Menu
Mijn favorieten
Website

Beker van Limburg

Word fan van Beker van Limburg!
Facebook
RSS Feed van Beker van Limburg Download kalender van Beker van Limburg

Laatste nieuws

Geen nieuws gevonden.

Voetbaluitslagen

Stand

  Groep 3 G P
1. MD Halen MD Halen 8 13
2. ESJ Alken ESJ Alken 4 10
3. Sporting Spalbeek Sporting Spalbeek 4 10
4. Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 4 9
5. Sporting Hasselt Sporting Hasselt 4 9
6. Diepenbeek De Zwaluw Diepenbeek De Zwaluw 4 9
7. Eendracht Zelem Eendracht Zelem 4 9
8. KWS Alken KWS Alken 4 8
9. Bolderberg Bolderberg 4 7
10. Zonhoven VV Zonhoven VV 4 7
11. Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 4 7
12. Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort 4 7
13. Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 4 6
14. Runkst VV Runkst VV 4 6
15. Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 4 6
16. HO Hasselt HO Hasselt 4 6
17. BS Sport BS Sport 4 5
18. Amandina VC Amandina VC 4 4
19. SC Donk SC Donk 4 4
20. Terkoest Alken Terkoest Alken 4 4
21. Sparta Kuringen Sparta Kuringen 4 4
22. Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven 4 4
23. Hades Hades 4 3
24. Loksbergen Loksbergen 4 3
25. Godsheide VV Godsheide VV 4 0
26. Stokrooie VV Stokrooie VV 4 0
27. Laak Laak 4 0
  Groep 4 G P
1. Vlijtingen VV Vlijtingen VV 4 12
2. Heur VV Heur VV 4 12
3. Sparta Kolmont Sparta Kolmont 4 12
4. SK Moelingen SK Moelingen 4 10
5. VC Kesselt VC Kesselt 4 9
6. Valencia Piringen Valencia Piringen 4 9
7. Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal 4 9
8. ALT Hoeselt ALT Hoeselt 4 9
9. Kortessem VV Kortessem VV 4 8
10. Vroenhoven VV Vroenhoven VV 4 8
11. FC Herderen FC Herderen 4 7
12. JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 4 7
13. KSV Hoeselt KSV Hoeselt 4 7
14. KMR Biesen KMR Biesen 4 7
15. Eendracht Henis Eendracht Henis 4 7
16. Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer 4 6
17. Standard Val-Meer Standard Val-Meer 4 4
18. Schoonbeek Schoonbeek 4 4
19. Heis Sport Heis Sport 4 4
20. SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder 4 4
21. SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen 4 4
22. FC Vliermaal FC Vliermaal 3 3
23. Herenelderen Herenelderen 4 3
24. Waltwilder VV Waltwilder VV 4 3
25. Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4 3
26. Kanne VV Kanne VV 4 3
27. SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 3 3
28. Wellen Wellen 4 3
29. Union FC Rutten Union FC Rutten 4 2
30. Bilzen VV Bilzen VV 4 1
31. Membruggen Membruggen 4 1
32. De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4 1
33. Habo SK Habo SK 4 0
  Groep 5 G P
1. Daring Jeuk Daring Jeuk 4 10
2. Olympic Landen Olympic Landen 4 10
3. VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken 4 10
4. Zepperen Zepperen 4 9
5. Brustem Brustem 4 7
6. Heers VV Heers VV 4 7
7. Hoepertingen Hoepertingen 4 5
8. Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 4 4
9. VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden 4 3
10. Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 4 3
11. Mechelen-Bovelingen Mechelen-Bovelingen 4 2
12. RDK Gravelo RDK Gravelo 4 1
13. Velm VV Velm VV 4 1
  Groep 6 G P
1. WS Linkhout WS Linkhout 4 12
2. Statie Zolder Statie Zolder 4 10
3. E. Genenbos E. Genenbos 4 10
4. Turkse FC Turkse FC 4 9
5. KVK Beringen KVK Beringen 4 9
6. Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3 9
7. VK Gestel VK Gestel 3 9
8. Tervant Tervant 4 8
9. KVV Lummen KVV Lummen 4 7
10. Koersel Koersel 4 6
11. Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 4 6
12. RS Beverlo RS Beverlo 4 5
13. Ham United Ham United 4 5
14. Viversel Viversel 4 4
15. Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 5 4
16. Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 3 3
17. Lillonia Lillonia 4 3
18. Flandria Paal Flandria Paal 4 3
19. Stal Sport Stal Sport 4 2
20. Helson Helchteren Helson Helchteren 4 2
21. Anadol Anadol 4 1
22. SK Meldert SK Meldert 4 0
23. Heusden 06 Heusden 06 4 0
  Groep 7 G P
1. Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 4 12
2. SK Bree SK Bree 4 12
3. Lindelhoeven Lindelhoeven 4 10
4. Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen 4 10
5. Eksel Eksel 4 10
6. Lutlommel VV Lutlommel VV 4 9
7. Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 4 9
8. GS Beek GS Beek 4 7
9. Kattenbos Sport Kattenbos Sport 4 7
10. RC Reppel RC Reppel 4 7
11. KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 4 7
12. Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 4 6
13. Achel VV Achel VV 4 6
14. Sparta Lille Sparta Lille 4 6
15. Racing Peer Racing Peer 4 6
16. Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 4 6
17. Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4 6
18. Overpeltse VV Overpeltse VV 4 6
19. SK Meeuwen SK Meeuwen 4 5
20. Herkol Herkol 4 4
21. Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 4 4
22. Hechtel Hechtel 4 4
23. Kadijk SK Kadijk SK 4 4
24. SK Lozen SK Lozen 4 3
25. Exc Hamont Exc Hamont 4 3
26. Kaulille FC Kaulille FC 4 3
27. SV Breugel SV Breugel 4 1
28. Lommel Kolonie Lommel Kolonie 4 0
29. Standaard Bree Standaard Bree 4 0
30. Ellikom Ellikom 4 0

Topschutters


Geen doelpunten