đ
Meer sporten
Voetbal
Wielrennen
Aanmelden
Nieuws
Kantine
Competities
Ploegen
Personen
Live
Interactief
Prono/Managerspel
E-tornooi
Quiz
Zoeken
Contacteer ons
Transfernieuws & Transfergeruchten
Kantine
Jupiler Pro League
2e klasse
Premier League
Bundesliga
Ligue 1
Serie A
Eredivisie
La Liga
Beker
Champions League
Europa League
Conference League
Europa League
Nieuws
Kalender
Groepen
Statistieken
Geschiedenis
Interactief
Prono
Word fan!
596
Seizoen 2016 - 2017 Europa League
2022 - 2023
2021 - 2022
2020 - 2021
2019 - 2020
2018 - 2019
2017 - 2018
2016 - 2017
2015 - 2016
2014 - 2015
2013 - 2014
2012 - 2013
2010 - 2011
2009 - 2010
2008 - 2009
2007 - 2008
2006 - 2007
2005 - 2006
2004 - 2005
Groepen
Wedstrijden
Statistieken
Eerste voorronde (Heen)
28/06 18:00
Partizani Tirana
0-0
Slovan Bratislava
28/06 18:00
Rabotnicki Skopje
1-1
Buducnost Podgorica
28/06 18:00
Kapaz
0-0
Dacia Chisinau
28/06 20:45
Saint Patrick
1-0
Jeunesse Esch
30/06 16:00
Dila Gori
1-0
Shirak
30/06 16:00
FK Aktobe
1-1
MTK
30/06 17:00
Admira
1-1
Spartak Myjava
30/06 17:00
FK Ventspils
2-0
VĂÂkingur
30/06 17:00
UE Santa Coloma
1-3
Lokomotiva
30/06 17:30
Bokelj
1-1
Vojvodina FK
30/06 18:00
Atlantas
0-2
HJK
30/06 18:00
FC Fehérvår
3-0
Olimpia
30/06 18:00
Levadia Tallinn
1-1
HB TĂłrshavn
30/06 18:00
Balzan
0-2
Neftçi
30/06 18:00
Dinamo Minsk
2-1
Spartaks
30/06 18:00
FC Banants
0-1
Omonia Nicosia
30/06 18:00
Trakai
2-1
Nomme Kalju
30/06 18:00
Sloboda Tuzla
0-0
Beitar Jerusalem
30/06 18:30
Slavia Sofia
1-0
Zaglebie Lubin
30/06 18:30
College Europa
2-0
Pyunik Yerevan
30/06 18:30
AIK
2-0
Bala Town
30/06 18:30
IFK Göteborg
5-0
Llandudno
30/06 19:00
FC Midtjylland
1-0
Suduva
30/06 19:00
Siroki Brijeg
1-1
Birkirkara
30/06 19:00
Zimbru Chisinau
0-1
Chikhura
30/06 19:00
QÀbÀlÀ
5-1
Samtredia
30/06 19:00
Kukësi
1-1
Rudar Chernogoria
30/06 19:00
Odd Grenland
2-0
Mariehamn
30/06 19:00
FC Vaduz
3-1
Sileks
30/06 19:00
AEK Larnaca
3-0
Folgore / Falciano
30/06 19:00
Differdange
1-1
Cliftonville
30/06 19:15
Mac. Tel-Aviv
3-0
Nova Gorica
30/06 19:30
Beroe
0-0
Radnik Bijeljina
30/06 20:00
Teuta Durrës
0-1
Kairat
30/06 20:00
NSI
0-2
Shakhtyor Soligorsk
30/06 20:00
DomĆŸale
3-1
Lusitanos
30/06 20:15
Connah's Quay
0-0
StabĂŠk IF
30/06 20:15
Spartak Trnava
3-0
Hibernians
30/06 20:30
Cukaricki
3-0
Ordabasy
30/06 20:30
La Fiorita
0-5
Debrecen
30/06 20:45
Linfield
0-1
Cork City
30/06 20:45
Aberdeen
3-1
Fola Esch
30/06 21:00
Hearts
2-1
Tallinna Infonet
30/06 21:00
Shamrock Rovers
0-2
RoPS
30/06 21:00
Shkendija 79
2-0
Cracovia KrakĂłw
30/06 21:15
Breidablik
2-3
Jelgava
30/06 21:15
KR Reykjavik
2-1
Glenavon
30/06 23:00
Valur
1-4
BrĂžndby IF
Eerste voorronde (Terug)
05/07 17:45
Birkirkara
2-0
Siroki Brijeg
05/07 18:30
Chikhura
2-3
Zimbru Chisinau
05/07 18:45
Jeunesse Esch
2-1
Saint Patrick
06/07 17:45
Tallinna Infonet
2-4
Hearts
07/07 14:00
Ordabasy
3-3
Cukaricki
07/07 15:00
Shirak
P1-0
Dila Gori
07/07 16:45
Kairat
5-0
Teuta Durrës
07/07 17:00
Spartak Myjava
2-3
Admira
07/07 17:00
Pyunik Yerevan
2-1
College Europa
07/07 17:00
Samtredia
2-1
QÀbÀlÀ
07/07 17:00
Dacia Chisinau
0-1
Kapaz
07/07 17:30
Jelgava
2-2
Breidablik
07/07 17:30
Rudar Chernogoria
0-1
Kukësi
07/07 18:00
HJK
1-1
Atlantas
07/07 18:00
Zaglebie Lubin
3-0
Slavia Sofia
07/07 18:00
Radnik Bijeljina
0-2
Beroe
07/07 18:00
Debrecen
2-0
La Fiorita
07/07 18:00
MTK
2-0
FK Aktobe
07/07 18:00
RoPS
1-1
Shamrock Rovers
07/07 18:00
Lokomotiva
4-1
UE Santa Coloma
07/07 18:00
Neftçi
1-2
Balzan
07/07 18:00
Spartaks
0-2
Dinamo Minsk
07/07 18:00
Mariehamn
1-1
Odd Grenland
07/07 18:00
Nomme Kalju
4-1
Trakai
07/07 18:30
BrĂžndby IF
6-0
Valur
07/07 18:30
Nova Gorica
0-1
Mac. Tel-Aviv
07/07 18:30
Fola Esch
1-0
Aberdeen
07/07 18:30
Omonia Nicosia
4-1*
FC Banants
07/07 18:45
Beitar Jerusalem
1-0
Sloboda Tuzla
07/07 19:00
Suduva
0-1
FC Midtjylland
07/07 19:00
StabĂŠk IF
0-1
Connah's Quay
07/07 19:00
Slovan Bratislava
Geannuleerd
Partizani Tirana
07/07 19:00
Olimpia
2-0
FC Fehérvår
07/07 19:00
Buducnost Podgorica
1-0
Rabotnicki Skopje
07/07 19:00
HB TĂłrshavn
0-2
Levadia Tallinn
07/07 19:30
Bala Town
0-2
AIK
07/07 20:00
Hibernians
0-3
Spartak Trnava
07/07 20:00
VĂÂkingur
0-2
FK Ventspils
07/07 20:00
Shakhtyor Soligorsk
5-0
NSI
07/07 20:00
Vojvodina FK
5-0
Bokelj
07/07 20:00
Llandudno
1-2
IFK Göteborg
07/07 20:00
Sileks
1-2
FC Vaduz
07/07 20:00
Cracovia KrakĂłw
1-2
Shkendija 79
07/07 20:30
Lusitanos
1-2
DomĆŸale
07/07 20:30
Folgore / Falciano
1-3
AEK Larnaca
07/07 20:45
Cork City
1-1
Linfield
07/07 20:45
Cliftonville
2-0
Differdange
07/07 20:45
Glenavon
0-6
KR Reykjavik
Tweede voorronde (Heen)
14/07 15:00
Shirak
1-1
Spartak Trnava
14/07 16:45
Kairat
1-1
Mac. Tel-Aviv
14/07 17:30
Dinamo Minsk
1-1
Saint Patrick
14/07 18:00
RoPS
1-1
Lokomotiva
14/07 18:00
Neftçi
0-0
Shkendija 79
14/07 18:00
Levadia Tallinn
3-1
Slavia Praha
14/07 18:30
FC Midtjylland
3-0
FC Vaduz
14/07 18:30
Debrecen
1-2
Torpedo Zhodino
14/07 19:00
SĂžnderjyskE
2-1
StrĂžmsgodset IF
14/07 19:00
Zimbru Chisinau
2-2
Osmanlispor
14/07 19:00
Admira
1-0
Kapaz
14/07 19:00
BK HĂ€cken
1-1
Cork City
14/07 19:00
AIK
1-0
College Europa
14/07 19:00
Beitar Jerusalem
1-0
Omonia Nicosia
Tweede voorronde (Terug)
14/07 19:00
Maccabi Haifa
1-1
Nomme Kalju
Tweede voorronde (Heen)
14/07 19:30
Shakhtyor Soligorsk
1-1
DomĆŸale
14/07 19:30
Beroe
1-1
HJK
14/07 20:00
Maribor NK
0-0
Levski Sofia
14/07 20:00
CSM IaĆi
2-2
Hajduk Split
14/07 20:00
Vojvodina FK
1-0
Connah's Quay
14/07 20:00
PAS Giannina
3-0
Odd Grenland
14/07 20:15
Partizan Belgrado
0-0
Zaglebie Lubin
14/07 20:15
Slovan Bratislava
0-0
Jelgava
14/07 20:30
MTK
1-2
QÀbÀlÀ
14/07 20:30
FC Fehérvår
2-0
Cukaricki
14/07 20:30
Birkirkara
0-0
Hearts
14/07 20:45
Hibernian
0-1
BrĂžndby IF
14/07 20:45
Aberdeen
3-0
FK Ventspils
14/07 20:45
Cliftonville
2-3
AEK Larnaca
14/07 20:45
Piast Gliwice
0-3
IFK Göteborg
14/07 21:05
Austria Wien
1-0
Kukësi
Tweede voorronde (Terug)
14/07 21:15
KR Reykjavik
3-3
Grasshoppers
20/07 18:00
Kapaz
0-2
Admira
21/07 17:00
FK Ventspils
0-1
Aberdeen
21/07 17:30
Jelgava
3-0
Slovan Bratislava
Tweede voorronde (Heen)
21/07 18:00
Nomme Kalju
P1-1
Maccabi Haifa
Tweede voorronde (Terug)
21/07 18:00
Lokomotiva
3-0
RoPS
21/07 18:00
HJK
1-0
Beroe
21/07 18:00
Torpedo Zhodino
1-0
Debrecen
21/07 18:30
Omonia Nicosia
3-2
Beitar Jerusalem
Tweede voorronde (Heen)
21/07 19:00
Grasshoppers
2-1
KR Reykjavik
Tweede voorronde (Terug)
21/07 19:00
Levski Sofia
1-1
Maribor NK
21/07 19:00
StrĂžmsgodset IF
2-2*
SĂžnderjyskE
21/07 19:00
QÀbÀlÀ
2-0
MTK
21/07 19:00
FC Vaduz
2-2
FC Midtjylland
21/07 19:00
Odd Grenland
3-1*
PAS Giannina
21/07 19:00
AEK Larnaca
2-0
Cliftonville
21/07 19:00
College Europa
0-1
AIK
21/07 19:00
IFK Göteborg
0-0
Piast Gliwice
21/07 19:00
Mac. Tel-Aviv
2-1
Kairat
21/07 19:00
Slavia Praha
2-0
Levadia Tallinn
21/07 19:30
Kukësi
1-4
Austria Wien
21/07 19:45
Connah's Quay
1-2
Vojvodina FK
21/07 20:00
Osmanlispor
5-0
Zimbru Chisinau
21/07 20:00
BrĂžndby IF
P0-1
Hibernian
21/07 20:00
Shkendija 79
1-0
Neftçi
21/07 20:15
Spartak Trnava
2-0
Shirak
21/07 20:30
Hajduk Split
2-1
CSM IaĆi
21/07 20:30
DomĆŸale
2-1
Shakhtyor Soligorsk
21/07 20:30
Cukaricki
1-1
FC Fehérvår
21/07 20:45
Saint Patrick
0-1
Dinamo Minsk
21/07 20:45
Cork City
1-0
BK HĂ€cken
21/07 21:00
Hearts
1-2
Birkirkara
21/07 21:05
Zaglebie Lubin
P0-0
Partizan Belgrado
Derde voorronde (Heen)
28/07 17:00
AEK Larnaca
1-1
Spartak Moskou
28/07 18:30
Oleksandria
0-3
Hajduk Split
28/07 18:45
Heracles
1-1
Arouca
28/07 19:00
Lokomotiva
0-0
Vorskla Poltava
28/07 19:00
Slavia Praha
0-0
Rio Ave
28/07 19:00
Torpedo Zhodino
0-0
Rapid Wien
28/07 19:00
Jelgava
1-1
Beitar Jerusalem
28/07 19:00
Lille OSC
1-1
QÀbÀlÀ
28/07 19:00
Zaglebie Lubin
1-2
SĂžnderjyskE
28/07 19:00
Austria Wien
0-1
Spartak Trnava
28/07 19:00
IFK Göteborg
1-2
HJK
28/07 19:30
Birkirkara
0-3
Krasnodar
28/07 19:30
Istanbul BB
0-0
Rijeka
28/07 19:45
Grasshoppers
2-1
Apollon Limassol
28/07 19:45
Luzern
1-1
Sassuolo
28/07 20:00
Shkendija 79
2-0
MladĂĄ Boleslav
28/07 20:00
Pandurii TĂąrgu Jiu
1-3
Mac. Tel-Aviv
28/07 20:00
Vojvodina FK
1-1
Dinamo Minsk
28/07 20:00
Osmanlispor
1-0
Nomme Kalju
28/07 20:00
KRC Genk
1-0
Cork City
Derde voorronde (Terug)
28/07 20:00
Panathinaikos
1-0
AIK
Derde voorronde (Heen)
28/07 20:15
Hertha Berlin
1-0
BrĂžndby IF
28/07 20:30
FC Fehérvår
0-1
FC Midtjylland
28/07 20:30
KAA Gent
5-0
Viitorul Constanta
28/07 20:45
Aberdeen
1-1
Maribor NK
28/07 20:45
AZ Alkmaar
1-0
PAS Giannina
Derde voorronde (Terug)
28/07 20:45
DomĆŸale
2-1
West Ham Utd
Derde voorronde (Heen)
28/07 21:00
Saint-Etienne
0-0
AEK Athene
28/07 21:05
Admira
1-2
Slovan Liberec
Derde voorronde (Terug)
03/08 18:00
Slovan Liberec
2-0
Admira
04/08 18:00
FC Midtjylland
1-1*
FC Fehérvår
04/08 18:00
Nomme Kalju
0-2
Osmanlispor
04/08 18:00
HJK
0-2
IFK Göteborg
04/08 18:30
Spartak Moskou
0-1
AEK Larnaca
04/08 18:30
Spartak Trnava
0-1P
Austria Wien
04/08 18:30
Krasnodar
3-1
Birkirkara
Derde voorronde (Heen)
04/08 19:00
AIK
0-2
Panathinaikos
Derde voorronde (Terug)
04/08 19:00
Vorskla Poltava
2-3
Lokomotiva
04/08 19:00
Beitar Jerusalem
3-0
Jelgava
04/08 19:00
MladĂĄ Boleslav
1-0
Shkendija 79
04/08 19:00
Apollon Limassol
3-3*
Grasshoppers
04/08 19:00
QÀbÀlÀ
1-0
Lille OSC
04/08 19:00
PAS Giannina
1-2
AZ Alkmaar
04/08 19:00
Arouca
0-0
Heracles
04/08 19:15
SĂžnderjyskE
1-1
Zaglebie Lubin
04/08 19:30
Mac. Tel-Aviv
2-1
Pandurii TĂąrgu Jiu
04/08 19:45
Dinamo Minsk
0-2
Vojvodina FK
04/08 20:00
AEK Athene
0-1
Saint-Etienne
04/08 20:15
BrĂžndby IF
3-1
Hertha Berlin
04/08 20:15
Maribor NK
1-0
Aberdeen
04/08 20:15
Rijeka
2-2
Istanbul BB
04/08 20:15
Viitorul Constanta
0-0
KAA Gent
04/08 20:30
Hajduk Split
3-1
Oleksandria
04/08 20:30
Sassuolo
3-0
Luzern
Derde voorronde (Heen)
04/08 20:45
West Ham Utd
3-0
DomĆŸale
Derde voorronde (Terug)
04/08 20:45
Cork City
1-2
KRC Genk
04/08 21:00
Rio Ave
1-1
Slavia Praha
04/08 21:05
Rapid Wien
3-0
Torpedo Zhodino
Vierde voorronde (Heen)
17/08 18:00
Beitar Jerusalem
1-2
Saint-Etienne
18/08 16:00
Astana
2-0
Bate Borisov
18/08 18:00
Dinamo Tbilisi
0-3
PAOK
18/08 18:15
SĂžnderjyskE
0-0
Sparta Praag
18/08 18:30
Krasnodar
4-0
Partizani Tirana
18/08 18:30
FC Midtjylland
0-1
Osmanlispor
18/08 19:00
IFK Göteborg
1-0
FK Qarabag
18/08 19:00
AEK Larnaca
0-1
Slovan Liberec
18/08 19:00
Austria Wien
2-1
Rosenborg BK
18/08 19:00
Slavia Praha
0-3
Anderlecht
18/08 19:00
Mac. Tel-Aviv
2-1
Hajduk Split
Vierde voorronde (Terug)
18/08 19:00
QÀbÀlÀ
3-1
Maribor NK
Vierde voorronde (Heen)
18/08 19:30
Istanbul BB
1-2
Shakhtar Donetsk
18/08 20:00
Lokomotiva
2-2
KRC Genk
18/08 20:00
Vojvodina FK
0-3
AZ Alkmaar
18/08 20:00
Fenerbahçe
3-0
Grasshoppers
Vierde voorronde (Terug)
18/08 20:00
Panathinaikos
3-0
BrĂžndby IF
Vierde voorronde (Heen)
18/08 20:15
Astra
1-1
West Ham Utd
18/08 20:30
KAA Gent
2-1
Shkendija 79
18/08 20:45
Sassuolo
3-0
Rode Ster Belgrado
18/08 21:00
Arouca
0-1
Olympiakos Piraeus
18/08 21:05
TrencĂn
0-4
Rapid Wien
Vierde voorronde (Terug)
25/08 18:30
FK Qarabag
3-0
IFK Göteborg
Vierde voorronde (Heen)
25/08 19:00
BrĂžndby IF
1-1
Panathinaikos
Vierde voorronde (Terug)
25/08 19:00
Slovan Liberec
3-0
AEK Larnaca
25/08 19:00
Rosenborg BK
1-2
Austria Wien
25/08 19:00
Grasshoppers
0-2
Fenerbahçe
25/08 19:30
Partizani Tirana
0-0
Krasnodar
25/08 20:00
Bate Borisov
2-2
Astana
25/08 20:00
KRC Genk
2-0
Lokomotiva
25/08 20:00
PAOK
2-0
Dinamo Tbilisi
25/08 20:00
Sparta Praag
3-2
SĂžnderjyskE
25/08 20:00
AZ Alkmaar
0-0
Vojvodina FK
25/08 20:00
Anderlecht
3-0
Slavia Praha
25/08 20:00
Osmanlispor
2-0
FC Midtjylland
25/08 20:00
Shkendija 79
0-4
KAA Gent
Vierde voorronde (Heen)
25/08 20:15
Maribor NK
1-0
QÀbÀlÀ
Vierde voorronde (Terug)
25/08 20:30
Rode Ster Belgrado
1-1
Sassuolo
25/08 20:30
Hajduk Split
2-1P
Mac. Tel-Aviv
25/08 20:45
West Ham Utd
0-1
Astra
25/08 20:45
Saint-Etienne
0-0
Beitar Jerusalem
25/08 20:45
Olympiakos Piraeus
2-1*
Arouca
25/08 21:00
Shakhtar Donetsk
2-0
Istanbul BB
25/08 21:05
Rapid Wien
0-2
TrencĂn
Speeldag 1
15/09 17:00
FK Qarabag
2-2
Slovan Liberec
15/09 19:00
Feyenoord
1-0
Manchester United
15/09 19:00
Zorja Loehansk
1-1
Fenerbahçe
15/09 19:00
Young Boys Bern
0-1
Olympiakos Piraeus
15/09 19:00
Apoel Nicosia
2-1
Astana
15/09 19:00
1. FSV Mainz 05
1-1
Saint-Etienne
15/09 19:00
Anderlecht
3-1
QÀbÀlÀ
15/09 19:00
AZ Alkmaar
1-1
Dundalk
15/09 19:00
Mac. Tel-Aviv
3-4
Zenit St Petersburg
15/09 19:00
Viktoria Plzen
1-1
AS Roma
15/09 19:00
Astra
2-3
Austria Wien
15/09 19:00
Rapid Wien
3-2
KRC Genk
15/09 19:00
Sassuolo
3-0
Athletic de Bilbao
15/09 21:05
PAOK
0-0
Fiorentina
15/09 21:05
Inter Milaan
0-2
Hapoel Be'er Sheva
15/09 21:05
Southampton
3-0
Sparta Praag
15/09 21:05
Osmanlispor
2-0
Steaua Boekarest
15/09 21:05
Villarreal
2-1
FC ZĂŒrich
15/09 21:05
Standard
1-1
Celta De Vigo
15/09 21:05
Panathinaikos
1-2
Ajax
15/09 21:05
Konyaspor
0-1
Shakhtar Donetsk
15/09 21:05
Braga
1-1
KAA Gent
15/09 21:05
Red Bull Salzburg
0-1
Krasnodar
15/09 21:05
Nice
0-1
FC Schalke 04
Speeldag 2
29/09 17:00
Astana
0-0
Young Boys Bern
29/09 17:00
QÀbÀlÀ
2-3
1. FSV Mainz 05
29/09 19:00
Fiorentina
5-1
FK Qarabag
29/09 19:00
Slovan Liberec
1-2
PAOK
29/09 19:00
Sparta Praag
3-1
Inter Milaan
29/09 19:00
Hapoel Be'er Sheva
0-0
Southampton
29/09 19:00
FC ZĂŒrich
2-1
Osmanlispor
29/09 19:00
Steaua Boekarest
1-1
Villarreal
29/09 19:00
Ajax
1-0
Standard
29/09 19:00
Celta De Vigo
2-0
Panathinaikos
29/09 19:00
KAA Gent
2-0
Konyaspor
29/09 19:00
Shakhtar Donetsk
2-0
Braga
29/09 19:00
FC Schalke 04
3-1
Red Bull Salzburg
29/09 19:00
Krasnodar
5-2
Nice
29/09 21:05
Fenerbahçe
1-0
Feyenoord
29/09 21:05
Manchester United
1-0
Zorja Loehansk
29/09 21:05
Olympiakos Piraeus
0-1
Apoel Nicosia
29/09 21:05
Saint-Etienne
1-1
Anderlecht
29/09 21:05
Zenit St Petersburg
5-0
AZ Alkmaar
29/09 21:05
Dundalk
1-0
Mac. Tel-Aviv
29/09 21:05
Austria Wien
0-0
Viktoria Plzen
29/09 21:05
AS Roma
4-0
Astra
29/09 21:05
Athletic de Bilbao
1-0
Rapid Wien
29/09 21:05
KRC Genk
3-1
Sassuolo
Speeldag 3
20/10 19:00
Krasnodar
0-1
FC Schalke 04
20/10 19:00
Red Bull Salzburg
0-1
Nice
20/10 19:00
Slovan Liberec
1-3
Fiorentina
20/10 19:00
FK Qarabag
2-0
PAOK
20/10 19:00
Hapoel Be'er Sheva
0-1
Sparta Praag
20/10 19:00
Inter Milaan
1-0
Southampton
20/10 19:00
Steaua Boekarest
1-1
FC ZĂŒrich
20/10 19:00
Osmanlispor
2-2
Villarreal
20/10 19:00
Celta De Vigo
2-2
Ajax
20/10 19:00
Standard
2-2
Panathinaikos
20/10 19:00
Shakhtar Donetsk
5-0
KAA Gent
20/10 19:00
Konyaspor
1-1
Braga
20/10 21:05
Manchester United
4-1
Fenerbahçe
20/10 21:05
Feyenoord
1-0
Zorja Loehansk
20/10 21:05
Olympiakos Piraeus
4-1
Astana
20/10 21:05
Young Boys Bern
3-1
Apoel Nicosia
20/10 21:05
Saint-Etienne
1-0
QÀbÀlÀ
20/10 21:05
1. FSV Mainz 05
1-1
Anderlecht
20/10 21:05
Dundalk
1-2
Zenit St Petersburg
20/10 21:05
AZ Alkmaar
1-2
Mac. Tel-Aviv
20/10 21:05
AS Roma
3-3
Austria Wien
20/10 21:05
Viktoria Plzen
1-2
Astra
20/10 21:05
KRC Genk
2-0
Athletic de Bilbao
20/10 21:05
Rapid Wien
1-1
Sassuolo
Speeldag 4
03/11 17:00
Astana
1-1
Olympiakos Piraeus
03/11 19:00
Fenerbahçe
2-1
Manchester United
03/11 19:00
Zorja Loehansk
1-1
Feyenoord
03/11 19:00
Apoel Nicosia
1-0
Young Boys Bern
03/11 19:00
QÀbÀlÀ
1-2
Saint-Etienne
03/11 19:00
Anderlecht
6-1
1. FSV Mainz 05
03/11 19:00
Zenit St Petersburg
2-1
Dundalk
03/11 19:00
Mac. Tel-Aviv
0-0
AZ Alkmaar
03/11 19:00
Austria Wien
2-4
AS Roma
03/11 19:00
Astra
1-1
Viktoria Plzen
03/11 19:00
Athletic de Bilbao
5-3
KRC Genk
03/11 19:00
Sassuolo
2-2
Rapid Wien
03/11 21:05
FC Schalke 04
2-0
Krasnodar
03/11 21:05
Nice
0-2
Red Bull Salzburg
03/11 21:05
Fiorentina
3-0
Slovan Liberec
03/11 21:05
PAOK
0-1
FK Qarabag
03/11 21:05
Sparta Praag
2-0
Hapoel Be'er Sheva
03/11 21:05
Southampton
2-1
Inter Milaan
03/11 21:05
FC ZĂŒrich
0-0
Steaua Boekarest
03/11 21:05
Villarreal
1-2
Osmanlispor
03/11 21:05
Ajax
3-2
Celta De Vigo
03/11 21:05
Panathinaikos
0-3
Standard
03/11 21:05
KAA Gent
3-5
Shakhtar Donetsk
03/11 21:05
Braga
3-1
Konyaspor
Speeldag 5
24/11 17:00
Fenerbahçe
2-0
Zorja Loehansk
24/11 17:00
Astana
2-1
Apoel Nicosia
24/11 17:00
QÀbÀlÀ
1-3
Anderlecht
24/11 17:00
Zenit St Petersburg
2-0
Mac. Tel-Aviv
24/11 19:00
Krasnodar
1-1
Red Bull Salzburg
24/11 19:00
FC Schalke 04
2-0
Nice
24/11 19:00
Slovan Liberec
3-0
FK Qarabag
24/11 19:00
Fiorentina
2-3
PAOK
24/11 19:00
Hapoel Be'er Sheva
3-2
Inter Milaan
24/11 19:00
Sparta Praag
1-0
Southampton
24/11 19:00
Steaua Boekarest
2-1
Osmanlispor
24/11 19:00
FC ZĂŒrich
1-1
Villarreal
24/11 19:00
Celta De Vigo
1-1
Standard
24/11 19:00
Ajax
2-0
Panathinaikos
24/11 19:00
Shakhtar Donetsk
4-0
Konyaspor
24/11 19:00
KAA Gent
2-2
Braga
24/11 21:05
Manchester United
4-0
Feyenoord
24/11 21:05
Olympiakos Piraeus
1-1
Young Boys Bern
24/11 21:05
Saint-Etienne
0-0
1. FSV Mainz 05
24/11 21:05
Dundalk
0-1
AZ Alkmaar
24/11 21:05
AS Roma
4-1
Viktoria Plzen
24/11 21:05
Austria Wien
1-2
Astra
24/11 21:05
KRC Genk
1-0
Rapid Wien
24/11 21:05
Athletic de Bilbao
3-2
Sassuolo
Speeldag 6
08/12 17:00
FK Qarabag
1-2
Fiorentina
08/12 17:00
PAOK
2-0
Slovan Liberec
08/12 17:00
Osmanlispor
2-0
FC ZĂŒrich
08/12 17:00
Villarreal
2-1
Steaua Boekarest
08/12 17:00
Konyaspor
0-1
KAA Gent
08/12 17:00
Braga
2-4
Shakhtar Donetsk
08/12 19:00
Feyenoord
0-1
Fenerbahçe
08/12 19:00
Zorja Loehansk
0-2
Manchester United
08/12 19:00
Young Boys Bern
3-0
Astana
08/12 19:00
Apoel Nicosia
2-0
Olympiakos Piraeus
08/12 19:00
1. FSV Mainz 05
2-0
QÀbÀlÀ
08/12 19:00
Anderlecht
2-3
Saint-Etienne
08/12 19:00
AZ Alkmaar
3-2
Zenit St Petersburg
08/12 19:00
Mac. Tel-Aviv
2-1
Dundalk
08/12 19:00
Viktoria Plzen
3-2
Austria Wien
08/12 19:00
Astra
0-0
AS Roma
08/12 19:00
Rapid Wien
1-1
Athletic de Bilbao
08/12 21:05
Red Bull Salzburg
2-0
FC Schalke 04
08/12 21:05
Nice
2-1
Krasnodar
08/12 21:05
Inter Milaan
2-1
Sparta Praag
08/12 21:05
Southampton
1-1
Hapoel Be'er Sheva
08/12 21:05
Standard
1-1
Ajax
08/12 21:05
Panathinaikos
0-2
Celta De Vigo
09/12 12:30
Sassuolo
0-2
KRC Genk
1/16 Finales (H)
16/02 17:00
Krasnodar
1-0
Fenerbahçe
16/02 19:00
Astra
2-2
KRC Genk
16/02 19:00
Ludogorets
1-2
FC KĂžbenhavn
16/02 19:00
Celta De Vigo
0-1
Shakhtar Donetsk
16/02 19:00
Olympiakos Piraeus
0-0
Osmanlispor
16/02 19:00
KAA Gent
1-0
Tottenham
16/02 19:00
Rostov FK
4-0
Sparta Praag
16/02 19:00
Bor. Mönchengladbach
0-1
Fiorentina
16/02 19:00
AZ Alkmaar
1-4
Lyon
16/02 21:05
Athletic de Bilbao
3-2
Apoel Nicosia
16/02 21:05
Legia Warschau
0-0
Ajax
16/02 21:05
Anderlecht
2-0
Zenit St Petersburg
16/02 21:05
Manchester United
3-0
Saint-Etienne
16/02 21:05
Villarreal
0-4
AS Roma
16/02 21:05
Hapoel Be'er Sheva
1-3
Besiktas
16/02 21:05
PAOK
0-3
FC Schalke 04
1/16 Finales (T)
22/02 18:00
Saint-Etienne
0-1
Manchester United
22/02 18:00
Fenerbahçe
1-1
Krasnodar
22/02 18:00
FC Schalke 04
1-1
PAOK
23/02 17:00
Osmanlispor
0-3
Olympiakos Piraeus
23/02 19:00
Apoel Nicosia
2-0
Athletic de Bilbao
23/02 19:00
Ajax
1-0
Legia Warschau
23/02 19:00
Zenit St Petersburg
3-1
Anderlecht
23/02 19:00
AS Roma
0-1
Villarreal
23/02 19:00
Besiktas
2-1
Hapoel Be'er Sheva
23/02 21:05
KRC Genk
1-0
Astra
23/02 21:05
FC KĂžbenhavn
0-0
Ludogorets
23/02 21:05
Shakhtar Donetsk
0-1
Celta De Vigo
23/02 21:05
Tottenham
2-2
KAA Gent
23/02 21:05
Sparta Praag
1-1
Rostov FK
23/02 21:05
Fiorentina
2-4
Bor. Mönchengladbach
23/02 21:05
Lyon
7-1
AZ Alkmaar
1/8 Finales (H)
09/03 19:00
Apoel Nicosia
0-1
Anderlecht
09/03 19:00
Rostov FK
1-1
Manchester United
09/03 19:00
FC KĂžbenhavn
2-1
Ajax
09/03 21:05
Celta De Vigo
2-1
Krasnodar
09/03 21:05
FC Schalke 04
1-1
Bor. Mönchengladbach
09/03 21:05
Lyon
4-2
AS Roma
09/03 21:05
Olympiakos Piraeus
1-1
Besiktas
09/03 21:05
KAA Gent
2-5
KRC Genk
1/8 Finales (T)
16/03 19:00
Krasnodar
0-2
Celta De Vigo
16/03 19:00
Besiktas
4-1
Olympiakos Piraeus
16/03 19:00
KRC Genk
1-1
KAA Gent
16/03 21:05
Anderlecht
1-0
Apoel Nicosia
16/03 21:05
Bor. Mönchengladbach
2-2
FC Schalke 04
16/03 21:05
AS Roma
2-1
Lyon
16/03 21:05
Manchester United
1-0
Rostov FK
16/03 21:05
Ajax
2-0
FC KĂžbenhavn
Kwart Finales (H)
13/04 21:05
Anderlecht
1-1
Manchester United
13/04 21:05
Celta De Vigo
3-2
KRC Genk
13/04 21:05
Ajax
2-0
FC Schalke 04
13/04 21:05
Lyon
2-1
Besiktas
Kwart Finales (T)
20/04 21:05
Manchester United
2-1*
Anderlecht
20/04 21:05
KRC Genk
1-1
Celta De Vigo
20/04 21:05
FC Schalke 04
3-2*
Ajax
20/04 21:05
Besiktas
2-1P
Lyon
Halve Finales (H)
03/05 18:45
Ajax
4-1
Lyon
04/05 21:05
Celta De Vigo
0-1
Manchester United
Halve Finales (T)
11/05 21:05
Lyon
3-1
Ajax
11/05 21:05
Manchester United
1-1
Celta De Vigo
Finale
24/05 20:45
Ajax
0-2
Manchester United
Groep A
G
P
1.
Fenerbahçe
6
13
2.
Manchester United
6
12
3.
Feyenoord
6
7
4.
Zorja Loehansk
6
2
Groep B
G
P
1.
Apoel Nicosia
6
12
2.
Young Boys Bern
6
8
3.
Olympiakos Piraeus
6
8
4.
Astana
6
5
Groep C
G
P
1.
Saint-Etienne
6
12
2.
Anderlecht
6
11
3.
1. FSV Mainz 05
6
9
4.
QÀbÀlÀ
6
0
Groep D
G
P
1.
Zenit St Petersburg
6
15
2.
AZ Alkmaar
6
8
3.
Mac. Tel-Aviv
6
7
4.
Dundalk
6
4
Groep E
G
P
1.
AS Roma
6
12
2.
Astra
6
8
3.
Viktoria Plzen
6
6
4.
Austria Wien
6
5
Groep F
G
P
1.
KRC Genk
6
12
2.
Athletic de Bilbao
6
10
3.
Rapid Wien
6
6
4.
Sassuolo
6
5
Groep G
G
P
1.
Ajax
6
14
2.
Celta De Vigo
6
9
3.
Standard
6
7
4.
Panathinaikos
6
1
Groep H
G
P
1.
Shakhtar Donetsk
6
18
2.
KAA Gent
6
8
3.
Braga
6
6
4.
Konyaspor
6
1
Groep I
G
P
1.
FC Schalke 04
6
15
2.
Krasnodar
6
7
3.
Red Bull Salzburg
6
7
4.
Nice
6
6
Groep J
G
P
1.
Fiorentina
6
13
2.
PAOK
6
10
3.
FK Qarabag
6
7
4.
Slovan Liberec
6
4
Groep K
G
P
1.
Sparta Praag
6
12
2.
Southampton
6
8
3.
Hapoel Be'er Sheva
6
8
4.
Inter Milaan
6
6
Groep L
G
P
1.
Osmanlispor
6
10
2.
Villarreal
6
9
3.
Steaua Boekarest
6
6
4.
FC ZĂŒrich
6
6
Contacteer ons
/
Over ons
/
Privacybeleid
/
Vacature
/
Partners
Gebruikersovereenkomst
/
Cookies Instellingen
/
Pushmeldingen uitschakelen
© 2002-2024 www.voetbalkrant.com
All Rights Reserved