Word fan! 0

Info

Naam: Harsley
Voornaam: Paul
Nationaliteit: Engeland
Geboortedatum: 29/05/1978
Positie: Middenvelder

Ploegen

09/08/2008 30/11/2009 Chesterfield
02/12/2009 12/01/2010 Darlington
15/01/2010 12/03/2010 Chesterfield
13/03/2010 18/05/2010 York City

Trainer

06/02/2018 16/02/2018 Barnsley
01/07/2018 ... Manchester City
01/12/2018 ... Manchester City
01/09/2019 ... Manchester City U21