Menu
Mijn favorieten
Website

Bonheiden Bonheiden

Word fan van Bonheiden!
Facebook
RSS Feed van Bonheiden Download kalender van Bonheiden

Laatste nieuws

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ Kurt Stoops 09/04/1970 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Antwerpen (2A) 2014 - 2015

Wedstrijden

31/08 15:00 Bonheiden Bonheiden 1-2 Oppuurs Oppuurs
07/09 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 2-4 Bonheiden Bonheiden
14/09 15:00 Bonheiden Bonheiden 2-1 Lint Lint
20/09 20:00 Olympic Deurne Olympic Deurne 1-2 Bonheiden Bonheiden
28/09 15:00 Bonheiden Bonheiden 2-3 Ranst Ranst
04/10 20:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-7 Bonheiden Bonheiden
12/10 15:00 Bonheiden Bonheiden 1-2 s Gravenwezel s Gravenwezel
19/10 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 0-3 Bonheiden Bonheiden
26/10 15:00 Bonheiden Bonheiden 2-4 Kontich FC Kontich FC
02/11 14:30 RVC Hoboken RVC Hoboken - Bonheiden Bonheiden
09/11 14:30 Bonheiden Bonheiden - VV Duffel VV Duffel
16/11 14:30 Rochus Deurne Rochus Deurne - Bonheiden Bonheiden
23/11 14:30 Bonheiden Bonheiden - Hooikt Hooikt
30/11 14:30 Loenhout SK Loenhout SK - Bonheiden Bonheiden

Stand

  Ploeg G P
1. VV Duffel VV Duffel 9 19
2. Ranst Ranst 9 19
3. Zwijndrecht Zwijndrecht 9 18
4. RVC Hoboken RVC Hoboken 9 16
5. Bonheiden Bonheiden 9 15
6. Loenhout SK Loenhout SK 9 15
7. Kontich FC Kontich FC 9 15
8. Oppuurs Oppuurs 9 15
9. s Gravenwezel s Gravenwezel 9 13
10. VC Wijnegem VC Wijnegem 9 12
11. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 9 10
12. Rochus Deurne Rochus Deurne 9 9
13. Lint Lint 9 7
14. Hooikt Hooikt 9 7
15. Olympic Deurne Olympic Deurne 9 6
16. KFC Katelijne KFC Katelijne 9 6

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Hombeek Hombeek 0-1 Bonheiden Bonheiden
07/08 17:00 Bonheiden Bonheiden 0-3 Rapid Leest Rapid Leest
13/08 15:00 RB Elzestraat RB Elzestraat 4-7 Bonheiden Bonheiden
20/08 18:00 Bonheiden Bonheiden 6-1 Kontich FC Kontich FC

Stand

  Ploeg G P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0