3e klasse A

3e klasse A

Word fan van 3e klasse A!
Facebook
RSS Feed van 3e klasse A Download kalender van 3e klasse A

Regels

Hoe kun je punten verdienen?

  • Winnaar/gelijkspel juist: 2 punten
  • Indien winnaar juist: 1 bonuspunt indien ook aantal gescoorde doelpunten van thuisploeg of bezoekers juist gepronostikeerd werd
  • Doelpuntenverschil juist: 1 bonuspunt
  • Correcte score
    • 4 punten in totaal bij 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-1, 1-2, 2-0 en 0-2
    • 5 punten voor 2-2, 3-2, 2-3, 3-0, 0-3, 3-1 en 1-3
    • 6 punten voor 4-0, 0-4, 4-1, 1-4, 4-2, 2-4 en 3-3
    • 7 punten voor andere score.

Opmerking:
De score na 90 minuten (+ eventuele blessuretijd) telt! Verlengingen of penalty's worden niet in rekening genomen. Elk uur wordt de stand geüpdatet.

Geef jouw pronostiek in

Datum
Wedstrijd
Jouw Prono
20/08 18:45 SK Londerzeel 4-0 Hamme VW
20/08 18:45 Eendracht Zele 3-1 FC Doornik
20/08 18:45 Royal Géants Athois 0-1 Rupel Boom
20/08 18:45 Sint-Eloois-Winkel 2-0 FCV Dender EH
20/08 18:45 Bornem 1-1 SV Oudenaarde
20/08 19:30 FC Gullegem 1-1 Izegem
20/08 20:00 KM Torhout 0-1 Gent Zeehaven
20/08 20:00 Coxyde 2-2 SV Temse
20/08 20:00 Olsa Brakel 1-2 SK Deinze
Totaal: 0 Punten

Voetbaluitslagen

20/08 18:45 SK Londerzeel SK Londerzeel 4-0 Hamme VW Hamme VW
20/08 18:45 Eendracht Zele Eendracht Zele 3-1 FC Doornik FC Doornik
20/08 18:45 Royal Géants Athois Royal Géants Athois 0-1 Rupel Boom Rupel Boom
20/08 18:45 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
20/08 18:45 Bornem Bornem 1-1 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
20/08 19:30 FC Gullegem FC Gullegem 1-1 Izegem Izegem
20/08 20:00 KM Torhout KM Torhout 0-1 Gent Zeehaven Gent Zeehaven
20/08 20:00 Coxyde Coxyde 2-2 SV Temse SV Temse
20/08 20:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-2 SK Deinze SK Deinze


* Zet 60 € in en win het bedrag hierboven (eerste bedrag: thuisploeg wint; tweede bedrag: gelijkspel; derde bedrag: uitploeg wint).
Ontdek hier hoe je gratis voor 60 euro kunt gokken!

Stand

  Ploeg G P
1. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2 6
2. SK Deinze SK Deinze 2 6
3. SK Londerzeel SK Londerzeel 2 4
4. Coxyde Coxyde 2 4
5. Royal Géants Athois Royal Géants Athois 2 3
6. Eendracht Zele Eendracht Zele 2 3
7. FCV Dender EH FCV Dender EH 2 3
8. Rupel Boom Rupel Boom 2 3
9. KM Torhout KM Torhout 2 3

Topschutters


Geen doelpunten