Mallorca wint, Bilbao speelt gelijk

© SC

Real Mallorca heeft in de kwarfinale van Copa del Rey een lichte voorsprong genomen op Betis Sevilla. De eilandbewoners klopten Betis met 1-0. In de andere wedstrijd van donderdagavond speelden Athletic de Bilbao en Sporting Gijón 0-0 gelijk.

De Guineeer Alhassane Keita maakte na 65ste minuten het verschil in Real Mallorca - Real Betis Sevilla. Mallorca heeft volgende week donderdag aan een gelijkspel genoeg om zich te plaatsen voor de halve finales. De wedstrijd tussen Athletic de Bilbao en Sporting Gijon, waarin de thuisploeg een strafschop miste, werd een maat voor niks.
 
Woensdag al hielden Espanyol en FC Barcelona het op een scoreloos gelijkspel. Valencia won dan weer met 3-2 van FC Sevilla.   

Meer nieuws