Menu
Mijn favorieten
Website

Beker van BelgiŽ Beker van BelgiŽ

Word fan van Beker van BelgiŽ!
Facebook
RSS Feed van Beker van BelgiŽ Download kalender van Beker van BelgiŽ

Voetbaluitslagen

04/02 20:00 Olsa Brakel / KV Mechelen / Club Brugge / Kortrijk - Charleroi / KV Oostende / Cercle Brugge / Coxyde
04/02 20:00 Standard / Sporting Lokeren / Lommel United / AA Gent - Zulte Waregem / Lierse SK / RC Mechelen / Anderlecht

Voetbaluitslagen

04/02 20:00 Olsa Brakel / KV Mechelen / Club Brugge / Kortrijk - Charleroi / KV Oostende / Cercle Brugge / Coxyde
04/02 20:00 Standard / Sporting Lokeren / Lommel United / AA Gent - Zulte Waregem / Lierse SK / RC Mechelen / Anderlecht

Topschutters

  Speler Goals
1. Creus 3
2. Sporting Lokeren Dessers 3
3. AA Gent Lepoint 3
4. Yagan 2
5. Cercle Brugge Valcke 2
6. Zulte Waregem Plet 2
7. Anderlecht Mitrovic 2
8. Lierse SK Keita 2
9. Anderlecht Kabasele 2
10. Club Brugge De Sutter 2
11. Sporting Lokeren Remacle 2
12. Battista 2
13. Lommel United Scheelen 2
14. KVW Zaventem Weynants 2
15. Martens 2
16. Sroka 2
17. Cercle Brugge Buyl 2
18. Hillewaere 2
19. Kostovski 2
20. Sint-Eloois-Winkel Delie 2
21. Kortrijk Dierckx 2
22. Van Osselaer 2
23. Janssens 2
24. Eupen Bassey 1
25. Vansteenkiste 1
26. Sucaet 1
27. Standard Ono 1
28. KV Mechelen Claes 1
29. KSK Heist Rymenants 1
30. Club Brugge Storm 1
31. Cools 1
32. Cercle Brugge Dussenne 1
33. Reniers 1
34. Vansimpsen 1
35. OH Leuven Cerigioni 1
36. Schoonjans 1
37. KV Oostende Jonckheere 1
38. Waasland-Beveren Hubert 1
39. De Neve 1
40. Cercle Brugge Godee 1
41. Kortrijk Santini 1
42. De Boever 1
43. Villano 1
44. Muhammed 1
45. Onana 1
46. Charleroi Tainmont 1
47. Mayola 1
48. Club Brugge Izquierdo Mena 1
49. Standard Watt 1
50. Westerlo Koffi 1
51. Roeselare De Rechter 1
52. Sadki 1
53. Zulte Waregem Sylla 1
54. Anderlecht Canesin 1
55. N'Diaye 1
56. OH Leuven Ngolok 1
57. Antwerp Khiter 1
58. Eupen Saglik 1
59. Dessaer 1
60. Anderlecht Veselinovic 1
61. Club Brugge Castillo 1
62. Nijs 1
63. Vandemarliere 1
64. Vanbelle 1
65. Sterrebeek Timmermans 1
66. Walhain CG Mirante 1
67. Club Brugge Gedoz da ConceiÁ„o 1
68. Lierse SK Wils 1
69. Cercle Brugge Van Roose 1
70. Lazaar 1
71. Smet 1
72. Coxyde Ternier 1
73. Lommel United Regales 1
74. KV Oostende Brillant 1
75. Olsa Brakel Van Den Berghe 1
76. Bostoen 1
77. AA Gent Messoudi 1
78. Bruzzese 1
79. Anderlecht Contť 1
80. Lierse SK Ayub 1
81. Standard Trebel 1
82. Somť Salombo 1
83. Ascencion 1
84. Hendrickx 1
85. Christiaens 1
86. Union SG Boumediene 1