Roeselares Europese kansen slinken drastisch
© SC
België leidde tot voor één maand de Fair Play Ranking. Finland en Zweden haalden ons land echter nog bij. Dat betekent dat Roeselare, Belgiës fairste team, voorlopig geen Uefa-bekerticket krijgt.
Toch is er nog hoop voor Roeselare. Ons land behaalde immers genoeg punten om toch nog een kleine kans te maken op een Uefa-ticket. De Europese voetbalbond verloot immers nog twee tickets tussen alle landen die met een coëfficient hoger dan 8 eindigden. Naast België zijn dat Nederland, Finland, Estland, Letland, Noorwegen, Slovenië, Wales, Zwitserland en Duitsland. In totaal dus tien landen. Roeselare maakt in principe dus nog 20% kans om alsnog een Uefa-bekerticket te krijgen.
De loting voor de twee resterende tickets vindt zondag 4 juni tijdens de rust van de finale van het beloften-EK plaats. Omstreeks 21u30 weten we dan of Roeselare Europees mag spelen. [TH]