Al-Shamal Al-Shamal
Rizespor Rizespor 1-1 Konyaspor Konyaspor
Rostov FK Rostov FK - Forte Taganrog Forte Taganrog
Rotherham United Rotherham United 2-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
CSKA Moskou CSKA Moskou 2-1 FK Sochi FK Sochi
Leeds United Leeds United 4-0 Blackpool Blackpool
Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 3-0 Port Vale Port Vale
Charleroi Charleroi - Seraing Seraing
Khimki FC Khimki FC 0-0 FK Sochi FK Sochi
Westerlo Westerlo - Lommel SK Lommel SK
Leyton Orient Leyton Orient 0-3 Peterborough United Peterborough United
SønderjyskE SønderjyskE 2-1 AGF AGF
Lyngby Lyngby - HB Koege HB Koege
SK Beveren SK Beveren - KV Kortrijk KV Kortrijk
Fortuna DĂĽsseldorf Fortuna DĂĽsseldorf 1-5 FC Twente FC Twente
KV Oostende KV Oostende 4-0 SK Deinze SK Deinze
SV Ried SV Ried - SV Horn SV Horn
Adana Demirspor Adana Demirspor - Gaziantep B.B. Gaziantep B.B.
AĹ K Bravo AĹ K Bravo - Luton Town Luton Town
RC Lens RC Lens 3-0 Valenciennes Valenciennes
Vorwaerts Steyr Vorwaerts Steyr - Motherwell Motherwell
Westerlo Westerlo - Vitesse Vitesse
Heerenveen Heerenveen - Utrecht Utrecht
1.FC NĂĽrnberg 1.FC NĂĽrnberg 3-5 Arsenal Arsenal
FC Augsburg FC Augsburg 1-1 Sandhausen Sandhausen
Servette Servette - West Ham Utd West Ham Utd
Rheindorf Altach Rheindorf Altach - Winterthur Winterthur
SV Ried SV Ried 2-4 Ujpest Ujpest
Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1-3 STVV STVV
1. FC Köln 1. FC Köln - Austria Lustenau Austria Lustenau
Jenbach Jenbach - Salernitana Salernitana
Coventry City Coventry City 3-1 Nottingham Forest Nottingham Forest
VfL Bochum VfL Bochum 0-2 Paderborn 07 Paderborn 07
Heerenveen Heerenveen - Blau-Weiss Lohne Blau-Weiss Lohne
Casa Pia AC Casa Pia AC 1-2 Sheffield United Sheffield United
Hertha Berlin Hertha Berlin 5-1 Energie Cottbus Energie Cottbus
Zwolle Zwolle 0-0 Emmen Emmen
York City York City 2-3 Middlesbrough Middlesbrough
Harrogate Town Harrogate Town 0-2 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
Civil Service Strollers Civil Service Strollers - St Johnstone FC St Johnstone FC
Taunton Town Taunton Town 1-2 Exeter City Exeter City
Nice Nice 1-1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Torpedo Moscow Torpedo Moscow - FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh
Vizela Vizela 2-3 Braga Braga
Lorient Lorient 1-0 Concarneau Concarneau
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 3-1 Aalborg Aalborg
GĂłrnik Zabrze GĂłrnik Zabrze - Aalborg Aalborg
Oliveirense Oliveirense 0-1 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
OH Leuven OH Leuven 1-1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Club Brugge Club Brugge 2-4 FC København FC København
Viborg FF Viborg FF - AC Horsens AC Horsens
Randers FC Randers FC - Fredericia Fredericia
Odense BK Odense BK 2-3 Vejle Boldklub Vejle Boldklub
PreuĂźen MĂĽnster PreuĂźen MĂĽnster - Heracles Heracles
FC Schalke 04 FC Schalke 04 - Meppen Meppen
Wolverhampton Wolverhampton Uitg Burnley Burnley
Newcastle United Newcastle United 5-1 Gateshead Gateshead
Holstein Kiel Holstein Kiel 3-2 Silkeborg IF Silkeborg IF
North Leigh North Leigh 1-3 Oxford Utd Oxford Utd
Ajax Ajax 3-0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
Leicester City Leicester City 1-2 Notts County Notts County
St Johnstone FC St Johnstone FC - Cove Rangers Cove Rangers
Anderlecht Anderlecht 3-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Cardiff City Cardiff City 3-2 Cambridge United Cambridge United
1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 4-2 Cambuur Cambuur
Hansa Rostock Hansa Rostock 3-1 Brøndby IF Brøndby IF
Walsall Walsall 0-4 Aston Villa Aston Villa
Crystal Palace Crystal Palace 5-4 Millwall Millwall
Jahn Regensburg Jahn Regensburg 2-2 Norwich City Norwich City
Young Boys Bern Young Boys Bern - Schaffhausen Schaffhausen
Hannover 96 Hannover 96 3-0 FC Groningen FC Groningen
Willem II Willem II 2-0 Telstar Telstar
NEC NEC 3-1 RKC RKC
FC Volendam FC Volendam 3-2 KRC Genk KRC Genk
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-2 Feyenoord Feyenoord
De Graafschap De Graafschap - Oberhausen Oberhausen
KV Mechelen KV Mechelen 1-0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Kaiserslautern Kaiserslautern 4-1 Eupen Eupen
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 5-2 Alemannia Aachen Alemannia Aachen
Oldenburg Oldenburg - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
KV Oostende KV Oostende 3-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
Cleethorpes Town Cleethorpes Town 0-2 Grimsby Town Grimsby Town
Newport County Newport County 3-0 Hungerford Town Hungerford Town
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1-0 Sparta Praag Sparta Praag
1. FC Köln 1. FC Köln 1-1 Grasshoppers Grasshoppers
Sankt Gallen Sankt Gallen 3-4 Freiburg Freiburg
LASK Linz LASK Linz 0-0 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 4-0 PSV PSV
FC Basel FC Basel 1-5 Hamburger SV Hamburger SV
1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 2-0 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
Union Berlin Union Berlin 2-1 Bohemian FC Bohemian FC
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6-1 MSV Duisburg MSV Duisburg
Anderlecht Anderlecht 1-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
Stevenage Stevenage 2-0 West Bromwich West Bromwich
PAOK PAOK 1-0 Standard Standard
Eindhoven Eindhoven 1-0 Jong PSV Jong PSV
Sturm Graz Sturm Graz - FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno
Hearts Hearts - Bonnyrigg Rose Athletic Bonnyrigg Rose Athletic
Nuneaton Borough FC Nuneaton Borough FC - Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Besiktas Besiktas 2-1 Werder Bremen Werder Bremen
Retford United Retford United - Mansfield Town Mansfield Town
Saint Mirren Saint Mirren - Arbroath Arbroath
Chester FC Chester FC - Rochdale Rochdale
Accrington Stanley Accrington Stanley 1-0 Blackburn Blackburn
Warrington Rylands Warrington Rylands - Salford City Salford City
Penrith AFC Penrith AFC - Barrow Barrow
Portsmouth Portsmouth - Qatar SC Qatar SC
Barnsley Barnsley 0-0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Dartford Dartford 1-6 Charlton Athletic Charlton Athletic
Bath City Bath City 0-0 Cheltenham Town Cheltenham Town
Bradford City Bradford City 0-2 Derby County Derby County
Macclesfield Town Macclesfield Town 2-2 Morecambe Morecambe
Eastbourne Borough Eastbourne Borough 1-0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Workington Workington 0-3 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C.
Crawley Town Crawley Town 3-3 QPR QPR
Billingham Synthonia Billingham Synthonia 0-6 Hartlepool Hartlepool
Warrington Town Warrington Town 0-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Boreham Wood Boreham Wood 0-2 Brentford Brentford
Swindon Supermarine Swindon Supermarine - Swindon Town Swindon Town
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville - Sutton United Sutton United
Burton Albion Burton Albion Geannuleerd Burnley Burnley
GĂłrnik Zabrze GĂłrnik Zabrze - Aalborg Aalborg
Dynamo Dresden Dynamo Dresden 0-2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Reading