Info

Naam: Leadbitter
Voornaam: Daniel
Nationaliteit: Engeland
Geboortedatum: 24/06/1991
Positie: Verdediger

Ploegen

28/07/2011 30/06/2013 Torquay
01/07/2013 31/05/2014 Hereford
27/07/2014 01/07/2019 Bristol Rovers
01/07/2019 04/08/2020 Newport County

Statistieken 2019 - 2020

Wedstrijden Wedstrijden 1
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 1
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 0
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 90
Goals Goals 0
Assists Assists 0
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 0