Beker van België

Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

Twitter

Hebben wij een speler gemist? Laat het ons weten op twitter@voetbalkrant.com.

Birger Verstraete Birger Verstraete (Moeskroen)
0-1 Lestienne #berclu (28/09/2013 20:04)

César Arzo César Arzo (Real Zaragoza)
RT @VineAdicto: 15 carreras universitarias que te dejaran en la bancarrota. ¡Te pagarían mas en un McDonalds! http://t.co/3bw060w5rP - sp (28/09/2013 19:12)

Birger Verstraete Birger Verstraete (Moeskroen)
GTA V bedankt voor de bewezen diensten daag.. Fifa time ??? (26/09/2013 18:04)

Fernando Matos Canesin Fernando Matos Canesin (KV Oostende)
RT @Dizzyce: @FernandoCanesin Good game yesterday!!! ???? Saturday first three points against Charleroi! C'mon Kvo!!! (26/09/2013 18:02)

Karel Geraerts Karel Geraerts
Grote broer yesse heel fier #geweldig #nuhoefikbijnanietsmeertedoen?#lovemyfamily http://t.co/vX1KrZ5Hc4 (26/09/2013 18:00)

Habib Habibou Habib Habibou (AA Gent)
@bentekechris20 propre (26/09/2013 17:53)

Bjorn Ruytinx Bjorn Ruytinx (KV Oostende)
RT @sportwereld_be: Lestienne zes maanden geschorst voor alle nationale ploegen http://t.co/eq3MY0Kaeb (26/09/2013 17:00)

Bjorn Ruytinx Bjorn Ruytinx (KV Oostende)
RT @HLN_BE: Neonazipartij dreigt "poorten van de hel te openen" in Griekenland, schaduwgroep eist militaire junta.... http://t.co/E5fT2TSrCw (26/09/2013 16:59)

Tuur Dierckx Tuur Dierckx (Club Brugge)
RT @voetbalzonenl: Cristiano Ronaldo voor Real Madrid: - 206 officiële duels - 210 doelpunten - 65 assists (via @MijlpaalMin) (26/09/2013 15:43)

Jérémy Taravel Jérémy Taravel
Qui a dit que les siestes de 15min étaient les meilleures..?? ?#teamgrossesieste (26/09/2013 15:29)

Habib Habibou Habib Habibou (AA Gent)
RT @MarcusMahoney: I enjoy saying @HabibHabibou7 . Introduced to me by @JonjoShury #legend (26/09/2013 13:43)

Habib Habibou Habib Habibou (AA Gent)
#Superbibou# Back home relax Tv kiné #football (26/09/2013 13:10)

Habib Habibou Habib Habibou (AA Gent)
RT @elle_sanderson: @HabibHabibou7 Moooooooorning ? Sunshiiiine #AlwaysLovelyToWakeUpTo (26/09/2013 13:02)

Habib Habibou Habib Habibou (AA Gent)
RT @JonjoShury: My first childs name is gonna be @HabibHabibou7 (26/09/2013 13:01)

Habib Habibou Habib Habibou (AA Gent)
RT @GeoffreyNK: La qualification de zulte waregem? Merci @HabibHabibou7. Il est chaud chaud! (26/09/2013 13:01)

Ronald Vargas Ronald Vargas
RT @gabitah_favelas: @ronaldvargas10 siempre confiando en ti! VAMOS Q SI! ? (26/09/2013 12:07)

Ronald Vargas Ronald Vargas
RT @MajoDS17: Que orgullo sentí hoy en el metro una señora hablando de @ronaldvargas10. Todavía hay personas que creemos en él ?.? eres gra? (26/09/2013 12:07)

Tom Høgli Tom Høgli (FC København)
La oss heller hylle kvinnene som gjør en innsats for demokratiet!! Stå på @SandraNBorch og co! http://t.co/F2XpTOdOqx (26/09/2013 10:31)

Thomas Meunier Thomas Meunier (Club Brugge)
J?ai publié une nouvelle photo sur Facebook http://t.co/xu9s0KFTwc (26/09/2013 10:15)

Tom Høgli Tom Høgli (FC København)
RT @NISOMonsen: Da er det kommet nye st.kontrakter i fotball, håndball og hockey ila siste halvannet året, i tråd med forhandlingene i 2011? (26/09/2013 09:44)

Voetbaluitslagen

26/07 15:00 Kampelaar Kampelaar 0-2 Waterloo Waterloo
26/07 17:00 RC Lauwe RC Lauwe 0-4 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
26/07 18:00 Baal Baal P0-0  Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
26/07 18:00 Lummen Lummen 0-5 Beringen Beringen
26/07 19:00 Sparta Ursel Sparta Ursel 0-1 SK Lebbeke SK Lebbeke
26/07 19:00 Eendracht Termien Eendracht Termien 0-5 Hades Hades
26/07 19:00 Lindelhoeven Lindelhoeven 0-4 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
26/07 19:30 Meldert Meldert P2-2  Laarne-Kalken Laarne-Kalken
26/07 19:30 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 7-0 Grasheide Grasheide
26/07 19:30 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 1-2 Zonhoven VV Zonhoven VV
26/07 20:00 Eprave Eprave P0-0  Paliseulois Paliseulois
26/07 20:00 Longlier Longlier 3-0 Bievre Bievre
26/07 20:00 Hoei Hoei 3-0 Condruzien Condruzien
26/07 20:00 US Givry US Givry 8-0 Freylange Freylange
26/07 20:00 La Roche La Roche 7-0 Aubange Aubange
27/07 15:00 Waremme Waremme 3-0 JS Fizoise JS Fizoise
27/07 16:00 Ganshoren Ganshoren 0-1 Grand-Leez Grand-Leez
27/07 16:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-3 Schaerbeek-Evere Schaerbeek-Evere
27/07 16:00 Auderghem Auderghem 0-6 Wolvertem SC Wolvertem SC
27/07 16:00 Borght Borght 2-0 Huizingen Huizingen
27/07 16:00 Rebecq Rebecq 5-0 Perk Perk
27/07 16:00 Sterrebeek Sterrebeek 1-2 Leeuw Leeuw
27/07 16:00 Union Lovenjoel Union Lovenjoel 2-0 Chastre Chastre
27/07 16:00 Betekom Betekom 0-2 Tempo Overijse Tempo Overijse
27/07 16:00 Schelle Sport Schelle Sport 0-6 Ternesse Ternesse
27/07 16:00 Retie Retie 1-3 City Pirates City Pirates
27/07 16:00 Sint Job Sint Job 0-1 VC Herentals VC Herentals
27/07 16:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 2-4 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas
27/07 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 3-6 Berlare Berlare
27/07 16:00 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem 1-3 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas
27/07 16:00 Hamme-Zogge Hamme-Zogge 0-2 De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem
27/07 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 2-1 RES Acren RES Acren
27/07 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele 1-2 Ninove Ninove
27/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 4-2 Lochristi Lochristi
27/07 16:00 Antonia Antonia 0-1 Lyra TSV Lyra TSV
27/07 16:00 Vosselaar Vosselaar P3-3  Mariekerke Mariekerke
27/07 16:00 Pepingen Pepingen 2-0 Crossing Vissenaken Crossing Vissenaken
27/07 16:00 FC Meux FC Meux 5-1 Sint-Jozef Londerzeel Sint-Jozef Londerzeel
27/07 16:00 Stade Everois Stade Everois  2-2P Stade Bierbeek Stade Bierbeek
27/07 16:00 ZWE Kessel ZWE Kessel P2-2  KFC De Kempen KFC De Kempen
27/07 16:00 Leglise Leglise 2-4 Nassogne Nassogne
27/07 16:00 Oheytois Oheytois 0-2 Herstal Herstal
27/07 16:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 1-3 OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster
27/07 16:00 Wetteren-Kwatrecht Wetteren-Kwatrecht 6-0 KV Sint-Gillis KV Sint-Gillis
27/07 16:00 Puurs Excelsior Puurs Excelsior 0-1 Schoten Schoten
27/07 16:00 RU Rixensartoise RU Rixensartoise 2-0 Eendracht Mazenzele Eendracht Mazenzele
27/07 16:00 Entité Floreffe Entité Floreffe 2-0 F. Couillet - La Louvière F. Couillet - La Louvière
27/07 16:00 Rhisnes Rhisnes 2-1 US Estinnes US Estinnes
27/07 16:00 Excelsior Fouches Excelsior Fouches 1-5 Ethe Belmont Ethe Belmont
27/07 16:00 Cornesse Cornesse 0-7 Hamoir Hamoir
27/07 16:00 Tilleur St Gilles Tilleur St Gilles 3-0 Assesse Assesse
27/07 16:00 Eendracht Brugge Eendracht Brugge 1-6 SW Harelbeke SW Harelbeke
27/07 16:00 Estaimbourg Estaimbourg 0-3 KVK Westhoek KVK Westhoek
27/07 16:00 Gavere Asper Gavere Asper 0-2 Jong Lede Jong Lede
27/07 16:00 Klinge Klinge 0-4 SK Ronse SK Ronse
27/07 16:00 Nazareth-Eke Nazareth-Eke 1-6 Wetteren Wetteren
27/07 16:00 Herenthout Herenthout 0-3 FC Duffel FC Duffel
27/07 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 6-0 Poederlee Poederlee
27/07 16:00 Horendonk Horendonk 3-2 Gierle Gierle
27/07 16:00 Aischoise Aischoise 0-3 Terjoden-Welle Terjoden-Welle
27/07 16:00 Standard Flawinne Standard Flawinne 0-2 Binche Binche
27/07 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - Olympic Warcoing Olympic Warcoing
27/07 16:00 Sp. Petegem Sp. Petegem 4-1 WIK Eine WIK Eine
27/07 16:00 Neeroeteren Maaseik Neeroeteren Maaseik 0-4 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
27/07 16:00 Leopoldsburg Leopoldsburg  0-0P Reppel Reppel
27/07 16:00 SK Bree SK Bree 1-2 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
27/07 16:00 Apollo Gellik Apollo Gellik 1-1 Vlijtingen VV Vlijtingen VV
27/07 16:00 Nieuwerkerken Nieuwerkerken 0-4 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
27/07 16:00 Elsautoise Elsautoise 1-5 Patro Lensois Patro Lensois
27/07 16:00 Seraing Athlétique Seraing Athlétique 4-0 Bas Oha Bas Oha
27/07 16:00 Stade Disonais Stade Disonais 4-3 Retinne Retinne
27/07 16:00 Westkapelle Westkapelle 1-0 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
27/07 16:00 SV Rumbeke SV Rumbeke 2-1 KSKV KSKV
27/07 16:00 Lutlommel VV Lutlommel VV 4-0 Wellen Wellen
27/07 16:00 Ligny Ligny P0-0  Grand Leng Grand Leng
27/07 16:00 Solrézienne Solrézienne 2-1 Beauraing Beauraing
27/07 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 2-1 Brustem Centrum Brustem Centrum
27/07 16:00 Luik FC Luik FC 3-0 Union Momalloise Union Momalloise
27/07 16:00 Wuustwezel Wuustwezel 0-4 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk
27/07 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 5-0 Black Star Black Star
27/07 16:00 Jemeppe Jemeppe 1-13 Namen UR Namen UR
27/07 16:00 SC Montignies SC Montignies 2-0 Flénu Flénu
27/07 16:00 Sporting Châtelet Sporting Châtelet 2-1 Spy Spy
27/07 16:00 Fosses Fosses 5-1 Excelsior Beaumontois Excelsior Beaumontois
27/07 16:00 Ransart Ransart 2-0 Arquet FC Arquet FC
27/07 16:00 Sporting Tisselt Sporting Tisselt 3-1 Berlaar-Heikant Berlaar-Heikant
27/07 16:00 Gosselies Sports Gosselies Sports  0-0P Taminoise Taminoise
27/07 16:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-4 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg
27/07 16:00 Mormont Mormont 3-0 Meix DT Virton Meix DT Virton
27/07 16:00 White Star Adinkerke White Star Adinkerke 3-0 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
27/07 16:00 Wielsbeke Wielsbeke P2-2  KRC Waregem KRC Waregem
27/07 16:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 1-3 Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
27/07 16:00 Antoing Antoing  1-1P Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
27/07 16:00 Meulebeke Meulebeke 2-1 Helkijn Helkijn
27/07 16:00 Langemark Langemark 1-2 Wingene Wingene
27/07 16:00 SC Menen SC Menen 15-1 Molenbaix Molenbaix
27/07 16:00 Knokke Knokke 4-0 Péruwelz Péruwelz
27/07 16:00 Le Lorrain Arlon Le Lorrain Arlon 2-1 Wellin Wellin
27/07 16:00 Sartoise Sartoise 1-8 Bertrigeoise Bertrigeoise
27/07 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-0 CS Onhaye CS Onhaye
27/07 16:00 CS Manageoise CS Manageoise 1-2 Bel?il Bel?il
27/07 16:00 Richelle United Richelle United 5-0 Hannutois Hannutois
27/07 16:00 Beaufays SC Beaufays SC 1-0 Amay Amay
27/07 16:00 Aywaille Aywaille 4-3 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée
27/07 16:00 SK Moelingen SK Moelingen 1-5 RFC Raeren RFC Raeren
27/07 16:00 Oppagne Oppagne 1-2 Sibret Sibret
27/07 16:00 Bastogne Bastogne 0-2 Rochefort Rochefort
27/07 16:00 Champlon Champlon 3-1 ES Vaux ES Vaux
27/07 16:00 Eernegem Eernegem 7-1 Anvaing Anvaing
27/07 18:00 Waremme II Waremme II P0-0  Solières Sport Solières Sport
27/07 18:00 Waltwilder VV Waltwilder VV 3-1 MD Halen MD Halen
27/07 19:00 Witgoor Dessel Witgoor Dessel  2-2P FC Turnhout FC Turnhout

Topschutters


Geen doelpunten