RCS Brainois

Word fan van RCS Brainois!
Facebook
RSS Feed van RCS Brainois Download kalender van RCS Brainois

Laatste nieuws

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Nederland Paulo Omonga Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ Joseph Kalumť Lwangi 21/07/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Jonathan Stevens 17/06/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Jerome Wastiel 29/07/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ Julien Boulle 18/03/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Tanguy Kegelart 14/04/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 BelgiŽ Orazio Russo 04/08/1978 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Brabant (2A) 2013 - 2014

Stand
  Ploeg G P
1. Stockel Stockel 30 67
2. Wezembeek-Oppem Wezembeek-Oppem 30 54
3. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 52
4. Tervuren Tervuren 30 51
5. RC Sartois RC Sartois 30 47
6. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 30 47
7. Wavre Limal Wavre Limal 30 45
8. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 30 44
9. RCS Brainois RCS Brainois 30 40
10. Melsbroek Melsbroek 30 40
11. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 40
12. Hoeilaart Hoeilaart 30 39
13. Machelen Machelen 30 35
14. Saint-Josse Saint-Josse 30 24
15. RCS Ohain RCS Ohain 30 23
16. SK Nossegem SK Nossegem 30 23

Brabant (3B) 2013 - 2014

Stand
  Ploeg G P
1. RAS Rosieres Rixensart RAS Rosieres Rixensart 30 90
2. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 70
3. Ixelles Ixelles 30 62
4. Villers-Matima Villers-Matima 30 56
5. RCS Brainois RCS Brainois 30 52
6. ASE Chastre ASE Chastre 30 51
7. Auderghem Auderghem 30 48
8. US Ophain US Ophain 30 42
9. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 41
10. Brainoise Brainoise 30 33
11. Limelette Limelette 30 33
12. Lasne Lasne 30 32
13. Ways-Genappe Ways-Genappe 30 29
14. Mont-St-Guibert Mont-St-Guibert 30 22
15. Wavre Limal Wavre Limal 30 15
16. Excelsior Stephanois Excelsior Stephanois 30 14