Info

Naam: Paşcenco
Voornaam: Sergiu
Nationaliteit: Moldavië
Geboortedatum: 18/12/1982
Positie: Doelman

Ploegen

25/05/2020 25/05/2020 Persepolis
01/07/2004 31/12/2007 Sheriff Tiraspol
01/07/2004 31/12/2007 Sheriff Tiraspol
01/03/2010 30/06/2010 Dinamo Bender
01/07/2010 10/03/2011 Olimpia
10/03/2011 30/06/2011 Gazovik Orenburg
01/07/2011 20/07/2012 Olimpia
20/07/2012 17/12/2013 Malavan
26/06/2014 15/06/2015 Sheriff Tiraspol
01/07/2015 31/12/2015 Malavan
01/02/2016 25/05/2020 Olimpia

Statistieken 2018 - 2019

Wedstrijden Wedstrijden 4
Aantal keer titularis Aantal keer titularis 4
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen 0
Gespeelde minuten Gespeelde minuten 360
Goals Goals 0
Assists Assists 0
Owngoals Owngoals 0
Penalty Penalty 0
Rode kaarten Rode kaarten 0
Gele kaarten Gele kaarten 0