Download kalender

Download alle wedstrijden van Beker van Luxemburg naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Kalender

 Speeldag 4
10/08 19:00 Nothomb Post Nothomb Post 2-2 Les Bulles Les Bulles
10/08 19:00 Sibret Sibret 0-0 Roy Roy
10/08 19:30 Izier Izier 3-1 Winaloise Winaloise
11/08 19:00 Neufchateau Neufchateau 1-1 Sainte-Marie Sainte-Marie
11/08 19:00 Chatillon Chatillon 3-1 Warmifontaine Warmifontaine
11/08 19:00 Namoussart Namoussart 0-8 Etalle Etalle
11/08 19:00 Meix-le-Tige Meix-le-Tige 2-6 Jéhonville Jéhonville
11/08 19:00 Gouvy Gouvy 7-0 ST-Hubert ST-Hubert
11/08 19:00 Sugny Sugny 1-2 Vance Vance
11/08 19:00 Mageret Mageret 2-3 Hargimont Hargimont
11/08 19:00 Autelbas Autelbas 4-9 Grandvoir Grandvoir
11/08 19:00 Harre-Manhay Harre-Manhay 1-4 Tavigny Tavigny
11/08 19:00 Lierneux Lierneux 6-2 Haut-Fays Haut-Fays
11/08 19:00 Odeigne Odeigne 1-4 Halthier Halthier
11/08 19:00 Neuvillers Neuvillers 1-0 Muno Muno
11/08 19:00 Tontelange Tontelange 2-3 Torgny-Rouvroy Torgny-Rouvroy
11/08 19:00 Toernich Toernich 1-4 Louftemont Louftemont
11/08 19:00 Carlsbourg Carlsbourg 1-5 Tintigny Tintigny
11/08 19:00 Mellier Mellier 2-3 Waltzing Waltzing
11/08 19:00 Bra Bra 2-2 Bourdon Bourdon
11/08 19:00 Vesqueville Vesqueville 1-6 Cobreville Cobreville
11/08 19:00 ST Pierre ST Pierre 1-1 Athus Athus
11/08 19:00 Poupehan Poupehan 0-1 Messancy Messancy
11/08 19:00 Bras Bras 5-1 Berismenil Berismenil
11/08 19:00 Martelange Martelange 1-0 Ochamps Ochamps
11/08 19:00 Longlier Longlier 1-1 Freylange Freylange
11/08 19:00 Awenne Awenne 0-8 Bande Bande
11/08 19:00 Waha Waha 2-4 Melreux Melreux
11/08 19:00 Compogne Compogne 4-5 Nassogne Nassogne
11/08 19:00 Vielsalm Vielsalm 1-0 Bonnerue Bonnerue
11/08 19:00 STE Ode STE Ode 0-3 Montleban Montleban
11/08 20:00 Libin Libin 6-2 Bomal Bomal
11/08 20:00 Gerouville Gerouville 3-5 Aubange Aubange
11/08 20:00 Marche Marche 1-5 RUS On RUS On
11/08 20:00 Bovigny Bovigny 3-2 Ortho Ortho
11/08 20:00 Vaux-sur-Sure Vaux-sur-Sure 1-0 Hotton Hotton
11/08 20:00 Chaumont Chaumont 3-1 Vecmont Vecmont
11/08 20:00 Bure Bure 0-1 Villance Villance
11/08 20:00 Rendeux Rendeux 1-4 Bourcy Bourcy
11/08 20:00 Regné Regné 5-0 Forrières Forrières
11/08 20:00 Tellin Tellin 2-1 Manhay Manhay
11/08 20:00 Rossart Rossart 6-1 ST-Médard ST-Médard
11/08 20:00 Orgeo Orgeo 4-0 Assenois Assenois
11/08 20:00 Rossignol Rossignol 0-1 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve
11/08 20:00 Bouillon Bouillon 2-5 Arlon Arlon
11/08 20:00 Florenville Florenville 6-1 Jamoigne Jamoigne
11/08 20:00 Wellin Wellin 1-0 Oppagne Oppagne
11/08 20:00 Salmchateau Salmchateau 2-1 Houffalize Houffalize
11/08 20:00 Heyd Heyd 1-2 Bastogne Bastogne
11/08 20:00 Champlon Champlon 6-0 Aye Aye
11/08 20:00 Marloie Marloie 2-1 ES Vaux ES Vaux
11/08 20:00 Signeulx Signeulx 0-6 Léglise Léglise
11/08 20:00 Libramont Libramont 5-1 Paliseul Paliseul
11/08 20:00 FC Musson FC Musson 2-3 Villers-dt-Orval Villers-dt-Orval
11/08 20:00 Rachecourt Rachecourt 1-1 Tintifontaine Tintifontaine
11/08 20:00 Halanzy Halanzy 1-3 US STE Marie-Semois US STE Marie-Semois
11/08 20:00 Marbehan Marbehan 9-0 Witry Witry
11/08 20:00 Opont Opont 0-2 Petitvoir Petitvoir
11/08 20:00 ST Mard ST Mard 3-0 Fouches Fouches
11/08 20:30 Bercheux Bercheux 2-1 ST Léger ST Léger
12/08 19:00 Amonines Amonines 1-2 Tenneville Tenneville
12/08 20:00 Sart Sart 5-2 Erezée Erezée
13/08 19:00 Transinne Transinne 2-0 Houmart Houmart
13/08 20:00 Durbuy Durbuy 2-1 Petit-Han Petit-Han
13/08 20:30 STE Cécile STE Cécile 4-2 Corbion Corbion
13/08 20:30 La Roche La Roche 2-2 Mormont Mormont
15/08 18:00 Meix DT Virton Meix DT Virton 1-1 Ethe Ethe
 Groep A G P
1. Libramont Libramont 4 10
2. Arlon Arlon 4 8
3. Rossignol Rossignol 4 7
4. Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 4 7
5. ST Pierre ST Pierre 4 5
6. Bouillon Bouillon 4 4
7. Athus Athus 4 4
8. Ochamps Ochamps 4 4
9. Paliseul Paliseul 4 3
10. Martelange Martelange 4 3
 Groep B G P
1. Ethe Ethe 4 10
2. Longlier Longlier 4 7
3. Messancy Messancy 4 7
4. Meix DT Virton Meix DT Virton 4 6
5. Florenville Florenville 4 6
6. Bercheux Bercheux 4 6
7. ST Léger ST Léger 4 4
8. Freylange Freylange 4 4
9. Poupehan Poupehan 4 3
10. Jamoigne Jamoigne 4 3
 Groep C G P
1. Sart Sart 4 12
2. Wellin Wellin 4 9
3. Bastogne Bastogne 4 9
4. Oppagne Oppagne 4 6
5. Compogne Compogne 4 6
6. Nassogne Nassogne 4 6
7. Salmchateau Salmchateau 4 6
8. Heyd Heyd 4 3
9. Erezée Erezée 4 3
10. Houffalize Houffalize 4 0
 Groep D G P
1. Marloie Marloie 4 12
2. Mormont Mormont 4 10
3. ES Vaux ES Vaux 4 9
4. Champlon Champlon 4 9
5. La Roche La Roche 4 7
6. Montleban Montleban 4 6
7. Melreux Melreux 4 3
8. Aye Aye 4 1
9. STE Ode STE Ode 4 1
10. Waha Waha 4 0
 Groep E G P
1. Mussy Mussy 4 12
2. Vance Vance 4 12
3. Léglise Léglise 4 9
4. Waltzing Waltzing 4 7
5. Sugny Sugny 4 1
6. Mellier Mellier 4 0
7. Signeulx Signeulx 4 0
 Groep F G P
1. Chatillon Chatillon 4 12
2. STE Cécile STE Cécile 4 9
3. Warmifontaine Warmifontaine 4 7
4. Jéhonville Jéhonville 4 6
5. Meix-le-Tige Meix-le-Tige 4 5
6. Neufchateau Neufchateau 4 4
7. Sainte-Marie Sainte-Marie 4 2
8. Corbion Corbion 4 0
 Groep G G P
1. Marbehan Marbehan 4 12
2. Rachecourt Rachecourt 4 10
3. Grandvoir Grandvoir 4 6
4. Opont Opont 4 6
5. Petitvoir Petitvoir 4 6
6. Tintifontaine Tintifontaine 4 4
7. Autelbas Autelbas 4 3
8. Witry Witry 4 0
 Groep H G P
1. US STE Marie-Semois US STE Marie-Semois 4 12
2. Neuvillers Neuvillers 4 9
3. Muno Muno 4 7
4. Halanzy Halanzy 4 6
5. ST Mard ST Mard 4 5
6. Villers-dt-Orval Villers-dt-Orval 4 4
7. Fouches Fouches 4 3
8. FC Musson FC Musson 4 0
 Groep I G P
1. Louftemont Louftemont 4 12
2. Torgny-Rouvroy Torgny-Rouvroy 4 12
3. Tintigny Tintigny 4 9
4. Assenois Assenois 4 9
5. Orgeo Orgeo 4 6
6. Toernich Toernich 4 0
7. Tontelange Tontelange 4 0
8. Carlsbourg Carlsbourg 4 0
 Groep J G P
1. Aubange Aubange 4 12
2. Etalle Etalle 4 10
3. Les Bulles Les Bulles 4 10
4. Nothomb Post Nothomb Post 4 5
5. Rossart Rossart 4 3
6. Gerouville Gerouville 4 3
7. Namoussart Namoussart 4 3
8. ST-Médard ST-Médard 4 0
 Groep K G P
1. Bourcy Bourcy 4 12
2. Villance Villance 4 8
3. Durbuy Durbuy 4 7
4. Petit-Han Petit-Han 4 6
5. Izier Izier 4 6
6. Bure Bure 4 3
7. Rendeux Rendeux 4 2
8. Winaloise Winaloise 4 1
 Groep L G P
1. Tavigny Tavigny 4 12
2. Halthier Halthier 4 10
3. Hargimont Hargimont 4 7
4. Harre-Manhay Harre-Manhay 4 7
5. Lierneux Lierneux 4 4
6. Mageret Mageret 4 3
7. Haut-Fays Haut-Fays 4 3
8. Odeigne Odeigne 4 0
 Groep M G P
1. Libin Libin 4 12
2. Gouvy Gouvy 4 10
3. Bomal Bomal 4 7
4. ST-Hubert ST-Hubert 4 6
5. Bourdon Bourdon 4 4
6. Bra Bra 4 4
7. Cobreville Cobreville 4 3
8. Vesqueville Vesqueville 4 0
 Groep N G P
1. Sibret Sibret 4 10
2. Roy Roy 4 10
3. Regné Regné 4 7
4. Vielsalm Vielsalm 4 7
5. Chaumont Chaumont 4 6
6. Bonnerue Bonnerue 4 4
7. Vecmont Vecmont 4 1
8. Forrières Forrières 4 0
 Groep O G P
1. Tellin Tellin 4 8
2. Bande Bande 4 7
3. Manhay Manhay 4 6
4. Houmart Houmart 4 6
5. Amonines Amonines 4 6
6. Transinne Transinne 4 6
7. Tenneville Tenneville 4 5
8. Awenne Awenne 4 1
 Groep P G P
1. Vaux-sur-Sure Vaux-sur-Sure 4 12
2. RUS On RUS On 4 9
3. Bovigny Bovigny 4 9
4. Bras Bras 4 7
5. Hotton Hotton 4 4
6. Ortho Ortho 4 3
7. Berismenil Berismenil 4 3
8. Marche Marche 4 0