Info

Naam: Sottili
Voornaam: Stefano
Nationaliteit: Italië
Geboortedatum: 04/08/1969

Ploegen

Trainer

01/07/2010 02/06/2011 Carpi Trainer
04/07/2011 30/06/2012 Carrarese Trainer
15/01/2013 20/06/2013 Venezia Trainer
01/07/2013 25/11/2013 Varese Trainer
16/03/2014 18/05/2014 Varese Trainer
10/02/2015 12/06/2015 Pistoiese Trainer
28/06/2015 30/06/2016 Bassano Virtus Trainer
01/07/2016 14/11/2019 Arezzo Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten