3e klasse A

3e klasse A

Word fan van 3e klasse A!
Facebook
RSS Feed van 3e klasse A Download kalender van 3e klasse A

Voetbaluitslagen

20/08 18:45 SK Londerzeel SK Londerzeel 4-0 Hamme VW Hamme VW
20/08 18:45 Eendracht Zele Eendracht Zele 3-1 FC Doornik FC Doornik
20/08 18:45 Royal Géants Athois Royal Géants Athois 0-1 Rupel Boom Rupel Boom
20/08 18:45 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
20/08 18:45 Bornem Bornem 1-1 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
20/08 19:30 FC Gullegem FC Gullegem 1-1 Izegem Izegem
20/08 20:00 KM Torhout KM Torhout 0-1 Gent Zeehaven Gent Zeehaven
20/08 20:00 Coxyde Coxyde 2-2 SV Temse SV Temse
20/08 20:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-2 SK Deinze SK Deinze


* Zet 60 € in en win het bedrag hierboven (eerste bedrag: thuisploeg wint; tweede bedrag: gelijkspel; derde bedrag: uitploeg wint).
Ontdek hier hoe je gratis voor 60 euro kunt gokken!

Voetbaluitslagen

20/08 18:45 SK Londerzeel SK Londerzeel 4-0 Hamme VW Hamme VW
20/08 18:45 Eendracht Zele Eendracht Zele 3-1 FC Doornik FC Doornik
20/08 18:45 Royal Géants Athois Royal Géants Athois 0-1 Rupel Boom Rupel Boom
20/08 18:45 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
20/08 18:45 Bornem Bornem 1-1 SV Oudenaarde SV Oudenaarde
20/08 19:30 FC Gullegem FC Gullegem 1-1 Izegem Izegem
20/08 20:00 KM Torhout KM Torhout 0-1 Gent Zeehaven Gent Zeehaven
20/08 20:00 Coxyde Coxyde 2-2 SV Temse SV Temse
20/08 20:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-2 SK Deinze SK Deinze


* Zet 60 € in en win het bedrag hierboven (eerste bedrag: thuisploeg wint; tweede bedrag: gelijkspel; derde bedrag: uitploeg wint).
Ontdek hier hoe je gratis voor 60 euro kunt gokken!

Stand

  Ploeg G P
1. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2 6
2. SK Deinze SK Deinze 2 6
3. SK Londerzeel SK Londerzeel 2 4
4. Coxyde Coxyde 2 4
5. Royal Géants Athois Royal Géants Athois 2 3
6. Eendracht Zele Eendracht Zele 2 3
7. FCV Dender EH FCV Dender EH 2 3
8. Rupel Boom Rupel Boom 2 3
9. KM Torhout KM Torhout 2 3

Topschutters


Geen doelpunten