Info

Naam: Daukša
Voornaam: Paulius
Nationaliteit: Litouwen
Geboortedatum: 09/09/1993
Positie: Verdediger

Ploegen

01/03/2011 14/04/2012 FBK Kaunas
15/04/2012 30/06/2012 Universitatea Cluj
05/03/2013 30/06/2014 Suduva
01/07/2014 27/01/2021 FK Ekranas

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten