De Boeck ontkent beschuldiging: "Ik heb dat nooit gezegd"

Glen De Boeck ontkent dat hij Royal Excel Mouscron als degradatiekandidaat nummer één heeft bestempeld

© photonews

Glen De Boeck is sinds een weekje de nieuwe coach van Royal Excel Mouscron. De coach kwam echter meteen in opspraak door enkele uitspraken. Maar die worden met klem ontkend.

"Ik zie Moeskroen als degradatiekandidaat nummer één", zou Glen De Boeck enkele dagen voor de overname van het roer op Le Cannonnier gezegd hebben. Maar dat klopt volgens de voormalige Rode Duivel niet.

"Ik heb dat nooit gezegd", aldus De Boeck in Sport/Voetbalmagazine. "Normaal lees ik mijn interviews altijd een keertje na. Dat was echter deze keer niet gebeurd."

De journalist in kwestie heeft mijn woorden verdraaid

Glen De Boeck

"Ik heb enkel gezegd dat Moeskroen het moeilijk zal krijgen, maar de journalist heeft mijn woorden verdraaid. Als analist kijk je nu eenmaal naar de feiten en dan wordt er ook over degradatie gesproken."

Meer nieuws