Beker van Limburg

Word fan van Beker van Limburg!
Facebook
RSS Feed van Beker van Limburg Download kalender van Beker van Limburg

Laatste nieuws

Geen nieuws gevonden.

Voetbaluitslagen

Stand

  Groep 3 G P
1. MD Halen MD Halen 8 13
2. ESJ Alken ESJ Alken 4 10
3. Sporting Spalbeek Sporting Spalbeek 4 10
4. Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 4 9
5. Sporting Hasselt Sporting Hasselt 4 9
6. Diepenbeek De Zwaluw Diepenbeek De Zwaluw 4 9
7. Eendracht Zelem Eendracht Zelem 4 9
8. KWS Alken KWS Alken 4 8
9. Bolderberg Bolderberg 4 7
10. Zonhoven VV Zonhoven VV 4 7
11. Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 4 7
12. Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort 4 7
13. Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 4 6
14. Runkst VV Runkst VV 4 6
15. Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 4 6
16. HO Hasselt HO Hasselt 4 6
17. BS Sport BS Sport 4 5
18. Amandina VC Amandina VC 4 4
19. SC Donk SC Donk 4 4
20. Terkoest Alken Terkoest Alken 4 4
21. Sparta Kuringen Sparta Kuringen 4 4
22. Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven 4 4
23. Hades Hades 4 3
24. Loksbergen Loksbergen 4 3
25. Godsheide VV Godsheide VV 4 0
26. Stokrooie VV Stokrooie VV 4 0
27. Laak Laak 4 0
  Groep 4 G P
1. Vlijtingen VV Vlijtingen VV 4 12
2. Heur VV Heur VV 4 12
3. Sparta Kolmont Sparta Kolmont 4 12
4. SK Moelingen SK Moelingen 4 10
5. VC Kesselt VC Kesselt 4 9
6. Valencia Piringen Valencia Piringen 4 9
7. Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal 4 9
8. ALT Hoeselt ALT Hoeselt 4 9
9. Kortessem VV Kortessem VV 4 8
10. Vroenhoven VV Vroenhoven VV 4 8
11. FC Herderen FC Herderen 4 7
12. JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 4 7
13. KSV Hoeselt KSV Hoeselt 4 7
14. KMR Biesen KMR Biesen 4 7
15. Eendracht Henis Eendracht Henis 4 7
16. Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer 4 6
17. Standard Val-Meer Standard Val-Meer 4 4
18. Schoonbeek Schoonbeek 4 4
19. Heis Sport Heis Sport 4 4
20. SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder 4 4
21. SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen 4 4
22. FC Vliermaal FC Vliermaal 3 3
23. Herenelderen Herenelderen 4 3
24. Waltwilder VV Waltwilder VV 4 3
25. Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4 3
26. Kanne VV Kanne VV 4 3
27. SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 3 3
28. Wellen Wellen 4 3
29. Union FC Rutten Union FC Rutten 4 2
30. Bilzen VV Bilzen VV 4 1
31. Membruggen Membruggen 4 1
32. De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4 1
33. Habo SK Habo SK 4 0
  Groep 5 G P
1. Daring Jeuk Daring Jeuk 4 10
2. Olympic Landen Olympic Landen 4 10
3. VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken 4 10
4. Zepperen Zepperen 4 9
5. Brustem Brustem 4 7
6. Heers VV Heers VV 4 7
7. Hoepertingen Hoepertingen 4 5
8. Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 4 4
9. VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden 4 3
10. Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 4 3
11. Mechelen-Bovelingen Mechelen-Bovelingen 4 2
12. RDK Gravelo RDK Gravelo 4 1
13. Velm VV Velm VV 4 1
  Groep 6 G P
1. WS Linkhout WS Linkhout 4 12
2. Statie Zolder Statie Zolder 4 10
3. E. Genenbos E. Genenbos 4 10
4. Turkse FC Turkse FC 4 9
5. KVK Beringen KVK Beringen 4 9
6. Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3 9
7. VK Gestel VK Gestel 3 9
8. Tervant Tervant 4 8
9. KVV Lummen KVV Lummen 4 7
10. Koersel Koersel 4 6
11. Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 4 6
12. RS Beverlo RS Beverlo 4 5
13. Ham United Ham United 4 5
14. Viversel Viversel 4 4
15. Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 5 4
16. Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 3 3
17. Lillonia Lillonia 4 3
18. Flandria Paal Flandria Paal 4 3
19. Stal Sport Stal Sport 4 2
20. Helson Helchteren Helson Helchteren 4 2
21. Anadol Anadol 4 1
22. SK Meldert SK Meldert 4 0
23. Heusden 06 Heusden 06 4 0
  Groep 7 G P
1. Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 4 12
2. SK Bree SK Bree 4 12
3. Lindelhoeven Lindelhoeven 4 10
4. Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen 4 10
5. Eksel Eksel 4 10
6. Lutlommel VV Lutlommel VV 4 9
7. Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 4 9
8. GS Beek GS Beek 4 7
9. Kattenbos Sport Kattenbos Sport 4 7
10. RC Reppel RC Reppel 4 7
11. KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 4 7
12. Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 4 6
13. Achel VV Achel VV 4 6
14. Sparta Lille Sparta Lille 4 6
15. Racing Peer Racing Peer 4 6
16. Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 4 6
17. Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4 6
18. Overpeltse VV Overpeltse VV 4 6
19. SK Meeuwen SK Meeuwen 4 5
20. Herkol Herkol 4 4
21. Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 4 4
22. Hechtel Hechtel 4 4
23. Kadijk SK Kadijk SK 4 4
24. SK Lozen SK Lozen 4 3
25. Exc Hamont Exc Hamont 4 3
26. Kaulille FC Kaulille FC 4 3
27. SV Breugel SV Breugel 4 1
28. Lommel Kolonie Lommel Kolonie 4 0
29. Standaard Bree Standaard Bree 4 0
30. Ellikom Ellikom 4 0

Topschutters


Geen doelpunten