Beker van West-Vlaanderen

Word fan van Beker van West-Vlaanderen!
Facebook
RSS Feed van Beker van West-Vlaanderen Download kalender van Beker van West-Vlaanderen

Laatste nieuws

Geen nieuws gevonden.

Voetbaluitslagen

12/08 19:30 WS Lauwe WS Lauwe 6-0 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke
15/08 16:30 Helkijn Helkijn 3-4 Jabbeke Jabbeke
15/08 18:30 Passendale Passendale 3-5 FC Poperinge FC Poperinge
17/08 15:00 Stasegem Stasegem 1-0 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief
17/08 15:00 Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 2-0 Brielen Sport Brielen Sport
17/08 16:00 Nieuwpoort Nieuwpoort 0-3 FC Meulebeke FC Meulebeke
17/08 16:00 Dosko Beveren Dosko Beveren 0-4 White Star Adinkerke White Star Adinkerke
17/08 17:00 VC Ichtegem VC Ichtegem - Zwevezele Zwevezele
17/08 17:00 HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4-1 Beveren-Leie Beveren-Leie
17/08 17:00 Lendelede Sport Lendelede Sport 3-0 Doomkerke Doomkerke
17/08 17:00 Patronaat Gits Patronaat Gits 0-0 Lissewege Lissewege
17/08 17:00 Aarsele Aarsele 5-3 Alveringem Alveringem
17/08 17:00 Dentergem Dentergem 3-1 Moerkerke Moerkerke
17/08 17:00 Veurne Veurne 2-0 Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge
17/08 17:00 Desselgem Desselgem 6-5 Voormezele Voormezele
17/08 17:00 Merkem Sport Merkem Sport 2-3 Ruddervoorde Ruddervoorde
17/08 17:00 BS Geluveld BS Geluveld 0-2 Nieuwkerke Nieuwkerke
17/08 17:00 Reningelst Reningelst 2-3 Staden Staden
17/08 17:00 KSK Wenduine KSK Wenduine 3-3 Lichtervelde Lichtervelde
17/08 17:00 Rekkem Sport Rekkem Sport 2-3 Beselare Beselare
17/08 17:00 Beernem Beernem 4-1 Diksmuide Diksmuide
17/08 17:00 Heuvelland Heuvelland 4-1 Hertsberge Hertsberge
17/08 17:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-2 FC Moen FC Moen
17/08 17:00 Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 1-1 Snaaskerke Snaaskerke
17/08 17:00 Gistel Gistel 0-0 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne
17/08 17:00 Marke Marke 2-1 Lo-Reninge Lo-Reninge
17/08 17:00 Jong Vijve Jong Vijve 8-0 Leke-Vladslo Leke-Vladslo
17/08 17:00 Jong Male VV Jong Male VV 1-1 Keiem Keiem
17/08 17:00 Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke 3-0 Lombardsijde Lombardsijde
17/08 17:00 Dudzele Dudzele 1-3 Hulste Sportief Hulste Sportief
17/08 17:00 Moorsele Moorsele 2-3 Elverdinge Elverdinge
17/08 17:00 Bulskamp Bulskamp 0-2 Zerkegem Zerkegem
17/08 17:00 Cercle Oedelem Cercle Oedelem 1-3 Oostrozebeke Oostrozebeke
17/08 17:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-1 Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton
17/08 17:00 Zwevezele Zwevezele 3-0 GL Ruiselede GL Ruiselede
17/08 17:00 WS Zarren WS Zarren 1-1 Westouter Westouter
17/08 17:00 TSC Proven TSC Proven 3-2 Heule Heule
17/08 17:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-0 Dosko Kanegem Dosko Kanegem
17/08 17:00 Heist Heist 0-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
17/08 17:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4-1 Club Roeselare Club Roeselare
17/08 17:00 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 3-2 Kortemark Kortemark
17/08 17:00 Avelgem Avelgem 0-4 FC Varsenare FC Varsenare
17/08 17:00 Wielsbeke Wielsbeke 6-1 Bissegem Bissegem
17/08 17:00 Wingene Wingene 2-3 Sparta Heestert Sparta Heestert
17/08 17:00 Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare 0-3 SV De Ruiter SV De Ruiter
17/08 17:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 0-5 Wevelgem City Wevelgem City
17/08 17:00 Anzegem Anzegem 1-3 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
17/08 17:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 3-0 Eendracht Brugge Eendracht Brugge
17/08 17:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-2 Tielt Tielt
17/08 17:00 Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 2-0 Olympic Ledegem Olympic Ledegem
17/08 17:00 WS Houthulst WS Houthulst 2-3 Luingnois Luingnois
17/08 17:00 Geluwe Geluwe 2-2 Veldegem Veldegem
17/08 17:00 Bellegem Bellegem 3-0 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem
17/08 17:00 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 2-2 VKW Vleteren VKW Vleteren
17/08 17:00 NSVD Handzame NSVD Handzame 0-1 Koekelare Koekelare
17/08 17:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3-3 Ardooie Ardooie
17/08 17:00 Ploegsteert Ploegsteert 7-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk
17/08 17:00 Zandvoorde Zandvoorde 1-1 De Panne De Panne
17/08 17:00 Houtem Houtem - Ingooigem Ingooigem
17/08 17:00 RC Lauwe RC Lauwe 0-5 Oudenburg Oudenburg
17/08 17:00 SVV Damme SVV Damme 1-0 Pittem Pittem
17/08 17:00 Langemark Langemark 3-4 Blankenberge Blankenberge
17/08 17:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 1-3 SV Oostkamp SV Oostkamp
17/08 17:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 3-2 SV Rumbeke SV Rumbeke
17/08 17:00 Bredene Bredene 0-1 Westkapelle Westkapelle
17/08 18:00 Moorslede Moorslede 0-1 DAVO Westende DAVO Westende
17/08 18:00 Zonnebeke Zonnebeke 2-1 SV Kortrijk SV Kortrijk

Stand

  Groep A G P
1. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 4 10
2. Wingene Wingene 4 9
3. Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 4 8
4. Sparta Heestert Sparta Heestert 4 6
5. Tielt Tielt 4 5
6. Westkapelle Westkapelle 4 4
7. Olympic Ledegem Olympic Ledegem 4 1
8. Bredene Bredene 4 1
  Groep B G P
1. Wevelgem City Wevelgem City 4 12
2. Eendracht Wervik Eendracht Wervik 4 12
3. SV De Ruiter SV De Ruiter 4 9
4. Eendracht Brugge Eendracht Brugge 4 5
5. Bl. Otegem Bl. Otegem 4 4
6. Dottignies Sport Dottignies Sport 4 3
7. Anzegem Anzegem 4 1
8. Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare 4 0
  Groep C G P
1. Wielsbeke Wielsbeke 4 12
2. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 4 9
3. Avelgem Avelgem 4 7
4. FC Varsenare FC Varsenare 4 6
5. Bissegem Bissegem 4 4
6. Kortemark Kortemark 4 3
7. Helkijn Helkijn 4 3
8. Jabbeke Jabbeke 4 3
  Groep D G P
1. KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 4 10
2. Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4 9
3. Luingnois Luingnois 4 9
4. Dosko Kanegem Dosko Kanegem 4 7
5. Club Roeselare Club Roeselare 4 6
6. Westrozebeke Westrozebeke 4 4
7. Heist Heist 4 1
8. WS Houthulst WS Houthulst 4 0
  Groep E G P
1. White Star Adinkerke White Star Adinkerke 4 12
2. SV Rumbeke SV Rumbeke 4 9
3. FC Meulebeke FC Meulebeke 4 9
4. Veldegem Veldegem 4 8
5. Deerlijk Sport Deerlijk Sport 4 6
6. Nieuwpoort Nieuwpoort 4 1
7. Geluwe Geluwe 4 1
8. Dosko Beveren Dosko Beveren 4 0
  Groep F G P
1. Blankenberge Blankenberge 4 10
2. Oudenburg Oudenburg 4 9
3. SV Oostkamp SV Oostkamp 4 9
4. SVV Damme SVV Damme 4 7
5. RC Lauwe RC Lauwe 4 6
6. Oostduinkerke Oostduinkerke 4 3
7. Langemark Langemark 4 3
8. Pittem Pittem 4 0
  Groep G G P
1. Zandvoorde Zandvoorde 4 10
2. Ingooigem Ingooigem 3 9
3. Koekelare Koekelare 4 6
4. De Panne De Panne 3 5
5. Ardooie Ardooie 3 4
6. NSVD Handzame NSVD Handzame 4 4
7. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 4 4
8. Ploegsteert Ploegsteert 4 3
9. Houtem Houtem 0 0
10. Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 3 0
  Groep H G P
1. Dadizele Dadizele 4 12
2. WS Lauwe WS Lauwe 4 9
3. FC Poperinge FC Poperinge 4 9
4. SK Steenbrugge SK Steenbrugge 4 6
5. Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4 6
6. Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 4 6
7. Aartrijke Aartrijke 4 3
8. Passendale Passendale 4 3
9. Zillebeke Zillebeke 4 0
  Groep I G P
1. TSC Proven TSC Proven 4 10
2. Zonnebeke Zonnebeke 4 9
3. Heule Heule 4 7
4. SV Kortrijk SV Kortrijk 4 6
5. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 4 6
6. Westouter Westouter 4 5
7. WS Zarren WS Zarren 4 4
8. Bellegem Bellegem 4 3
9. Aalbeke Sport Aalbeke Sport 4 3
10. VKW Vleteren VKW Vleteren 4 2
  Groep J G P
1. Zwevezele Zwevezele 4 12
2. Lichtervelde Lichtervelde 4 7
3. Beselare Beselare 4 7
4. GL Ruiselede GL Ruiselede 4 7
5. Rekkem Sport Rekkem Sport 4 6
6. KSK Wenduine KSK Wenduine 4 5
7. Stasegem Stasegem 4 4
8. Desselgem Desselgem 4 3
9. Voormezele Voormezele 4 3
10. Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 4 3
  Groep K G P
1. Aarsele Aarsele 4 12
2. Veurne Veurne 4 9
3. Lendelede Sport Lendelede Sport 4 9
4. Dentergem Dentergem 4 9
5. Doomkerke Doomkerke 4 6
6. Moerkerke Moerkerke 4 6
7. Patronaat Gits Patronaat Gits 4 4
8. Alveringem Alveringem 4 3
9. Lissewege Lissewege 4 1
10. Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge 4 0
  Groep L G P
1. Oostrozebeke Oostrozebeke 4 12
2. Elverdinge Elverdinge 4 10
3. Diksmuide Diksmuide 4 9
4. Hertsberge Hertsberge 4 7
5. Beernem Beernem 4 5
6. Beveren-Leie Beveren-Leie 4 4
7. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 4 3
8. Moorsele Moorsele 4 3
9. Heuvelland Heuvelland 4 3
10. Cercle Oedelem Cercle Oedelem 4 1
  Groep M G P
1. Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke 4 12
2. Jong Vijve Jong Vijve 4 10
3. Hulste Sportief Hulste Sportief 4 7
4. Lombardsijde Lombardsijde 4 6
5. Jong Male VV Jong Male VV 4 4
6. Keiem Keiem 4 4
7. Dudzele Dudzele 4 3
8. Leke-Vladslo Leke-Vladslo 4 0
  Groep N G P
1. Gistel Gistel 4 10
2. FC Moen FC Moen 4 9
3. Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 4 7
4. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 4 6
5. Marke Marke 4 6
6. Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 4 5
7. Brielen Sport Brielen Sport 4 3
8. Lo-Reninge Lo-Reninge 4 0
  Groep O G P
1. DAVO Westende DAVO Westende 4 12
2. Zerkegem Zerkegem 4 9
3. VC Ichtegem VC Ichtegem 3 6
4. Snaaskerke Snaaskerke 4 5
5. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 4 4
6. Moorslede Moorslede 3 1
7. Zwevezele Zwevezele 1 0
8. Bulskamp Bulskamp 3 0
  Groep P G P
1. Nieuwkerke Nieuwkerke 4 12
2. Staden Staden 4 12
3. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4 6
4. Ruddervoorde Ruddervoorde 4 6
5. BS Geluveld BS Geluveld 4 6
6. Merkem Sport Merkem Sport 4 3
7. Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton 4 1
8. Reningelst Reningelst 4 1

Topschutters


Geen doelpunten

 
Menu
Mijn favorieten
Website