Info

Naam: Dimitrov
Voornaam: Dimitar
Nationaliteit: Bulgarije
Geboortedatum: 09/06/1959

Ploegen

14/08/2017 15/10/2019 Ludogorets

Trainer

10/10/1998 17/11/1999 Bulgarije Trainer
01/07/2009 25/05/2011 Al Quadisiya Trainer
30/05/2011 20/05/2014 Chernomorets Burgas Trainer
02/06/2015 15/10/2019 Irtysh Pavlodar Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten