Kompany kan voetbalgeschiedenis schrijven: coach van Anderlecht genomineerd om in héél prestigieus lijstje opgenomen te worden

Vincent Kompany is genomineerd om toe te treden tot een hele prestigieuze lijst uit de Premier League

© photonews

Vincent Kompany is een clubicoon van Manchester City én heeft geschiedenis geschreven in het Engelse voetbal. En daar kan hij nu voor beloond worden.

Vincent Kompany won tussen 2008 en 2019 vier Premier League-titels, twee FA Cups en tal van andere prijzen in het shirt van Manchester City. Door die prestaties kan The Prince toetreden tot een héél select clubje. 

De coach van RSC Anderlecht is één van de genomineerden om toe te treden tot de Hall of Fame van het Engelse voetbal. Ook onder meer Didier Drogba, Sergio Aguëro en Peter Schmeichel maken kans op de bekroning. 

— Premier League (@premierleague) March 23, 2022

Momenteel kregen slechts tien speler de eer om tot het select clubje te behoren. Dat zijn Patrick Vieira, Wayne Rooney, Alan Shearer, Thierry Henry, Eric Cantona, Roy Keane, David Beckham, Dennis Bergkamp, Frank Lampard en Steven Gerrard.

Meer nieuws