Word fan! 47

Vriendschappelijke Wedstrijden 2023 Prono


Hoe kun je punten verdienen?

  • Winnaar/gelijkspel juist: 2 punten
  • Indien winnaar juist: 1 bonuspunt indien ook aantal gescoorde doelpunten van thuisploeg of bezoekers juist gepronostikeerd werd
  • Doelpuntenverschil juist: 1 bonuspunt
  • Correcte score
    • 4 punten in totaal bij 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-1, 1-2, 2-0 en 0-2
    • 5 punten voor 2-2, 3-2, 2-3, 3-0, 0-3, 3-1 en 1-3
    • 6 punten voor 4-0, 0-4, 4-1, 1-4, 4-2, 2-4 en 3-3
    • 7 punten voor andere score.

Opmerking:
De score na 90 minuten (+ eventuele blessuretijd) telt! Verlengingen of penalty's worden niet in rekening genomen. Elk uur wordt de stand ge√ľpdatet.

Speel in groep

Ploegen
Stel met enkele vrienden (max 11) een ploeg samen. Elke speeldag bekijken we welke 5 spelers uit jouw team het hoogste scoorden. Deze 5 hoogste scores worden dan samengeteld en vormen het resultaat voor die speeldag van jouw team.
Kunnen jullie samen de overwinning pakken?

Subcompetities
In subcompetities neem je het op tegen je vrienden. Nodig hen uit en kijk wie van je vriendengroep de grootste voetbalkenner is.

Mijn prono

 Speeldag 1
20/11 14:00 Grazer AK Grazer AK Hertha Berlin Hertha Berlin -
20/11 16:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt M√ľnchen 1860 M√ľnchen 1860 -
22/11 16:00 Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF Hammarby Hammarby -
23/11 15:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC NK Celje NK Celje -
24/11 16:00 Antequera Antequera Hammarby Hammarby -
25/11 13:30 Sandhausen Sandhausen Rheindorf Altach Rheindorf Altach -
25/11 14:00 First Vienna FC First Vienna FC Hartberg Hartberg -
26/11 12:00 AC Horsens AC Horsens AGF AGF -
29/11 17:00 Besiktas Besiktas Istanbulspor Istanbulspor -
29/11 18:00 Zeljeznicar Zeljeznicar Konyaspor Konyaspor -
30/11 20:00 Valladolid Valladolid Getafe Getafe -
01/12 13:00 AGF AGF Fredericia Fredericia -
01/12 14:30 Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz WSG Wattens WSG Wattens -
01/12 15:00 S.S. Arezzo S.S. Arezzo Fiorentina Fiorentina -
01/12 16:00 Huddersfield Town Huddersfield Town Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus -
02/12 14:30 Grasshoppers Grasshoppers Rheindorf Altach Rheindorf Altach -
02/12 17:00 Besiktas Besiktas Fatih Karag√ľmr√ľk Fatih Karag√ľmr√ľk -
02/12 20:30 Stoke City Stoke City Nottingham Forest Nottingham Forest -
03/12 13:30 Almere City Almere City FC Twente FC Twente -
03/12 14:00 Utrecht Utrecht Seraing Seraing -
03/12 14:30 Lausanne Sports Lausanne Sports FC Basel FC Basel -
04/12 14:00 NAC NAC KV Mechelen KV Mechelen -
05/12 13:00 Kayserispor Kayserispor Saarbr√ľcken Saarbr√ľcken -
07/12 12:00 Ajax Ajax FC Volendam FC Volendam -
07/12 14:30 Grasshoppers Grasshoppers Luzern Luzern -
07/12 17:00 KV Oostende KV Oostende Lille OSC Lille OSC -
07/12 18:00 Fiorentina Fiorentina Always Ready Always Ready -
07/12 18:00 Mallorca B Mallorca B 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 -
07/12 18:00 Celta De Vigo Celta De Vigo Boavista Boavista -
07/12 18:00 Ardennen Ardennen Zulte Waregem Zulte Waregem -
07/12 19:00 Racing Club Gent Racing Club Gent KAA Gent KAA Gent -
07/12 20:00 Sevilla Sevilla Monaco Monaco -
08/12 13:00 Sivasspor Sivasspor Saarbr√ľcken Saarbr√ľcken -
08/12 14:00 Aston Villa Aston Villa Brighton Brighton -
08/12 17:00 Besiktas Besiktas Charleroi Charleroi -
08/12 18:00 Al Hilal Al Hilal Newcastle United Newcastle United -
09/12 11:00 Metz Metz Auxerre Auxerre -
09/12 14:00 Union SG Union SG Angers Angers -
09/12 14:00 Emmen Emmen Meppen Meppen -
09/12 14:00 FC Z√ľrich FC Z√ľrich Dornbirn Dornbirn -
09/12 14:05 Clermont FC Clermont FC Valencia CF Valencia CF -
09/12 14:05 Freiburg Freiburg Luzern Luzern -
10/12 11:30 Lille OSC Lille OSC Valladolid Valladolid -
10/12 12:00 Rapid BucureŇüti Rapid BucureŇüti Borussia Dortmund Borussia Dortmund -
10/12 12:30 Real Mallorca Real Mallorca 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 -
10/12 13:00 Osasuna Osasuna Lorient Lorient -
10/12 13:00 Istanbul BB Istanbul BB Westerlo Westerlo -
10/12 13:30 Borussia Dortmund Borussia Dortmund Fiorentina Fiorentina -
10/12 13:30 Bordeaux Bordeaux Brentford Brentford -
10/12 14:00 FC Augsburg FC Augsburg Grasshoppers Grasshoppers -
10/12 14:30 FC Basel FC Basel SV Waldhof Mannheim SV Waldhof Mannheim -
10/12 15:00 Rapid BucureŇüti Rapid BucureŇüti Fiorentina Fiorentina -
10/12 16:00 RC Lens RC Lens Montpellier Montpellier -
11/12 17:00 Besiktas Besiktas Westerlo Westerlo -
13/12 12:00 Osasuna Osasuna Stade Brestois Stade Brestois -
13/12 15:30 Valladolid Valladolid Clermont FC Clermont FC -
14/12 14:30 Ajaccio Ajaccio Saint-Etienne Saint-Etienne -
14/12 15:00 Angers Angers Niort Niort -
14/12 15:00 Servette Servette Spezia Spezia -
14/12 17:30 Bastia Bastia Fiorentina Fiorentina -
15/12 14:00 Meppen Meppen Werder Bremen Werder Bremen -
16/12 11:00 Lille OSC Lille OSC Cambuur Cambuur -
16/12 11:35 PSG PSG Paris FC Paris FC -
16/12 13:30 Freiburg Freiburg Karlsruher SC Karlsruher SC -
16/12 17:05 Lorient Lorient Guingamp Guingamp -
16/12 18:00 Hajduk Split Hajduk Split FC Schalke 04 FC Schalke 04 -
16/12 19:00 Crystal Palace Crystal Palace Valladolid Valladolid -
16/12 19:30 Valencia CF Valencia CF Nottingham Forest Nottingham Forest -
17/12 11:00 Raków Czestochowa Raków Czestochowa Fortuna Sittard Fortuna Sittard -
17/12 12:00 Girona FC Girona FC Stade Brestois Stade Brestois -
17/12 13:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen FC Z√ľrich FC Z√ľrich -
17/12 13:00 RC Lens RC Lens Le Havre Le Havre -
17/12 13:00 Lugano Lugano Freiburg II Freiburg II -
17/12 14:00 Servette Servette Utrecht Utrecht -
17/12 14:00 Brentford Brentford VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg -
17/12 16:00 Clermont FC Clermont FC Dijon Dijon -
17/12 17:05 Lyon Lyon Sochaux Sochaux -
17/12 17:05 Angers Angers Auxerre Auxerre -
20/12 15:30 Dynamo Dresden Dynamo Dresden Sampdoria Sampdoria -
20/12 16:00 Clermont FC Clermont FC Sochaux Sochaux -
21/12 12:00 Strasbourg Strasbourg Sion Sion -
21/12 12:00 PSG PSG Quevilly Quevilly -
21/12 14:30 Servette Servette Annecy FC Annecy FC -
21/12 16:00 Reims Reims RC Lens RC Lens -
21/12 19:30 Auxerre Auxerre Hajduk Split Hajduk Split -
22/12 12:05 Valencia CF Valencia CF AZ Alkmaar AZ Alkmaar -
22/12 14:30 Freiburg Freiburg Young Boys Bern Young Boys Bern -
22/12 16:05 MSV Duisburg MSV Duisburg Fortuna Sittard Fortuna Sittard -
22/12 18:00 Rennes Rennes Stade Brestois Stade Brestois -
22/12 19:00 Lyon Lyon Monza Monza -
22/12 19:00 FC Schalke 04 FC Schalke 04 VFL Osnabr√ľck VFL Osnabr√ľck -
23/12 14:00 Emmen Emmen Dordrecht Dordrecht -
23/12 17:00 Real Betis Real Betis Atalanta Atalanta -
29/12 19:00 Atalanta Atalanta AZ Alkmaar AZ Alkmaar -
30/12 13:30 Thun Thun Sion Sion -
30/12 14:00 FC Groningen FC Groningen Almere City Almere City -
30/12 14:30 Juventus Juventus Standard Standard -
30/12 18:15 PSV PSV AC Milan AC Milan -
04/01 12:30 Werder Bremen Werder Bremen Murcia Murcia -
04/01 15:30 Werder Bremen Werder Bremen FC St. Pauli FC St. Pauli -
05/01 16:00 Linense Linense Winterthur Winterthur -
06/01 15:30 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim -
07/01 11:30 Universitatea Cluj Universitatea Cluj FC Z√ľrich FC Z√ľrich -
07/01 13:00 Union Berlin Union Berlin FC Augsburg FC Augsburg -
07/01 13:00 Lyngby Lyngby Hvidovre Hvidovre -
07/01 13:30 FC Schalke 04 FC Schalke 04 FC Z√ľrich FC Z√ľrich -
07/01 14:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach Oldenburg Oldenburg -
07/01 14:00 Lugano Lugano FC St. Pauli FC St. Pauli -
07/01 15:00 FC Basel FC Basel Freiburg Freiburg -
07/01 15:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen Venezia Venezia -
07/01 15:00 Austria Wien Austria Wien Favoritner AC Favoritner AC -
07/01 15:00 Union Berlin Union Berlin FC Augsburg FC Augsburg -
07/01 15:30 1. FC Köln 1. FC Köln Hamburger SV Hamburger SV -
08/01 15:05 Sion Sion VFB Stuttgart VFB Stuttgart -
08/01 15:30 Werder Bremen Werder Bremen Sankt Gallen Sankt Gallen -
08/01 20:00 Hertha Berlin Hertha Berlin Club de Lyon FC Club de Lyon FC -
08/01 23:00 Hertha Berlin Hertha Berlin The Villages SC The Villages SC -
09/01 16:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Servette Servette -
10/01 13:00 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE Hartberg Hartberg -
10/01 13:30 FC Schalke 04 FC Schalke 04 1.FC N√ľrnberg 1.FC N√ľrnberg -
10/01 13:35 Hannover 96 Hannover 96 FC Z√ľrich FC Z√ľrich -
10/01 15:00 Lugano Lugano Piast Gliwice Piast Gliwice -
10/01 15:00 Austria Wien Austria Wien FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno -
10/01 15:05 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 Luzern Luzern -
10/01 15:15 VfL Bochum VfL Bochum Grasshoppers Grasshoppers -
10/01 16:00 Greuther F√ľrth Greuther F√ľrth Hansa Rostock Hansa Rostock -
10/01 16:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund Fortuna D√ľsseldorf Fortuna D√ľsseldorf -
11/01 14:00 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach -
11/01 15:00 Paderborn 07 Paderborn 07 Sankt Gallen Sankt Gallen -
11/01 15:00 Young Boys Bern Young Boys Bern Pusk√°s Academy Pusk√°s Academy -
11/01 15:05 FC Augsburg FC Augsburg Ferencv√°ros Ferencv√°ros -
11/01 17:30 Rapid Wien Rapid Wien SR Donaufeld SR Donaufeld -
11/01 18:00 Hertha Berlin Hertha Berlin SIMA Aguilas SIMA Aguilas -
12/01 01:00 Hertha Berlin Hertha Berlin Millonarios Millonarios -
12/01 16:00 VFB Stuttgart VFB Stuttgart Sparta Praag Sparta Praag -
12/01 16:00 Linense Linense FC Basel FC Basel -
13/01 10:05 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Lech Poznan Lech Poznan -
13/01 11:15 VfL Bochum VfL Bochum Diósgy?ri VTK Diósgy?ri VTK -
13/01 12:00 Viborg FF Viborg FF Vendsyssel FF Vendsyssel FF -
13/01 12:00 Sion Sion VfL Bochum VfL Bochum -
13/01 12:15 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Lech Poznan Lech Poznan -
13/01 12:30 Freiburg Freiburg Hamburger SV Hamburger SV -
13/01 12:35 AGF AGF S√łnderjyskE S√łnderjyskE -
13/01 13:00 Aalborg Aalborg Fredericia Fredericia -
13/01 13:30 Servette Servette Slavia Praha Slavia Praha -
13/01 14:00 Sturm Graz Sturm Graz Mura Mura -
13/01 15:00 Sion Sion Jablonec 97 Jablonec 97 -
13/01 15:15 VfL Bochum VfL Bochum Luzern Luzern -
13/01 15:30 Borussia Dortmund Borussia Dortmund FC Basel FC Basel -
13/01 16:30 Servette Servette Slavia Praha Slavia Praha -
13/01 17:30 Austria Wien Austria Wien FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen -
13/01 17:30 Austria Wien Austria Wien Admira Moedling II Admira Moedling II -
13/01 18:00 Bayern M√ľnchen Bayern M√ľnchen Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg -
14/01 11:05 Young Boys Bern Young Boys Bern Thun Thun -
14/01 13:00 FC Augsburg FC Augsburg VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg -
14/01 13:00 Lyngby Lyngby Fremad Amager Fremad Amager -
14/01 13:00 Naestved Naestved Odense BK Odense BK -
14/01 13:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland FC Helsingoer FC Helsingoer -
14/01 14:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach FC St. Pauli FC St. Pauli -
14/01 14:00 Sandefjord Sandefjord Fram Larvik Fram Larvik -
14/01 14:00 Austria Lustenau Austria Lustenau FV Illertissen FV Illertissen -
14/01 14:00 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim -
14/01 14:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt VST Voelkermarkt VST Voelkermarkt -
14/01 14:00 RB Leipzig RB Leipzig Mlad√° Boleslav Mlad√° Boleslav -
14/01 14:00 Winterthur Winterthur Dornbirn Dornbirn -
14/01 14:00 Lugano Lugano Xamax Xamax -
14/01 14:00 SV Ried SV Ried Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz -
14/01 14:00 LASK Linz LASK Linz Vorwaerts Steyr Vorwaerts Steyr -
14/01 14:00 Ramloesa Soedra Ramloesa Soedra Helsingborg Helsingborg -
14/01 14:00 Young Boys Bern Young Boys Bern FC Vaduz FC Vaduz -
14/01 14:05 FC Z√ľrich FC Z√ľrich Wil Wil -
14/01 14:30 Grasshoppers Grasshoppers Fortuna D√ľsseldorf Fortuna D√ľsseldorf -
14/01 14:35 1. FC Köln 1. FC Köln Lommel SK Lommel SK -
14/01 15:00 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld Holstein Kiel Holstein Kiel -
14/01 15:00 FC Augsburg FC Augsburg VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg -
14/01 15:30 FC Schalke 04 FC Schalke 04 Werder Bremen Werder Bremen -
14/01 15:30 Union Berlin Union Berlin Zilina Zilina -
14/01 16:00 FC Z√ľrich FC Z√ľrich Wil Wil -
15/01 13:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn -
15/01 13:10 CSKA Moskou CSKA Moskou Simba SC Simba SC -
15/01 14:00 Sankt Gallen Sankt Gallen Rheindorf Altach Rheindorf Altach -
16/01 13:00 AC Horsens AC Horsens Hobro Hobro -
16/01 13:00 Rapid Wien Rapid Wien Slask Wroclaw Slask Wroclaw -
16/01 16:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Sparta Praag Sparta Praag -
17/01 12:00 Lugano Lugano Freiburg II Freiburg II -
17/01 12:30 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara Sumqay?t Sumqay?t -
17/01 13:00 Austria Wien Austria Wien Vasas Vasas -
17/01 14:00 LASK Linz LASK Linz Kapfenberger SV Kapfenberger SV -
17/01 15:00 SKU Amstetten SKU Amstetten Hartberg Hartberg -
17/01 15:30 FK Sochi FK Sochi Forte Taganrog Forte Taganrog -
17/01 16:30 FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona Winterthur Winterthur -
17/01 18:30 Austria Lustenau Austria Lustenau SC Bruehl SC Bruehl -
18/01 13:00 Br√łndby IF Br√łndby IF Naestved Naestved -
18/01 14:00 Sturm Graz Sturm Graz FC Vaduz FC Vaduz -
18/01 14:00 Grasshoppers Grasshoppers Schaffhausen Schaffhausen -
18/01 14:00 Rubin Kazan Rubin Kazan Akron Togliatti Akron Togliatti -
18/01 14:45 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Bunyodkor Tashkent Bunyodkor Tashkent -
18/01 15:00 Kalmar FF Kalmar FF Lyngby Lyngby -
18/01 15:00 Hamburger SV Hamburger SV Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps -
18/01 17:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II -
18/01 18:00 Hittarps IK Hittarps IK Helsingborg Helsingborg -
19/01 12:00 Silkeborg IF Silkeborg IF Viborg FF Viborg FF -
19/01 14:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh Spartak Subotica Spartak Subotica -
19/01 14:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara Szeged-Csanad Grosics Akademia Szeged-Csanad Grosics Akademia -
19/01 14:00 CSKA Moskou CSKA Moskou Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg -
19/01 15:00 AGF AGF Diósgy?ri VTK Diósgy?ri VTK -
19/01 15:00 Terek Grozny Terek Grozny Partizan Belgrado Partizan Belgrado -
19/01 16:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt Viking Viking -
19/01 18:10 Al Nasr & Al Hilal All Stars Al Nasr & Al Hilal All Stars PSG PSG -
20/01 13:15 SV Ried SV Ried Novi Pazar Novi Pazar -
20/01 14:00 Hartberg Hartberg St. Pölten St. Pölten -
20/01 14:30 AC Horsens AC Horsens Aalborg Aalborg -
20/01 15:00 Malmö FF Malmö FF Randers FC Randers FC -
20/01 15:00 Rapid Wien Rapid Wien Teplice Teplice -
20/01 15:00 Molde FK Molde FK Viktoria Plzen Viktoria Plzen -
20/01 15:30 Austria Wien Austria Wien Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk -
20/01 16:00 Karlsruher SC Karlsruher SC Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg -
20/01 16:00 Baerum Baerum Stabæk IF Stabæk IF -
20/01 17:00 BK Häcken BK Häcken Norrby Norrby -
20/01 17:30 Hammarby Hammarby Sandvikens IF Sandvikens IF -
20/01 18:00 IFK Göteborg IFK Göteborg Degerfors IF Degerfors IF -
21/01 09:30 Rubin Kazan Rubin Kazan Beroe Beroe -
21/01 13:00 Silkeborg IF Silkeborg IF Vendsyssel FF Vendsyssel FF -
21/01 13:00 Halmstads BK Halmstads BK Oesters IF Oesters IF -
21/01 13:00 Aengelholms FF Aengelholms FF Helsingborg Helsingborg -
21/01 13:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland Odense BK Odense BK -
21/01 13:00 Hannover 96 Hannover 96 Holstein Kiel Holstein Kiel -
21/01 13:00 LASK Linz LASK Linz Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima -
21/01 13:30 Sturm Graz Sturm Graz Wis?a P?ock Wis?a P?ock -
21/01 13:30 AIK AIK Sollentuna FK Sollentuna FK -
21/01 13:30 FC St. Pauli FC St. Pauli FC Midtjylland FC Midtjylland -
21/01 13:30 Paderborn 07 Paderborn 07 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld -
21/01 14:00 Austria Lustenau Austria Lustenau Aarau Aarau -
21/01 14:00 Mjällby AIF Mjällby AIF BK Olympic BK Olympic -
21/01 14:00 Brommapojkarna Brommapojkarna Djurgårdens IF Djurgårdens IF -
21/01 14:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II -
21/01 14:30 Rostov FK Rostov FK Bunyodkor Tashkent Bunyodkor Tashkent -
21/01 16:00 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps Wolfsberger AC Wolfsberger AC -
21/01 16:30 Sturm Graz Sturm Graz FK VoŇĺdovac FK VoŇĺdovac -
22/01 08:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg -
22/01 13:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Rodina Rodina -
22/01 14:00 Spartak Moskou Spartak Moskou Levski Sofia Levski Sofia -
22/01 14:00 Br√łndby IF Br√łndby IF Hvidovre Hvidovre -
22/01 14:20 Spartak Moskou Spartak Moskou AGMK AGMK -
22/01 15:00 FK Sochi FK Sochi Neftekhimik Neftekhimik -
22/01 15:30 AGF AGF Vålerenga IF Vålerenga IF -
23/01 13:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara Radnicki Nis Radnicki Nis -
23/01 13:15 SV Ried SV Ried Mura Mura -
23/01 15:00 Terek Grozny Terek Grozny Vojvodina FK Vojvodina FK -
23/01 15:30 Austria Wien Austria Wien Partizan Belgrado Partizan Belgrado -
24/01 10:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh FK Graficar FK Graficar -
24/01 13:00 Randers FC Randers FC Fredericia Fredericia -
24/01 13:00 CSKA Sofia CSKA Sofia LASK Linz LASK Linz -
24/01 13:30 Krasnodar Krasnodar Bunyodkor Tashkent Bunyodkor Tashkent -
24/01 15:00 Rapid Wien Rapid Wien Dinamo Kiev Dinamo Kiev -
25/01 12:00 Arda Kardzhali Arda Kardzhali Alanyaspor Alanyaspor -
25/01 13:30 HB Koege HB Koege FC Nordsjælland FC Nordsjælland -
25/01 13:30 HB Koege HB Koege FC Nordsjælland FC Nordsjælland -
25/01 14:00 Botev 1912 Plovdiv Botev 1912 Plovdiv Ural Ural -
25/01 14:30 Winterthur Winterthur Flora Tallin Flora Tallin -
25/01 14:30 Rostov FK Rostov FK Johor Darul Ta'zim FC Johor Darul Ta'zim FC -
25/01 15:00 Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod Akron Togliatti Akron Togliatti -
25/01 15:00 FK Haugesund FK Haugesund Wolfsberger AC Wolfsberger AC -
26/01 12:00 Viborg FF Viborg FF Aalborg Aalborg -
26/01 13:00 Young Boys Bern Young Boys Bern Flora Tallin Flora Tallin -
26/01 13:30 Sturm Graz Sturm Graz Ba?ka Topola Ba?ka Topola -
26/01 13:30 AIK AIK Taeby FK Taeby FK -
26/01 14:30 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn Hvidovre Hvidovre -
26/01 15:00 Cukaricki Cukaricki LASK Linz LASK Linz -
26/01 16:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt Kalmar FF Kalmar FF -
26/01 16:30 Sturm Graz Sturm Graz Dinamo Batumi Dinamo Batumi -
26/01 17:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt Kalmar FF Kalmar FF -
26/01 18:00 BK Häcken BK Häcken Fredrikstad Fredrikstad -
27/01 09:00 Austria Lustenau Austria Lustenau Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado -
27/01 09:00 LASK Linz LASK Linz Termalica Bruk Bet Nieciecza Termalica Bruk Bet Nieciecza -
27/01 09:05 Partizan Belgrado Partizan Belgrado AC Horsens AC Horsens -
27/01 09:05 Botev 1912 Plovdiv Botev 1912 Plovdiv Spartak Moskou Spartak Moskou -
27/01 11:00 Hamarkameratene Hamarkameratene KFUM KFUM -
27/01 12:00 A҆K Bravo A҆K Bravo Hartberg Hartberg -
27/01 12:30 Randers FC Randers FC S√łnderjyskE S√łnderjyskE -
27/01 13:00 Odds Ballklubb Odds Ballklubb Notodden Notodden -
27/01 13:00 FC Midtjylland FC Midtjylland Odense BK Odense BK -
27/01 13:00 Rosenborg BK Rosenborg BK Troms√ł IL Troms√ł IL -
27/01 13:00 Vålerenga IF Vålerenga IF Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 -
27/01 13:00 LASK Linz LASK Linz Wisla Krakow Wisla Krakow -
27/01 14:00 Br√łndby IF Br√łndby IF IF Elfsborg IF Elfsborg -
27/01 14:00 Brommapojkarna Brommapojkarna Sirius FK Sirius FK -
27/01 14:00 Lillestr√łm SK Lillestr√łm SK Sandefjord Sandefjord -
27/01 15:00 Malmö FF Malmö FF FC Nordsjælland FC Nordsjælland -
27/01 15:00 Austria Wien Austria Wien First Vienna FC First Vienna FC -
27/01 15:00 CSKA Moskou CSKA Moskou Partizan Belgrado Partizan Belgrado -
27/01 19:00 Sandnes Sandnes Viking Viking -
28/01 09:00 Khimki FC Khimki FC Veles Veles -
28/01 10:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara SKA Energiya Khabarovsk SKA Energiya Khabarovsk -
28/01 11:00 SV Ried SV Ried Vorwaerts Steyr Vorwaerts Steyr -
28/01 12:00 IFK Göteborg IFK Göteborg Halmstads BK Halmstads BK -
28/01 12:00 Lyngby Lyngby Hilleroed Hilleroed -
28/01 13:00 Kjelsaas Kjelsaas Stabæk IF Stabæk IF -
28/01 13:30 Seattle Sounders Seattle Sounders Wolfsberger AC Wolfsberger AC -
28/01 13:30 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv Volga Nizhny Novgorod Volga Nizhny Novgorod -
28/01 14:00 IFK Vaernamo IFK Vaernamo Landskrona BoIS Landskrona BoIS -
28/01 14:00 WSG Wattens WSG Wattens Kufstein Kufstein -
28/01 14:00 Helsingborg Helsingborg Mjällby AIF Mjällby AIF -
28/01 14:00 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna Djurgårdens IF Djurgårdens IF -
28/01 14:00 Molde FK Molde FK Traeff Traeff -
28/01 14:00 IFK Norrköping IFK Norrköping Vaesteraas SK Vaesteraas SK -
28/01 14:00 Oern-Horten Oern-Horten Sandefjord Sandefjord -
28/01 14:30 Varbergs BoIS Varbergs BoIS Falkenbergs FF Falkenbergs FF -
28/01 14:30 SV Ried SV Ried St. Pölten St. Pölten -
28/01 15:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Slovan Bratislava Slovan Bratislava -
28/01 15:00 Rubin Kazan Rubin Kazan Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara -
28/01 16:00 Seattle Sounders Seattle Sounders Hammarby Hammarby -
29/01 11:00 Rheindorf Altach Rheindorf Altach Monaco B Monaco B -
29/01 13:00 Degerfors IF Degerfors IF Skoevde AIK Skoevde AIK -
29/01 14:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou Borac Banja Luka Borac Banja Luka -
29/01 14:00 FK Sochi FK Sochi Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou -
29/01 15:00 Derry City Derry City Aalborg Aalborg -
30/01 08:00 Ural Ural Rodina 2 Rodina 2 -
30/01 13:00 Ural Ural Rodina Rodina -
30/01 13:30 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn AGF AGF -
30/01 14:00 FK Fakel Voronezh FK Fakel Voronezh Slavia Sofia Slavia Sofia -
31/01 12:00 Slavia Sofia Slavia Sofia Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg -



31/01 13:15 Str√łmsgodset IF Str√łmsgodset IF Fredrikstad Fredrikstad -



31/01 14:00 CSKA Moskou CSKA Moskou Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz -



31/01 17:00 Silkeborg IF Silkeborg IF Aarhus Fremad Aarhus Fremad -



01/02 13:00 Rubin Kazan Rubin Kazan Navbahor Namangan Navbahor Namangan -



01/02 13:00 Molde FK Molde FK Brattvaag Brattvaag -



02/02 14:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou Arda Kardzhali Arda Kardzhali -



02/02 15:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Johor Darul Ta'zim FC Johor Darul Ta'zim FC -



02/02 16:00 Hammarby Hammarby Jeonbuk FC Jeonbuk FC -



02/02 16:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt Viborg FF Viborg FF -



02/02 16:30 BK Häcken BK Häcken Odds Ballklubb Odds Ballklubb -



02/02 17:30 Rostov FK Rostov FK Spartak Moskou Spartak Moskou -



03/02 11:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl -



03/02 11:30 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 Hamarkameratene Hamarkameratene -



03/02 12:00 AIK AIK Br√łndby IF Br√łndby IF -



03/02 12:00 Krylya Sovetov Samara Krylya Sovetov Samara Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg -



03/02 12:30 Sabah FC Sabah FC Odense BK Odense BK -



03/02 14:00 Lillestr√łm SK Lillestr√łm SK Stab√¶k IF Stab√¶k IF -



03/02 14:00 Austria Lustenau Austria Lustenau Dornbirn Dornbirn -



03/02 15:00 Austria Wien Austria Wien Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC -



03/02 15:00 Kalmar FF Kalmar FF Mjällby AIF Mjällby AIF -



03/02 17:30 Krasnodar Krasnodar FK Sochi FK Sochi -



03/02 20:45 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Sturm Graz Sturm Graz -



04/02 11:30 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Grazer AK Grazer AK -



04/02 12:00 CSKA Moskou CSKA Moskou Shkupi Shkupi -



04/02 12:00 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn IF Elfsborg IF Elfsborg -



04/02 12:00 IF Elfsborg IF Elfsborg FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn -



04/02 12:00 Silkeborg IF Silkeborg IF IFK Norrköping IFK Norrköping -



04/02 12:00 FK Haugesund FK Haugesund Vard Haugesund Vard Haugesund -



04/02 12:00 CSKA Moskou CSKA Moskou Vejle Boldklub Vejle Boldklub -



04/02 13:00 Joenkoepings Soedra Joenkoepings Soedra Helsingborg Helsingborg -



04/02 13:00 GAIS GAIS Varbergs BoIS Varbergs BoIS -



04/02 14:00 IFK Vaernamo IFK Vaernamo Trelleborgs FF Trelleborgs FF -



04/02 14:00 Hartberg Hartberg Spartak Trnava Spartak Trnava -



04/02 14:00 Degerfors IF Degerfors IF AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna -



04/02 15:00 Vaesteraas IK Vaesteraas IK Brommapojkarna Brommapojkarna -



04/02 15:00 Hammarby Hammarby Brann Brann -



05/02 09:00 Rubin Kazan Rubin Kazan Ufa Ufa -



05/02 11:00 Terek Grozny Terek Grozny Chaika Peschanokopskoye Chaika Peschanokopskoye -



05/02 12:00 Terek Grozny Terek Grozny