Chelsea achterin in de problemen
© SC
Ferreira liep de voetblessure op tijdens de WK kwalificatiewedstrijd in en tegen Slovakije. De kans is groot dat hij dit seizoen niet meer in actie komt. Eerder liepen bij Chelsea zowel Arjen Robben als Scott Parker dezelfde blessure op.
Chelsea komt nu redelijk zwaar in de problemen achterin. Wayne Bridge is ook voor de rest van het seizoen uitgeschakeld met een dubbele enkelbreuk en Celestine Babayaro werd dit seizoen verkocht aan Newcastle. Bovendien heeft kapitein John Terry last van de rug en herstelt zijn maatje centraal achterin, Ricardo Carvalho, van een gebroken teen. Hierdoor zal Glenn Johnson waarschijnlijk zijn kans krijgen.
Ferreira won vorig jaar met Porto de Champions League. Daarna verkaste hij met coach José Mourinho en Carvalho naar Chelsea. Eerder speelde de Porugees al voor Estoril en Vitoria Setubal.