Kakhaber Chkhetiani

Info

Naam: Chkhetiani
Voornaam: Kakhaber
Nationaliteit: Georgië
Geboortedatum: 24/02/1978

Ploegen

01/07/2008 30/06/2009 Zestafoni
01/07/2009 31/07/2010 Simurq
01/08/2010 31/12/2010 Baia Zugdidi

Trainer

07/10/2013 05/01/2014 Merani Martvili Trainer
12/09/2016 12/12/2019 Torpedo Trainer
25/12/2019 04/04/2020 Dinamo Tbilisi Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten