Rode Duivels kropen door het oog van de naald en beseffen... "Dat zal ons nog overkomen"

De Rode Duivels verspeelde hun maximum na het gelijkspel tegen Griekenland (1-1)

© photonews

De Rode Duivels geraakten zaterdag niet voorbij Griekenland, momenteel de belangrijkste concurrent in de WK-kwalificatiepoule. Een puntendeling waar de Belgen best lessen uit trekken richting de resterende vijf duels.

De Grieken trokken een stevige muur op in het Koning Boudewijnstadion en daar vonden de Duivels lange tijd geen antwoord op. Romelu Lukaku kon immers pas in het absolute slot een pijnlijke nederlaag vermijden. Een wedstrijd die andere tegenstanders zal inspireren.

"Zulke matchen zijn niet fijn om zien, maar ze maken nu eenmaal deel uit van het voetbal", aldus Axel Witsel. "We kunnen er maar beter aan wennen. Want dit soort teams zullen we wellicht meer en meer tegenkomen."

"Zulke matchen zijn niet fijn om zien, maar ze maken deel uit van het voetbal

Axel Witsel

"Tegen zulke landen moet je je aanpassen", pikt Nacer Chadli in. Roberto Martinez gooide Marouane Fellaini in de basis om fysiek weerwerk te bieden, in plaats van uit te gaan van eigen sterkte. "Het is nu belangrijk voor ons om naar oplossingen te zoeken richting de toekomst. Want dit zal nog gebeuren", besluit Chadli.

Meer nieuws