Info

Naam: D'Angelo
Voornaam: Luca
Nationaliteit: Italië

Ploegen

01/07/2011 30/06/2013 Rimini
05/11/2013 30/06/2015 Alessandria
03/07/2015 30/06/2016 F. Andria
01/07/2016 28/02/2017 Bassano Virtus
01/10/2017 21/05/2018 Casertana
24/06/2018 17/05/2021 Pisa

Trainer

01/07/2011 30/06/2013 Rimini Trainer
05/11/2013 30/06/2015 Alessandria Trainer
03/07/2015 30/06/2016 F. Andria Trainer
01/07/2016 28/02/2017 Bassano Virtus Trainer
01/10/2017 21/05/2018 Casertana Trainer
24/06/2018 17/05/2021 Pisa Trainer