Arango ontsnapt tijdens wedstrijd aan de dood

© SC

Afgelopen weekend werd het even heel stil in Mallorca. Tijdens de wedstrijd tegen Sevilla verloor de Venezolaan Juan Arango (Mallorca) bijna het leven in een duel met Javi Navarro. De speler bleef na een elleboogstoet van Navarro voor dood op de grond liggen, begon te trillen en te braken waarna hij het bewustzijn verloor.

De hulpdiensten waren, enkele precedenten in het achterhoofd, er snel bij om de speler er weer bovenop te helpen. Zijn luchtpijp werd via een slangetje in de mond vrij gemaakt om hem zonder verdere problemen naar het ziekenhuis te voeren. Daar constateerden de artsen een hersenschudding en een gebroken jukbeen.

Arango kwam er met de schrik vanaf, maar herinnert zich niets meer van het voorval. Zijn belager, Navarro, was onder de indruk van het incident en excuseerde zich al uitgebreid voor het ongeluk. Enkele maanden geleden kwam in Brazilië een aanvaller om het leven na een botsing met de doelman.

Bron foto: uefa.com

Meer nieuws