Patrick gaat Sparta kleden
© SC
Sparta Rotterdam wordt het komende seizoen gekleed door Patrick. Het sportmerk vervangt het Spaanse Kelme en ondertekende een contract voor drie seizoenen.
Sparta maakte vandaag bekend dat het vanaf komend seizoen in de uitrustingen van Patrick wil spelen. Ondanks de succesvolle periode onder Kelme, besloot de club toch om het Spaanse sportmerk in te ruilen.
"De condities en voorwaarden waaronder de samenwerking met Patrick zal worden aangegaan was een dermate additionele verbetering voor Sparta Rotterdam dat de keuze voor Patrick als opvolger van KELME een logische stap was. Met het partnership met Patrick schaart Sparta Rotterdam zich in de top 8 van de Eredivisie als het gaat om de inhoudelijke condities en voorwaarden van een Team Wear sponsorship", aldus de club.
Patrick was vooral in de jaren tachtig een bekend sportmerk in de wereld. Daarna raakte het merk mede door een overname de bekendheid in Europa kwijt.
Veel verandering zal er niet te zien zijn. Zo blijft Sparta haar thuiswedstrijden spelen in het klassieke rood-wt gestreepte shirt. Daarnaast zullen de spelers aantreden met zwarte broeken en rood-witte sokken. Het uittenue bestaat uit een volledige zwarte uitrusting.