1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

Voorspel de eindstand

De eindstand volgens onze bezoekers

Kalender / Voetbaluitslagen
24/06 18:00 Linden Linden 0-4 OH Leuven OH Leuven Linden - OH Leuven
27/06 19:00 TSV Havelse TSV Havelse 1-0 Union SG Union SG TSV Havelse - Union SG
28/06 19:00 Zoersel Zoersel 0-4 Westerlo Westerlo Zoersel - Westerlo
01/07 18:00 ASV Geel ASV Geel 2-5 OH Leuven OH Leuven ASV Geel - OH Leuven
01/07 19:00 Lint Lint 1-7 Lierse SK Lierse SK Lint - Lierse SK
02/07 19:00 Nielse SV Nielse SV 0-14 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Nielse SV - KFCO Beerschot-Wilrijk
02/07 19:00 VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 2-0 Union SG Union SG VfL Wolfsburg II - Union SG
04/07 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-2 Roeselare Roeselare KRC Harelbeke - Roeselare
05/07 19:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-3 Cercle Brugge Cercle Brugge SV Oudenaarde - Cercle Brugge
05/07 19:30 Kontich FC Kontich FC 1-6 Lierse SK Lierse SK Kontich FC - Lierse SK
06/07 19:30 Zoersel Zoersel 0-7 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Zoersel - KFCO Beerschot-Wilrijk
08/07 13:00 VfL Bochum VfL Bochum 0-0 Union SG Union SG VfL Bochum - Union SG
08/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-1 US Duinkerke US Duinkerke Cercle Brugge - US Duinkerke
12/07 19:30 Houtvenne Houtvenne - Westerlo Westerlo Houtvenne - Westerlo
15/07 19:00 Antwerp Antwerp 0-1 Cercle Brugge Cercle Brugge Antwerp - Cercle Brugge
19/07 19:00 Rebecq Rebecq 0-3 Union SG Union SG Rebecq - Union SG
19/07 19:30 Oosterzonen Oosterzonen 1-1 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Oosterzonen - KFCO Beerschot-Wilrijk
19/07 19:30 Knokke Knokke 1-5 Roeselare Roeselare Knokke - Roeselare
22/07 13:30 Cercle Brugge Cercle Brugge - Reading Reading Cercle Brugge - Reading
22/07 15:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren - Roeselare Roeselare Sporting Lokeren - Roeselare
22/07 18:00 FCV Dender EH FCV Dender EH - Tubeke Tubeke FCV Dender EH - Tubeke
23/07 20:00 Oosterzonen Oosterzonen - Westerlo Westerlo Oosterzonen - Westerlo
25/07 15:00 Lille OSC Lille OSC - Roeselare Roeselare Lille OSC - Roeselare
26/07 19:00 Dessel Sport Dessel Sport - Westerlo Westerlo Dessel Sport - Westerlo
26/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - Knokke Knokke KFCO Beerschot-Wilrijk - Knokke
26/07 19:30 NEC NEC - Lierse SK Lierse SK NEC - Lierse SK
26/07 20:00 KSK Heist KSK Heist - OH Leuven OH Leuven KSK Heist - OH Leuven
29/07 15:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Westerlo Westerlo Go Ahead Eagles - Westerlo
29/07 17:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel - Roeselare Roeselare Sint-Eloois-Winkel - Roeselare
29/07 18:00 OH Leuven OH Leuven - FCV Dender EH FCV Dender EH OH Leuven - FCV Dender EH
01/08 19:30 RWD Molenbeek RWD Molenbeek - Lierse SK Lierse SK RWD Molenbeek - Lierse SK
08/08 19:30 Oosterzonen Oosterzonen - Lierse SK Lierse SK Oosterzonen - Lierse SK
23/08 19:30 Mandel United Mandel United - Lierse SK Lierse SK Mandel United - Lierse SK
30/08 19:30 FCV Dender EH FCV Dender EH - Lierse SK Lierse SK FCV Dender EH - Lierse SK
Topschutters

Geen doelpunten