Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Stand

  Ploeg G W G V G P =
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 17 13 2 2 41-10 41 31
2. CSKA Moskou CSKA Moskou 17 11 1 5 38-16 34 22
3. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 16 10 2 4 36-19 32 17
4. Krasnodar Krasnodar 17 9 4 4 26-16 31 10
5. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 17 8 6 3 20-12 30 8
6. Spartak Moskou Spartak Moskou 17 8 5 4 26-20 29 6
7. Rubin Kazan Rubin Kazan 17 7 6 4 23-18 27 5
8. Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar 17 6 8 3 18-19 26 -1
9. Terek Grozny Terek Grozny 17 7 4 6 18-14 25 4
10. Mordovia Saransk Mordovia Saransk 17 6 2 9 13-26 20 -13
11. Ufa Ufa 17 4 6 7 14-21 18 -7
12. Torpedo Moskva Torpedo Moskva 17 3 5 9 15-32 14 -17
13. Ural Ural 17 4 1 12 15-26 13 -11
14. Amkar Perm Amkar Perm 16 3 3 10 12-29 12 -17
15. Arsenal Tula Arsenal Tula 17 3 2 12 10-25 11 -15
16. Rostov FK Rostov FK 17 2 5 10 15-37 11 -22

Voetbaluitslagen

07/03 14:00 Terek Grozny Terek Grozny - CSKA Moskou CSKA Moskou
07/03 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Ural Ural
08/03 11:30 Spartak Moskou Spartak Moskou - Krasnodar Krasnodar
08/03 14:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou - Ufa Ufa
08/03 16:30 Rostov FK Rostov FK - Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
09/03 11:00 Amkar Perm Amkar Perm - Torpedo Moskva Torpedo Moskva
09/03 13:30 Rubin Kazan Rubin Kazan - Arsenal Tula Arsenal Tula
09/03 16:00 Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk Mordovia Saransk

Stand

  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 17 41
2. CSKA Moskou CSKA Moskou 17 34
3. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 16 32
4. Krasnodar Krasnodar 17 31
5. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 17 30
6. Spartak Moskou Spartak Moskou 17 29
7. Rubin Kazan Rubin Kazan 17 27
8. Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar 17 26

Topschutters

  Speler Goals
1. CSKA Moskou Natcho 8
2. Zenit St Petersburg Vieira de Souza 8
3. Spartak Moskou Dzyuba 7
4. Zenit St Petersburg Rondón Giménez 7
5. CSKA Moskou Musa 7
6. Dinamo Moskou Kokorin 7
7. CSKA Moskou Eremenko 7
8. Dinamo Moskou Kuranyi 7