Batshuayi kan stevige vloek op Twitter niet onderdrukken

Michy Batshuayi was erg ontgoocheld na zijn gemiste penalty

© photonews

Michy Batshuayi had de score tegen Cyprus nog wat hoger kunnen laten oplopen door in de slotminuten de door Eden Hazard uitgelokte penalty om te zetten. Maar de aanvaller van Chelsea miste jammerlijk.

Batshuayi kreeg de elfmeter cadeau van zijn ploegmaat bij de Londenaren, maar nam het geschenk niet in dank aan. De keeper stopte zijn - zwak getrapte - penalty en Batshuayi was dan ook niet tevreden over zijn invalbeurt.

Op Twitter verontschuldigde hij zich voor die misser. Batshuayi is een echte spits en leeft van goals. Daarom ging hij ook vragen aan Hazard of hij die strafschop mocht nemen. De 'f*ck me' op Twitter sprak alvast boekdelen. "Het was een ontgoochelende partij voor mij, gelukkig was de klus al geklaard. Nu moeten we vooruit kijken."

Michy Batshuayi (@mbatshuayi) September 6, 2016

Meer nieuws