Feest aan de Gaverbeek: Essevee maakt Beveren af en is (even) leider
© photonews
Zulte Waregem leek vooraf bij de ploegen te zitten die het dit jaar wel eens heel moeilijk zouden kunnen gaan hebben. Voorlopig is er echter alleen maar reden tot feesten, want Beveren werd makkelijk over de knie gelegd en met 7 op 9 hebben ze al een prima start gemaakt.
Zulte Waregem was met 4 op 6 aan zijn seizoen begonnen en wilde ongeslagen blijven. Tegen Beveren moest het wel zonder T1 Beale aan de slag, hij was geschorst nadat hij een rode kaart opliep tegen Union SG. T2 Colpaert bracht met Tangala en Atrok twee nieuwkomers tussen de lijnen.
Bij de bezoekers waren er dan weer geen wissels na de knappe zege tegen RSC Anderlecht. Ook de Wase Leeuwen wilden doorgaan op hun elan dn zo een nieuwe goede zaak doen in het klassement. Een spannende wedstrijd op komst dus?
Zulte Waregem grijpt meteen de match tegen Beveren
Dat viel dan toch iets of wat tegen, want het was toch al Zulte Waregem wat de klok sloeg. De bezoekers konden zowel voor als na de rust Louis Bostyn één keertje echt testen, maar het leeuwendeel van de kansen was niet voor de Wase Leeuwen.
Bovendien toonde Zulte Waregem zich wél efficiënt aan de overkant. Thomas Claes opende met een mooie penseelstreek de score na twintig minuten voetballen en nog voor de rust werd het al 2-0 via Atrok, die een goed uitgesponnen aanval via Ementa en Hedl kon binnentikken.
Essevee maakt de match helemaal af na de rust
Tien minuten na rust was het andermaal Atrok die op zijn elan doorgang en de derde van de namiddag tegen de touwen drukte. Zo werd het al snel een feestnamiddag tegen een onmondig Beveren. Nog voor het uur lang ook nummer vier al tegen de touwen dankzij Ementa.
De thuisploeg zag de forfaitcijfers nog afgekeurd worden vanwege buitenspel en met dank aan de VAR en ook een paar grote kansen werden nog gemist, maar het zal Essevee worst wezen. Door de 4-0 overwinning komt Zulte Waregem voor minstens even aan de leiding in het klassement.