🎥 Exact één jaar geleden pakte Standard uit met deze doldwaze misser

Op 29 november 2018 won Standard van Sevilla in de Europa League

Standard kwam donderdagavond niet verder dan een 1-1-gelijkspel op het veld van Vitória Guimarães. Daardoor is het Europees zo goed als uitgeteld.

Ook vorig jaar betekende de groepsfase het eindstation voor de Rouches. Toen realiseerden ze op speeldag vijf nochtans een serieuze stunt: Standard won toen met 1-0 van Sevilla. Uiteindelijk werd het uitgeschakeld met tien op achttien.

Ook dit seizoen zou  het met tien op achttien wel eens kunnen misgaan: als Standard op speeldag zes wint van Arsenal en Frankfürt wint van Guimarães. (lees hier nog eens de scenario’s waarin Standard zich alsnog plaatst voor de volgende ronde)

Eén van de meest memorabele fases van de groepsfase van vorig jaar was misschien wel de onderstaande. In Luik vragen ze zich nog altijd af hoe deze kans géén doelpunt kon opleveren. 

— UEFA.com DE (@UEFAcom_de) November 29, 2019

Meer nieuws