Adriano mogelijk toch naar Real Madrid

© SC

Voorzitterskandidaat Lorenzo Sanz heeft aangekondigd dat hij Adriano naar Real Madrid brengt als hij wordt verkozen tot voorzitter. De voormalige voorzitter van de Koninklijke beweert een akkoord te hebben met Inter-eigenaar Massimo Moratti.
 
Sanz: “Ik heb een overeenkomst bereikt met Moratti om Adriano over te nemen als ik word herverkozen als voorzitter van Real Madrid. We hebben een akkoord omtrent een ruil van enkele spelers. Er zullen twee spelers komen van de Nerazzurri en ik zal ook nog een Portugees en een Engelsman aantrekken. Ik ben bereid om donderdag de contracten te tonen om de mensen te bewijzen dat ik deze resultaten echt bereikt heb.”
 
Op dit moment is het nog onduidelijk welke andere spelers er betrokken zijn bij de spelersruil. De geruchten spreken evenwel van een terugkeer van Ronaldo of een komst van Raul. Het vertrek van Adriano zou tevens de komst van Luca Toni van Fiorentina versnellen.

Meer nieuws