Word fan! 86

1e nationale 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
11/09 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 2-0 Rupel Boom Rupel Boom
11/09 20:00 KSK Heist KSK Heist 5-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
11/09 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 0-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
12/09 15:00 Luik FC Luik FC 0-0 KVK Tienen KVK Tienen
12/09 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 Mandel United Mandel United
12/09 15:00 URSL Visé URSL Visé 0-0 Dessel Sport Dessel Sport
12/09 15:00 Francs Borains Francs Borains 2-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 2
18/09 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 3-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
18/09 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
18/09 20:00 Mandel United Mandel United 1-2 URSL Visé URSL Visé
18/09 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-0 Knokke Knokke
18/09 20:00 KVK Tienen KVK Tienen 2-2 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
19/09 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 0-0 KSK Heist KSK Heist
19/09 17:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-2 Luik FC Luik FC
 Speeldag 3
25/09 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-2 Luik FC Luik FC
25/09 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
25/09 20:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
26/09 15:00 Francs Borains Francs Borains 1-0 Dessel Sport Dessel Sport
26/09 15:00 Knokke Knokke 1-3 Rupel Boom Rupel Boom
26/09 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 3-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
26/09 15:00 URSL Visé URSL Visé 1-2 KVK Tienen KVK Tienen
 Speeldag 4
02/10 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 4-3 KSK Heist KSK Heist
02/10 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-0 Knokke Knokke
02/10 20:00 Mandel United Mandel United 2-2 Francs Borains Francs Borains
02/10 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 2-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
03/10 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-3 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
03/10 15:00 Luik FC Luik FC 2-3 URSL Visé URSL Visé
03/10 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 1-3 FCV Dender EH FCV Dender EH
 Speeldag 5
09/10 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 2-0 Rupel Boom Rupel Boom
09/10 20:00 Mandel United Mandel United 0-3 Dessel Sport Dessel Sport
09/10 20:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 2-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
10/10 15:00 URSL Visé URSL Visé 2-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
10/10 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 0-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
10/10 15:00 Francs Borains Francs Borains 0-0 KSK Heist KSK Heist
10/10 15:00 Luik FC Luik FC 3-0 Knokke Knokke
 Speeldag 6
16/10 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 1-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
16/10 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-2 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
16/10 20:00 KSK Heist KSK Heist 1-0 URSL Visé URSL Visé
16/10 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-0 Luik FC Luik FC
17/10 15:00 Knokke Knokke 2-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
17/10 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 0-1 Mandel United Mandel United
17/10 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-3 Francs Borains Francs Borains
 Speeldag 7
23/10 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 2-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
23/10 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 2-0 Dessel Sport Dessel Sport
23/10 20:00 Mandel United Mandel United 0-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
23/10 20:00 URSL Visé URSL Visé 0-0 Knokke Knokke
23/10 20:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 4-3 Francs Borains Francs Borains
24/10 15:00 Luik FC Luik FC 2-0 KSK Heist KSK Heist
 Speeldag 17
24/10 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 3-1 KVK Tienen KVK Tienen
 Speeldag 8
30/10 20:00 KSK Heist KSK Heist 4-0 Mandel United Mandel United
30/10 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
31/10 15:00 Knokke Knokke 5-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
31/10 15:00 URSL Visé URSL Visé 1-3 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
31/10 15:00 Francs Borains Francs Borains 2-0 Rupel Boom Rupel Boom
31/10 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 Luik FC Luik FC
 Speeldag 9
06/11 20:00 Mandel United Mandel United 0-1 Luik FC Luik FC
06/11 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-5 Dessel Sport Dessel Sport
06/11 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-0 Francs Borains Francs Borains
06/11 20:00 KVK Tienen KVK Tienen 3-1 Knokke Knokke
06/11 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 2-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
06/11 20:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 2-2 KSK Heist KSK Heist
07/11 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 2-1 URSL Visé URSL Visé
 Speeldag 8
10/11 20:00 Dessel Sport Dessel Sport 3-0 KVK Tienen KVK Tienen
 Speeldag 10
12/11 20:30 KSK Heist KSK Heist 0-2 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
13/11 16:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-0 KVK Tienen KVK Tienen
14/11 15:00 Knokke Knokke 5-2 Mandel United Mandel United
14/11 15:00 Luik FC Luik FC 3-1 Rupel Boom Rupel Boom
14/11 15:00 URSL Visé URSL Visé 1-3 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
14/11 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 5-0 FF UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
14/11 15:00 Francs Borains Francs Borains 0-2 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
 Speeldag 11
20/11 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 3-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
20/11 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-0 URSL Visé URSL Visé
20/11 20:00 Mandel United Mandel United 2-3 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
20/11 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-5 FF KSK Heist KSK Heist
20/11 20:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-0 Francs Borains Francs Borains
20/11 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 1-2 Knokke Knokke
21/11 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 0-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
 Speeldag 12
27/11 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-5 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
27/11 20:00 Mandel United Mandel United 0-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
27/11 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
27/11 20:00 KSK Heist KSK Heist 2-0 KVK Tienen KVK Tienen
28/11 15:00 Luik FC Luik FC 0-0 Francs Borains Francs Borains
28/11 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 1-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
28/11 15:00 Knokke Knokke 1-3 Dessel Sport Dessel Sport
 Speeldag 13
04/12 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 3-2 Rupel Boom Rupel Boom
04/12 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
04/12 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
04/12 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 2-2 Luik FC Luik FC
05/12 15:00 Francs Borains Francs Borains 1-1 URSL Visé URSL Visé
05/12 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-0 Knokke Knokke
05/12 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 2-1 Mandel United Mandel United
 Speeldag 14
11/12 18:30 KSK Heist KSK Heist 2-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
11/12 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-2 Dessel Sport Dessel Sport
11/12 20:00 Mandel United Mandel United 1-3 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
12/12 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 1-0 KVK Tienen KVK Tienen
12/12 15:00 Luik FC Luik FC 2-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
12/12 15:00 Knokke Knokke 1-0 Francs Borains Francs Borains
12/12 15:00 URSL Visé URSL Visé 7-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 15
18/12 18:30 Dessel Sport Dessel Sport 2-2 Luik FC Luik FC
18/12 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-1 KVK Tienen KVK Tienen
18/12 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-2 Mandel United Mandel United
18/12 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 0-2 Rupel Boom Rupel Boom
19/12 15:00 Knokke Knokke 1-3 KSK Heist KSK Heist
19/12 15:00 Francs Borains Francs Borains 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
19/12 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 0-3 URSL Visé URSL Visé
 Speeldag 19
29/01 18:30 Dessel Sport Dessel Sport 1-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
29/01 20:00 KSK Heist KSK Heist 1-2 Rupel Boom Rupel Boom
29/01 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 1-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
30/01 15:00 Francs Borains Francs Borains 1-0 KVK Tienen KVK Tienen
30/01 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-3 FCV Dender EH FCV Dender EH
30/01 15:00 Knokke Knokke 1-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
30/01 15:00 URSL Visé URSL Visé 1-0 Mandel United Mandel United
 Speeldag 20
05/02 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-1 KSK Heist KSK Heist
05/02 20:00 Mandel United Mandel United 1-0 KVK Tienen KVK Tienen
05/02 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 2-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
06/02 15:00 Knokke Knokke 3-0 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
06/02 15:00 URSL Visé URSL Visé 4-0 Francs Borains Francs Borains
06/02 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 0-4 Luik FC Luik FC
 Speeldag 21
11/02 20:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-0 Rupel Boom Rupel Boom
12/02 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 1-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
12/02 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 1-6 Knokke Knokke
12/02 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 1-1 URSL Visé URSL Visé
13/02 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 2-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
13/02 15:00 Luik FC Luik FC 3-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
13/02 15:00 Francs Borains Francs Borains 2-0 Mandel United Mandel United
 Speeldag 20
16/02 20:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-4 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
 Speeldag 22
19/02 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-1 Mandel United Mandel United
19/02 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-0 KSK Heist KSK Heist
19/02 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-1 Francs Borains Francs Borains
20/02 15:00 URSL Visé URSL Visé 2-1 Luik FC Luik FC
20/02 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-1 Dessel Sport Dessel Sport
20/02 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 0-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
20/02 15:00 Knokke Knokke 1-1 KVK Tienen KVK Tienen
 Speeldag 16
25/02 20:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
26/02 20:00 KSK Heist KSK Heist 2-1 Luik FC Luik FC
26/02 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-0 URSL Visé URSL Visé
26/02 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 3-1 Francs Borains Francs Borains
26/02 20:00 Mandel United Mandel United 0-0 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
27/02 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 4-1 Dessel Sport Dessel Sport
27/02 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 0-1 Knokke Knokke
 Speeldag 23
05/03 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
05/03 20:00 Mandel United Mandel United 1-1 Rupel Boom Rupel Boom
05/03 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-3 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
05/03 20:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Dessel Sport Dessel Sport
06/03 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 2-1 URSL Visé URSL Visé
06/03 15:00 Luik FC Luik FC 1-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
06/03 15:00 Francs Borains Francs Borains 3-0 Knokke Knokke
 Speeldag 24
12/03 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 0-0 Francs Borains Francs Borains
12/03 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-0 Mandel United Mandel United
12/03 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
12/03 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 1-0 KVK Tienen KVK Tienen
13/03 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 3-1 KSK Heist KSK Heist
13/03 15:00 Knokke Knokke 2-1 Luik FC Luik FC
13/03 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 1-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
 Speeldag 25
19/03 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-0 Knokke Knokke
19/03 20:00 KSK Heist KSK Heist 3-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
19/03 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
20/03 15:00 Luik FC Luik FC 0-0 Dessel Sport Dessel Sport
20/03 15:00 URSL Visé URSL Visé 0-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
20/03 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-0 Rupel Boom Rupel Boom
20/03 15:00 Francs Borains Francs Borains 1-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
 Speeldag 26
26/03 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 1-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
26/03 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-1 KVK Tienen KVK Tienen
26/03 20:00 KSK Heist KSK Heist 1-0 Francs Borains Francs Borains
26/03 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 2-1 Mandel United Mandel United
27/03 15:00 Knokke Knokke 2-1 URSL Visé URSL Visé
27/03 15:00 Luik FC Luik FC 3-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
27/03 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 2-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
 Speeldag 27
02/04 19:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
02/04 20:00 Mandel United Mandel United 0-4 Knokke Knokke
02/04 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 2-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
02/04 20:00 KVK Tienen KVK Tienen 0-0 KSK Heist KSK Heist
02/04 20:00 URSL Visé URSL Visé 1-1 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
02/04 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 0-0 Dessel Sport Dessel Sport
03/04 15:00 Francs Borains Francs Borains 1-0 Luik FC Luik FC
 Speeldag 7
06/04 20:00 KVK Tienen KVK Tienen 2-3 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
 Speeldag 17
06/04 20:00 Dessel Sport Dessel Sport 2-2 Mandel United Mandel United
06/04 20:00 Luik FC Luik FC 10-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
06/04 20:00 URSL Visé URSL Visé 4-2 Rupel Boom Rupel Boom
06/04 20:00 Knokke Knokke 1-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
06/04 20:00 Francs Borains Francs Borains 0-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
06/04 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 1-0 KSK Heist KSK Heist
 Speeldag 28
09/04 19:30 Dessel Sport Dessel Sport 1-3 Knokke Knokke
09/04 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-1 Rupel Boom Rupel Boom
09/04 20:00 KSK Heist KSK Heist 0-4 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
09/04 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-2 URSL Visé URSL Visé
10/04 15:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
10/04 15:00 Francs Borains Francs Borains 1-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
10/04 15:00 Luik FC Luik FC 3-1 Mandel United Mandel United
 Speeldag 18
16/04 18:00 KVK Tienen KVK Tienen 0-3 Luik FC Luik FC
16/04 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-1 Dessel Sport Dessel Sport
16/04 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
16/04 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
16/04 20:30 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-0 URSL Visé URSL Visé
17/04 15:00 Mandel United Mandel United 1-2 KSK Heist KSK Heist
17/04 15:00 Rupel Boom Rupel Boom 0-0 Francs Borains Francs Borains
 Speeldag 29
23/04 20:00 Rupel Boom Rupel Boom 2-1 Dessel Sport Dessel Sport
23/04 20:00 URSL Visé URSL Visé 3-0 KSK Heist KSK Heist
23/04 20:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-1 KVK Tienen KVK Tienen
23/04 20:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 1-0 Francs Borains Francs Borains
23/04 20:00 Mandel United Mandel United 4-1 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre
23/04 20:00 Knokke Knokke 4-2 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
23/04 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 3-2 Luik FC Luik FC
 Speeldag 30
30/04 20:00 Luik FC Luik FC 3-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi
30/04 20:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
30/04 20:00 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 0-2 Rupel Boom Rupel Boom
30/04 20:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Knokke Knokke
30/04 20:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
30/04 20:00 Dessel Sport Dessel Sport 4-3 URSL Visé URSL Visé
30/04 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-1 Mandel United Mandel United

Download alle wedstrijden van 1e nationale naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Luik FC Luik FC 28 50
2. Knokke Knokke 28 48
3. Dessel Sport Dessel Sport 28 48
4. FCV Dender EH FCV Dender EH 28 46
5. Olympic Charleroi Olympic Charleroi 28 46
6. Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 28 46
7. Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 28 44
8. URSL Visé URSL Visé 28 39
9. KSK Heist KSK Heist 28 39
10. Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 28 39
11. KVK Tienen KVK Tienen 28 35
12. Rupel Boom Rupel Boom 28 33
13. Francs Borains Francs Borains 28 32
14. Mandel United Mandel United 28 19
15. UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre 28 9