Info

Naam: Girard
Voornaam: René
Nationaliteit: Frankrijk
Geboortedatum: 04/04/1954

Ploegen

Trainer

01/07/1996 31/12/1997 Pau Trainer
01/01/1998 30/06/1998 Strasbourg Trainer
01/07/2002 30/06/2003 France Trainer
12/07/2004 01/08/2008 Frankrijk Trainer
01/07/2009 15/06/2013 Montpellier Trainer
16/06/2013 24/05/2015 Lille OSC Trainer
01/07/2016 01/12/2016 Nantes Trainer
06/01/2020 06/04/2020 Paris FC Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten