Info

Naam: Balakov
Voornaam: Krasimir
Nationaliteit: Bulgarije
Geboortedatum: 29/03/1966

Ploegen

01/06/2019 ... Bulgarije

Trainer

16/01/2006 21/05/2007 Grasshoppers Trainer
17/12/2008 07/12/2010 Chernomorets Burgas Trainer
27/05/2011 22/03/2012 Hajduk Split Trainer
22/03/2012 19/05/2012 Kaiserslautern Trainer
27/05/2014 10/07/2015 Litex Lovech Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten