Laatste nieuws

Geen nieuws gevonden.

Beker van West-Vlaanderen
Word fan van Beker van West-Vlaanderen!
Facebook
RSS Feed van Beker van West-Vlaanderen
Download kalender van Beker van West-Vlaanderen
Voetbaluitslagen
26/07 17:00 Lichtervelde Lichtervelde - Desselgem Desselgem
26/07 18:00 Hertsberge Hertsberge - Moorsele Moorsele
26/07 18:30 Zerkegem Zerkegem - Moorslede Moorslede
26/07 18:30 Veldegem Veldegem - Nieuwpoort Nieuwpoort
27/07 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie - Heuvelland Heuvelland
27/07 17:00 Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge - Aarsele Aarsele
27/07 17:00 Oostrozebeke Oostrozebeke - HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem
27/07 17:00 Doomkerke Doomkerke - Dentergem Dentergem
27/07 17:00 Alveringem Alveringem - Lendelede Sport Lendelede Sport
27/07 17:00 Lissewege Lissewege - Veurne Veurne
27/07 17:00 Moerkerke Moerkerke - Patronaat Gits Patronaat Gits
27/07 17:00 GL Ruiselede GL Ruiselede - KSK Wenduine KSK Wenduine
27/07 17:00 Beselare Beselare - Stasegem Stasegem
27/07 17:00 Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief - Zwevezele Zwevezele
27/07 17:00 Voormezele Voormezele - Rekkem Sport Rekkem Sport
27/07 17:00 Westouter Westouter - Aalbeke Sport Aalbeke Sport
27/07 17:00 Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem - WS Zarren WS Zarren
27/07 17:00 Diksmuide Diksmuide - Cercle Oedelem Cercle Oedelem
27/07 17:00 Elverdinge Elverdinge - Beernem Beernem
27/07 17:00 Ruddervoorde Ruddervoorde - BS Geluveld BS Geluveld
27/07 17:00 Staden Staden - Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
27/07 17:00 Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton - Merkem Sport Merkem Sport
27/07 17:00 Zwevezele Zwevezele - Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus
27/07 17:00 Snaaskerke Snaaskerke - Bulskamp Bulskamp
27/07 17:00 DAVO Westende DAVO Westende - VC Ichtegem VC Ichtegem
27/07 17:00 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne - Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
27/07 17:00 FC Moen FC Moen - Marke Marke
27/07 17:00 Lo-Reninge Lo-Reninge - Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove
27/07 17:00 Brielen Sport Brielen Sport - Gistel Gistel
27/07 17:00 Lombardsijde Lombardsijde - Dudzele Dudzele
27/07 17:00 Leke-Vladslo Leke-Vladslo - Jong Male VV Jong Male VV
27/07 17:00 Hulste Sportief Hulste Sportief - Jong Vijve Jong Vijve
27/07 17:00 Keiem Keiem - Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke
27/07 17:00 VKW Vleteren VKW Vleteren - TSC Proven TSC Proven
27/07 17:00 SV Kortrijk SV Kortrijk - Bellegem Bellegem
27/07 17:00 Heule Heule - Zonnebeke Zonnebeke
27/07 17:00 Olympic Ledegem Olympic Ledegem - Bredene Bredene
27/07 17:00 Luingnois Luingnois - Westrozebeke Westrozebeke
27/07 17:00 Club Roeselare Club Roeselare - WS Houthulst WS Houthulst
27/07 17:00 Dosko Kanegem Dosko Kanegem - Heist Heist
27/07 17:00 Bissegem Bissegem - Avelgem Avelgem
27/07 17:00 Wevelgem City Wevelgem City - Anzegem Anzegem
27/07 17:00 Tielt Tielt - Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem
27/07 17:00 Sparta Heestert Sparta Heestert - Eendracht De Haan Eendracht De Haan
27/07 17:00 Blankenberge Blankenberge - SVV Damme SVV Damme
27/07 17:00 FC Poperinge FC Poperinge - Aartrijke Aartrijke
27/07 17:00 Koekelare Koekelare - Zandvoorde Zandvoorde
27/07 17:00 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk - NSVD Handzame NSVD Handzame
27/07 17:00 De Panne De Panne - Daring Brugge VV Daring Brugge VV
27/07 17:00 Ingooigem Ingooigem - Ploegsteert Ploegsteert
27/07 17:00 Zillebeke Zillebeke - SK Steenbrugge SK Steenbrugge
27/07 17:00 Ardooie Ardooie - Houtem Houtem
27/07 17:00 Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke - Dadizele Dadizele
27/07 17:00 Passendale Passendale - Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
29/07 19:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik - Dottignies Sport Dottignies Sport
30/07 19:00 Eendracht Brugge Eendracht Brugge - Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare
30/07 19:00 Westkapelle Westkapelle - Wingene Wingene
30/07 19:00 SV De Ruiter SV De Ruiter - Bl. Otegem Bl. Otegem
30/07 19:00 SV Oostkamp SV Oostkamp - Langemark Langemark
30/07 19:00 Jabbeke Jabbeke - Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
30/07 19:00 FC Varsenare FC Varsenare - Helkijn Helkijn
30/07 19:00 Kortemark Kortemark - Wielsbeke Wielsbeke
30/07 19:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge - Zwevegem Sport Zwevegem Sport
30/07 19:00 SV Rumbeke SV Rumbeke - Dosko Beveren Dosko Beveren
30/07 19:00 Pittem Pittem - RC Lauwe RC Lauwe
30/07 19:00 Oudenburg Oudenburg - Oostduinkerke Oostduinkerke
30/07 19:00 Nieuwkerke Nieuwkerke - Reningelst Reningelst
30/07 19:30 White Star Adinkerke White Star Adinkerke - Geluwe Geluwe
30/07 19:30 FC Meulebeke FC Meulebeke - Deerlijk Sport Deerlijk Sport


* Zet 60 Ä in en win het bedrag hierboven (eerste bedrag: thuisploeg wint; tweede bedrag: gelijkspel; derde bedrag: uitploeg wint).
Ontdek hier hoe je gratis voor 60 euro kunt gokken!

Stand
  Groep A G P
1. Wingene Wingene 0 0
2. Bredene Bredene 0 0
3. Excelsior Zedelgem Excelsior Zedelgem 0 0
4. Olympic Ledegem Olympic Ledegem 0 0
5. Tielt Tielt 0 0
6. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0 0
7. Sparta Heestert Sparta Heestert 0 0
8. Westkapelle Westkapelle 0 0
  Groep B G P
1. Anzegem Anzegem 0 0
2. Stormvogels Koekelare Stormvogels Koekelare 0 0
3. SV De Ruiter SV De Ruiter 0 0
4. Eendracht Wervik Eendracht Wervik 0 0
5. Wevelgem City Wevelgem City 0 0
6. Bl. Otegem Bl. Otegem 0 0
7. Dottignies Sport Dottignies Sport 0 0
8. Eendracht Brugge Eendracht Brugge 0 0
  Groep C G P
1. Wielsbeke Wielsbeke 0 0
2. Bissegem Bissegem 0 0
3. Jabbeke Jabbeke 0 0
4. Avelgem Avelgem 0 0
5. Helkijn Helkijn 0 0
6. Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke 0 0
7. Kortemark Kortemark 0 0
8. FC Varsenare FC Varsenare 0 0
  Groep D G P
1. Westrozebeke Westrozebeke 0 0
2. Zwevegem Sport Zwevegem Sport 0 0
3. KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 0 0
4. Dosko Kanegem Dosko Kanegem 0 0
5. WS Houthulst WS Houthulst 0 0
6. Luingnois Luingnois 0 0
7. Heist Heist 0 0
8. Club Roeselare Club Roeselare 0 0
  Groep E G P
1. White Star Adinkerke White Star Adinkerke 0 0
2. FC Meulebeke FC Meulebeke 0 0
3. Dosko Beveren Dosko Beveren 0 0
4. Geluwe Geluwe 0 0
5. Nieuwpoort Nieuwpoort 0 0
6. Veldegem Veldegem 0 0
7. SV Rumbeke SV Rumbeke 0 0
8. Deerlijk Sport Deerlijk Sport 0 0
  Groep F G P
1. SVV Damme SVV Damme 0 0
2. Oudenburg Oudenburg 0 0
3. Langemark Langemark 0 0
4. Pittem Pittem 0 0
5. Oostduinkerke Oostduinkerke 0 0
6. SV Oostkamp SV Oostkamp 0 0
7. Blankenberge Blankenberge 0 0
8. RC Lauwe RC Lauwe 0 0
  Groep G G P
1. Ardooie Ardooie 0 0
2. Koekelare Koekelare 0 0
3. Ingooigem Ingooigem 0 0
4. Houtem Houtem 0 0
5. Ploegsteert Ploegsteert 0 0
6. Zandvoorde Zandvoorde 0 0
7. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 0 0
8. Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk 0 0
9. De Panne De Panne 0 0
10. NSVD Handzame NSVD Handzame 0 0
  Groep H G P
1. FC Poperinge FC Poperinge 0 0
2. Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 0 0
3. Aartrijke Aartrijke 0 0
4. Zillebeke Zillebeke 0 0
5. Dadizele Dadizele 0 0
6. Passendale Passendale 0 0
7. Sparta Kruiseke Sparta Kruiseke 0 0
8. SK Steenbrugge SK Steenbrugge 0 0
9. WS Lauwe WS Lauwe 0 0
  Groep I G P
1. Westouter Westouter 0 0
2. SV Kortrijk SV Kortrijk 0 0
3. TSC Proven TSC Proven 0 0
4. WS Zarren WS Zarren 0 0
5. VKW Vleteren VKW Vleteren 0 0
6. Bellegem Bellegem 0 0
7. Aalbeke Sport Aalbeke Sport 0 0
8. Stormvogels Loppem Stormvogels Loppem 0 0
9. Zonnebeke Zonnebeke 0 0
10. Heule Heule 0 0
  Groep J G P
1. GL Ruiselede GL Ruiselede 0 0
2. Zwevezele Zwevezele 0 0
3. Sint-Joris Sportief Sint-Joris Sportief 0 0
4. Desselgem Desselgem 0 0
5. Beselare Beselare 0 0
6. KSK Wenduine KSK Wenduine 0 0
7. Stasegem Stasegem 0 0
8. Rekkem Sport Rekkem Sport 0 0
9. Lichtervelde Lichtervelde 0 0
10. Voormezele Voormezele 0 0
  Groep K G P
1. Lendelede Sport Lendelede Sport 0 0
2. Alveringem Alveringem 0 0
3. Patronaat Gits Patronaat Gits 0 0
4. Lissewege Lissewege 0 0
5. Veurne Veurne 0 0
6. Aarsele Aarsele 0 0
7. Moerkerke Moerkerke 0 0
8. Dentergem Dentergem 0 0
9. Doomkerke Doomkerke 0 0
10. Zeehaven Zeebrugge Zeehaven Zeebrugge 0 0
  Groep L G P
1. Moorsele Moorsele 0 0
2. Oostrozebeke Oostrozebeke 0 0
3. Beveren-Leie Beveren-Leie 0 0
4. Elverdinge Elverdinge 0 0
5. Beernem Beernem 0 0
6. Cercle Oedelem Cercle Oedelem 0 0
7. Heuvelland Heuvelland 0 0
8. Diksmuide Diksmuide 0 0
9. HO Oostveld-Oedelem HO Oostveld-Oedelem 0 0
10. Hertsberge Hertsberge 0 0
  Groep M G P
1. Dudzele Dudzele 0 0
2. Spermalie-Middelkerke Spermalie-Middelkerke 0 0
3. Leke-Vladslo Leke-Vladslo 0 0
4. Jong Male VV Jong Male VV 0 0
5. Hulste Sportief Hulste Sportief 0 0
6. Jong Vijve Jong Vijve 0 0
7. Keiem Keiem 0 0
8. Lombardsijde Lombardsijde 0 0
  Groep N G P
1. Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne 0 0
2. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0 0
3. Gistel Gistel 0 0
4. Lo-Reninge Lo-Reninge 0 0
5. FC Moen FC Moen 0 0
6. Brielen Sport Brielen Sport 0 0
7. Eendracht Jonkershove Eendracht Jonkershove 0 0
8. Marke Marke 0 0
  Groep O G P
1. VC Ichtegem VC Ichtegem 0 0
2. Bulskamp Bulskamp 0 0
3. DAVO Westende DAVO Westende 0 0
4. Snaaskerke Snaaskerke 0 0
5. Moorslede Moorslede 0 0
6. Zwevezele Zwevezele 0 0
7. Zerkegem Zerkegem 0 0
8. Sparta Dikkebus Sparta Dikkebus 0 0
  Groep P G P
1. Nieuwkerke Nieuwkerke 0 0
2. Jespo Comines -Warneton Jespo Comines -Warneton 0 0
3. Merkem Sport Merkem Sport 0 0
4. Staden Staden 0 0
5. Ruddervoorde Ruddervoorde 0 0
6. Reningelst Reningelst 0 0
7. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0 0
8. BS Geluveld BS Geluveld 0 0
Topschutters


Geen doelpunten