Menu
Mijn favorieten
Website

SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas

Word fan van SK Sint-Niklaas!
Facebook
RSS Feed van SK Sint-Niklaas Download kalender van SK Sint-Niklaas

Spelers

Trainers Geboortedatum
Robby Buyens 02/12/1964
Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ Nico Baert 17/10/1976 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Ruben Coppens 10/11/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Vin Vercouteren 24/11/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ Yannick Aerts 23/06/1990 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Joell De Smet 23/02/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Steven Schurmans 24/01/1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Kristof Vanbelle 06/03/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
BelgiŽ Tom Cappan 12/07/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Younes De Witte 11/04/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Senegal Ameth Gaye 24/05/1982 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Congo-Kinshasa Marcel Mbayo 23/04/1978 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Yannick Quintelier 09/11/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Michel Sambou 04/04/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Cis Vercouteren 29/02/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Yuran Dacunha 08/06/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Algerije Abdelhakim Laref 12/01/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Koen Verhaeghe 03/08/1990 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BelgiŽ Kristof Verspeeten 22/03/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nathan Volckerick 12/08/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Beker van BelgiŽ 2014 - 2015

4e klasse A 2014 - 2015

Stand

  Ploeg G P
1. SK Ronse SK Ronse 6 13
2. Wetteren Wetteren 5 13
3. St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 5 12
4. SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 5 11
5. Sp. Petegem Sp. Petegem 5 10
6. SW Harelbeke SW Harelbeke 5 9
7. Jong Lede Jong Lede 5 8
8. Toekomst Menen Toekomst Menen 5 7
9. OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster 5 7
10. KVK Westhoek KVK Westhoek 5 6
11. Eernegem Eernegem 5 6
12. Wetteren-Kwatrecht Wetteren-Kwatrecht 5 4
13. Wetteren-Kwatrecht Wetteren-Kwatrecht 2 3
14. Berlare Berlare 5 3
15. KRC Waregem KRC Waregem 6 3
16. Knokke Knokke 5 3
17. Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge 5 0