Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Stand

  Ploeg G W G V G P =
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 26 18 6 2 53-15 60 38
2. Krasnodar Krasnodar 25 15 6 4 43-22 51 21
3. CSKA Moskou CSKA Moskou 25 15 2 8 53-24 47 29
4. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 26 14 5 7 49-31 47 18
5. Rubin Kazan Rubin Kazan 26 12 8 6 37-26 44 11
6. Spartak Moskou Spartak Moskou 26 12 7 7 36-29 43 7
7. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 26 10 9 7 26-20 39 6
8. Terek Grozny Terek Grozny 26 9 6 11 24-23 33 1
9. Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar 26 7 11 8 26-32 32 -6
10. Mordovia Saransk Mordovia Saransk 26 9 4 13 20-41 31 -21
11. Rostov FK Rostov FK 26 7 6 13 25-45 27 -20
12. Ufa Ufa 26 6 7 13 21-35 25 -14
13. Amkar Perm Amkar Perm 26 6 6 14 19-38 24 -19
14. Ural Ural 25 7 2 16 23-35 23 -12
15. Arsenal Tula Arsenal Tula 25 7 2 16 16-34 23 -18
16. Torpedo Moskva Torpedo Moskva 26 4 9 13 21-42 21 -21

Kalender / Voetbaluitslagen

02/05 12:30 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
02/05 18:00 Rostov FK Rostov FK 0-1 Terek Grozny Terek Grozny
03/05 12:30 Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar 1-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
03/05 15:00 Amkar Perm Amkar Perm 1-1 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
03/05 17:30 Torpedo Moskva Torpedo Moskva 2-2 Rubin Kazan Rubin Kazan
04/05 12:00 Ufa Ufa 1-2 Mordovia Saransk Mordovia Saransk
04/05 14:30 Arsenal Tula Arsenal Tula - Krasnodar Krasnodar
04/05 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou - Ural Ural

Stand

  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 26 60
2. Krasnodar Krasnodar 25 51
3. CSKA Moskou CSKA Moskou 25 47
4. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 26 47
5. Rubin Kazan Rubin Kazan 26 44
6. Spartak Moskou Spartak Moskou 26 43
7. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 26 39
8. Terek Grozny Terek Grozny 26 33

Topschutters

  Speler Goals
1. Zenit St Petersburg Vieira de Souza 13
2. Zenit St Petersburg Rondón Giménez 11
3. Portnyagin 10
4. Spartak Moskou Promes 10
5. CSKA Moskou Eremenko 10
6. Dinamo Moskou Kuranyi 10
7. CSKA Moskou Natcho 10
8. CSKA Moskou Musa 9