Info

Naam: da Costa
Voornaam: Danny
Nationaliteit: Duitsland
Geboortedatum: 13/07/1993
Positie: Verdediger

Ploegen

01/12/2010 01/01/2013 Bayer Leverkusen
01/12/2011 01/01/2013 Bayer Leverkusen
04/07/2012 30/06/2014 FC Ingolstadt 04
02/07/2014 01/07/2016 FC Ingolstadt 04
01/08/2015 30/06/2016 FC Ingolstadt 04
01/07/2016 01/07/2017 Bayer Leverkusen
01/07/2017 15/11/2019 Eintracht Frankfurt

Statistieken 2019 - 2020

Wedstrijden Wedstrijden 18
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 16
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 5
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 1429
Goals Goals 2
Assists Assists 3
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 0